Skocz do zawartości

Vision Plus czy GT150


piter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

GT150 nie są dopuszczone do ruchu po drogach publicznych, dodatkowo mogą spowodować uszkodzenie reflektora tym, że wydzielają znacznie więcej ciepła.

J ama jkieś philipsy premium +30%, w zasadzie różnicy z visioncośtam +50% nie dostrzegam. Night guide podobno są ciekawe, może sobie takowe sprawię jak mi te ducha wyzioną. Niewątpliwą zaletę premium, jest to, że kostzują 1/3 albo 1/2 tego co reszta tych niby mocniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT150 nie są dopuszczone do ruchu po drogach publicznych,

 

a to od kiedy ?? coś się ostatnio zmieniło ??

 

to są żarówki o normalnej mocy (55W) i mają homologację do używania ich na drogach publicznych

 

polecam zapoznanie się z prezentacją producenta:

http://www.automotive.pl/nowosci/lista.asp

 

i tam jest materiał o GT150 a w nim m.in.:

Żarówki GT150 są przeznaczone dla entuzjastów motoryzacji:

Doskonały strumień światła

Dopuszczone do stosowania na drogach publicznych

Dzięki nim samochód ma szczególny wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się pomiędzy VisionPlus(+50%) a GT150...

cena jest na kożyść VisionPlus ....

Tak mi się przypomniało jeszcze, że na tych philipshach +50% jakie wcześniej miałem to udało mi się ppjeździć około 4 miesięcy, potem jedna zdechła (a wymienia się i tak parami). No ale coś za coś, albo większa żywotność, albo więcej światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no to wtopiłem, faktycznie. Ale łeb bym dał sobie uciąć, że widziałem żarówki GT, które miały 100 albo 150W zdecydowanie nie były dopuszczone do ruchu.

Sorry za zamieszanie.

 

Pewnie dlatego, ze ilosc swiatla jest porownywalna z zarowkami o mocy 150W. Zamierzam wlazyc GT 150 i podziele sie wrazeniami. Gdzie mozna je kupic w Warszawie poza allegro :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no to wtopiłem, faktycznie. Ale łeb bym dał sobie uciąć, że widziałem żarówki GT, które miały 100 albo 150W zdecydowanie nie były dopuszczone do ruchu.

Sorry za zamieszanie.

 

Pewnie dlatego, ze ilosc swiatla jest porownywalna z zarowkami o mocy 150W. Zamierzam wlazyc GT 150 i podziele sie wrazeniami. Gdzie mozna je kupic w Warszawie poza allegro :?:

 

widziałem je w Nor-auto (przynajmniej tym w Markach) ale były sporo droższe niż te z Allegro (patrzyłem na H7 i różnica była ok. 40-50 zł na komplecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zaczełem się rozglądać za nowymi żarówkami do Imprezki, dziwi mnie jedna rzecz, rozrzut cenowy tych GT150, na allegro od 55zł do 90zł za set (2 sztuki), natomiast sklep ~130-190zł powiem że jest to duży rozrzut cenowy, pytanie tylko dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT150 w sklepie kosztują 95zł, mają taka niebieską nakładkę,że wyglądają jak "xenony z hipermarketu" ... ale najważniejsze żeby świeciły jak trzeba.

 

 

Upsssss.......to nie dobrze :cry: Nie lubie takiego "tjuningu".

 

Wszystkim zainteresowanym lepszymi swiatlami w GT przypominam :wink: :

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104248

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea: jakbys przed demontazem zrobil zdjecie skutecznosci oryginalow i tego zestawu, ktory oferujesz...

to byloby w pelni profesjonalnie :mrgreen: (i pewnie juz dano bys sprzedal). ciekawe jak ma sie ich skutecznosc do lamp sti

przerobionych na hidy ~4500k :roll:

wygladaja rewelacyjnie, sczegolnie przez czarny mat :twisted:

 

[EDIT] jak ktos lubi, to moga byc i takie klik . jednak do czarnego matu nie maja startu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea: jakbys przed demontazem zrobil zdjecie skutecznosci oryginalow i tego zestawu, ktory oferujesz...

to byloby w pelni profesjonalnie :mrgreen: (i pewnie juz dano bys sprzedal). ciekawe jak ma sie ich skutecznosc do lamp sti

przerobionych na hidy ~4500k :roll:

wygladaja rewelacyjnie, sczegolnie przez czarny mat :twisted:

 

[EDIT] jak ktos lubi, to moga byc i takie klik . jednak do czarnego matu nie maja startu :!:

 

penie tak, mam zdjecia normalnych reflektorow z zarowkami DH4R, postaram sie zamiescic. w morette swiecily super i dlugie byly na oddzielnej zarowce H1.

te z linku to totalne gowno, ktore swieci gorzej od oryginalow. morette to uznana firma i robi lampy na komponentach helli i valeo, na moje jest jeszcze poltora roku gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem raczej pokazac ich odmiennosc :wink: , a nie zachwalac.

wklejaj zdjecia :)

 

wklejam :wink:

niestety jest to bardziej reklama dla kpl. Osram DH4-R niz dla lamp ale musicie mie uwierzyc na slowo ze przy Morette efekt jest jeszcze lepszy i dlugie swiatla sa na oddzielnej zarowce. Za naprawde rozsadne pieniadze mozna miec super swiatla. I ludzie z drogi zjezdzaja :wink:

 

Zdjecia sa specjalnie robione z gory poniewaz aparat nie chcial robic zdjec pod swiatlo :lol:

Roznice widac po kontrascie ze swiatlami pozycyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli zdjecia z wnetrza auta (z miejsca kierowcy) w jakims bardzo ciemnym miejscu,

tak aby zobaczyc je w akcji :idea::mrgreen:

raz z zestawem morette, a raz z seria jaka masz teraz + dobre zarowki.

chyba zbyt wiele wymagam :wink: .

 

wiele nie wymagasz ale w obecnej chwili jest to awykonalne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...