Skocz do zawartości

18.12.11r. (niedziela) I el. 4 Turbo Motul Cup na Służewcu


JJacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie poczekalem naoficjalne wyniki i to blad.

Bo jak wyjezdzalem to bylem 6ty wliczajac gosci czyli 4ty.

A teraz patrze ze przybylo mi 10sec. :evil:

 

 

A jaki miales nr startowy?? I czy miales na lewych drzwiach naklejony bialy prosokat a na tylnej bocznej szybie z jakiejs innej imprezy nr startowy chyba 8?? Bo jak tak to przy mnie osobiscie potraciles opony czy wyjsciu z bramy na szeroki asfalt i pozniej na prawym nawrocie co byl za mostkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki miales nr startowy?? I czy miales na lewych drzwiach naklejony bialy prosokat a na tylnej bocznej szybie z jakiejs innej imprezy nr startowy chyba 8?? Bo jak tak to przy mnie osobiscie potraciles opony czy wyjsciu z bramy na szeroki asfalt i pozniej na prawym nawrocie co byl za mostkiem.

 

No to niestety ja :(

 

A tak z ciekawości: potrąciłem czy przewróciłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki miales nr startowy?? I czy miales na lewych drzwiach naklejony bialy prosokat a na tylnej bocznej szybie z jakiejs innej imprezy nr startowy chyba 8?? Bo jak tak to przy mnie osobiscie potraciles opony czy wyjsciu z bramy na szeroki asfalt i pozniej na prawym nawrocie co byl za mostkiem.

 

No to niestety ja :(

 

A tak z ciekawości: potrąciłem czy przewróciłem ?

 

 

To był "zestaw" 3 opon jedna na drugiej i za każdym razem obrazowo ujmując rozleciały się (bo nie były razem połączone tylko położone jedna na drugiej), a dolna przesunęła poza obrys czyli według regulaminu KJS słusznie zostałeś niestety ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, ale na zdjęciu z linka powyżej jako jeden z nielicznych tak wcześnie ciągnąłeś rękawa , generalnie same ohy i ahy w wykonaniu kiboli (Szubaru, Dario007, BartekFi i ja) bo b a j e c z n i e to wyglądało

 

 

Potwierdzam w całej rozciągłości 8)

Zdecydowanie najwcześniej ze wszystkich złożyłeś się do tego nawrotu, aż wydawało się, że za wcześnie, a tu idealnie trafiony szczyt zakrętu :idea:

Wyglądało to super, aż byliśmy ciekawi jak to się ma do czasu, bo np. Bzyku ten nawrót przejechał zupełnie inaczej; bardzo ciasno i "na okrągło" :roll: znaczy chodzi o drugi przejazd Bzyka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, ale na zdjęciu z linka powyżej jako jeden z nielicznych tak wcześnie ciągnąłeś rękawa , generalnie same ohy i ahy w wykonaniu kiboli (Szubaru, Dario007, BartekFi i ja) bo b a j e c z n i e to wyglądało

 

 

Potwierdzam w całej rozciągłości 8)

Zdecydowanie najwcześniej ze wszystkich złożyłeś się do tego nawrotu, aż wydawało się, że za wcześnie, a tu idealnie trafiony szczyt zakrętu :idea:

Wyglądało to super, aż byliśmy ciekawi jak to się ma do czasu, bo np. Bzyku ten nawrót przejechał zupełnie inaczej; bardzo ciasno i "na okrągło" :roll: znaczy chodzi o drugi przejazd Bzyka :twisted:

Ogólnie rzecz ujmując w 99,99% przypadków jazda na okrągło daje lepszy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka impreza, a ja znowu niedziela na bombie do 16. :(

Cichy to tym paździem N-kowym co to barbórkę jechałeś tak ładnie te lancer pokonałeś? Gratulacje

 

Lancery - apeluje do was, toż to warte więcej jak życie turbiny i wahacza, żeby pokonać Plejadników :D

 

Jureczku.....po prostu to jest poezja Twoja jazda. Dziękuje że mnie uczyłeś i proszę o więcej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku ten nawrót przejechał zupełnie inaczej; bardzo ciasno i "na okrągło"

 

 

 

 

widać w 5.30 Bzyka jadącego na okrągło :wink: :mrgreen:

 

 

Bzyk na okrągło? hehehhe ueehheheh! Niemożliwe!

 

Po prostu mu ręczny nie zadziałał! Słychać delikatne piski na filmiku

 

Pozdrowionka dla wszystkich spotkanych driverów i kiboli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, różnice w każdym z przejazdów poniżej 1sek :mrgreen: , tylko szkoda ze Evo okazało sie szybsze :evil:

:wink: :wink: :wink:

 

 

beben tak mi się zebrało na wspomnienia i zajrzałem w historyczne wyniki kjsów i zobacz co ja zobaczyłem :mrgreen: 0,06s wygrałem z Tobą Monte Calvarię 2009 i to bugiem w kombi.

http://www.ak-polski.org.pl/sport/kjsy/ ... goscie.pdf

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :shock: , tez wrxem jechałem 8), za późno sie rozkrecilem i to co straciłem na pierwszych 4 próbach nie udało sie odrobić, jeszcze jeden oes i byłbyś mój :twisted: :wink: . Poza tym z tobą przegrać to nie wstyd. Stary wyjadacz kjsowy jesteś :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...