Skocz do zawartości

czy znacie to auto


robin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy będzie jeszcze potem podgląd tego auta bo się aukcja kończy ale dzwoniłem do gościa i ma znowu być wrzucone, więć najwyżej znowu zadam to pytanie. Aha, auto jest po "małym" wypadku, brak poduszek i zawieszenie ma być zmienione na zwykłe :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnie na mój gust siedzi mu ta dupa. Może mieć zawias pneumatyczny, ale trzeba by sprawdzić, czy jest sprawny, bo jak nie to trzeba liczyć się z wymianą całości (około 2 tys zł) albo kupować nowy amortyzator pneumatyczny (wymiana parami, koszt około 400 euro za sztukę).

 

EDIT: o właśnie o zawiasie doczytałem :) Czyli z penumatyka nici. Szkoda, ze brakuje airbagów. Treba w takim razie zobaczyć w jakim stanie sa jeszcze pasy bezpieczeństwa, czy jest prosty, czy napęd i silnik cały, warto w ogóle pojechać z czymś takim do warsztatu robiącego w subaru i posłuchać i posprawdzać jak to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma mieć zmienione zawieszenie na nie regulowane (przed sprzedażą), do oglądania jadę z mechanikiem elektrykiem samochodowym - znajomym - mam do niego zaufanie. Cena jest przyzwoita - gotówka zostanie aby coś podłubać, przynajmniej wiem że bite, a kupić niby bezwypadkowe - ciężko sprawdzić co auto wcześniej przeszło. Jakby ktoś miał namiary na Legacy kombi 96-98 to proszę o info. PS. W Rzeszowie pięknie sypie, pościgał by się, oj pościgał. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zimnego odpalał to zwróć uwagę na to co wydech produkuje, czy nie idzie jakiś siwy dym. Przy takim przebiegu musisz też liczyć się z koniecnością podłubania przy wydechu (będa umierać katalizatory, jakaś korozja może być, kolektor wydechowy lubi dzwonić - bo pęka on sam jak i osłonki na nim). Być może do wymiany będą łączniki stabilizatorów i kilka innych pierdół. Sprawdź czy szyberdachy nie przeciekają (o ile będzie taka możliwość). Powodzenia w każdym razie. Ogólnie wiek i przebieg auta taki, że zawsze trzeba coś doinwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas w kraju znakomita większość taka jest :(

 

A szczegolnie auta sprowadzone. Gdy rok temu bylem w Wawie clic Lancera z kuzynem to widzialem piekne Subaru.......... piekne tylko z tylu. Z przodu i z obydwu bokow wygladalo strasznie a wrecz nie przypominalo Imprezy STi. Zreszta nie chodzi tu tylko o Subaru ale na parkingu w urzedzie stalo cos okolo 70-100 aut z czego 3 byly cale :roll: To mowi samo za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgnieciuch zgnieciuchowi nierówny. Też nie lubie jak auto powypadkowe jest, ale czasami wystarczy że w garażu z półki spadnie ci coś na maskę lub dach i już samochód defacto można powiedzieć po mprzejściach :). Jakaś gospodyni domowa na parkingu koszykiem cały bok zjedzie i też cały bok do malowania. Z drugiej strony czasami ogląda się samochody którymi strach jazde próbną odbyć, podłuznice oderwane od podłogi, w podłodze dziury na ręke po naciąganiu. wszystko zależy jak mocno dostało i jak było naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze kazdy woli auta bezwypadkowe ale mozna takze wyrwac cos interesujacego po delikatnych przejsciach. Nie mam nic do aut powypadkowych o ile nie byly to prawdziwe wypadki. Obcierka czy zerwane zderzaki - nie ma problemu ale nie auta z pognieciona podloga czy z silnikiem przesunietym pod kierownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod byl dzwoniony przodem dwukrotnie - tzn. dzwon pierwszy za granica - wywalone poduszki. Drugi dzwon jesienia 2005 - spotkanie z latarnia. Wlasciciel mowi, ze we wstawianie poduszek sie nie bawil - "bo to drogo".

pozdr.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, czyli trzeba szukać innego. Mam kilka na oku, ale żona ma takie wymagania że nie wiem czy im sprostam...(automat, klima...) Ale przynajmniej uwielbia auta, piłkę nożną i góry, więć mamy o czym rozmawiać. A i na ryby pojedzie, tylko że na dniach sprzedaję espero i fajnie by było mieć już coś na oku (oczywiście legacy) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...