Skocz do zawartości

18.12.11r. (niedziela) I el. 4 Turbo Motul Cup na Służewcu


JJacek

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla wszystkich spotkanych i gratki dla zwycięzców :idea: Trasa dzisiaj była po prostu mega jak na "amatorskie" zawody - możę trochę zbyt szybka jak dla mojej 3-cylindrówki i ciężko było powalczyć z turbo-potworami, ale około 10sekund straty na odcinku do najszybszych kilkuset konnych aut chyba wstydu nie robi :P Klasę udało się wygrać z przewaga 37 sekund nad drugim, co oznacza że po prostu chyba konkurencja była słaba :?

 

Muszę przyznać, ze ty na krawędzi tą justyną.

Jak by ci dać coś mocniejszego ...

 

... to być sobie albo komuś krzywdę zrobił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet jakbym z tobą przegrał to i tak impreza byłaby super.

 

Zapomniałem jeszcze o gratulacjach dla czołówki:

 

- Cichy no wóz wiadomo top, opona, zawias też, ale łącznik między kierą i pedałami też daje radę

- Kolega z Evo X też świr

- Frodo trochę mi napsułeś krwi, tym że jechałeś na zimie tak jak ja, a jednak z przodu gratulacje (jednak się potwierdza, że te czerwone wozy są szybsze :mrgreen: )

- Jurek P. jak zwykle pokazał młodzeży

- gratuluję swoim trzem pilotom, ale przejazd z Adamem miałem najszybszy :mrgreen:

- no i Beben też gratulacje, ale śliczne marchewy ten twój pojazd wyrzuca

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

Nastepnym razem pojedziemy razem od poczatku, jak bedziesz sluchal to wygrasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Frodo trochę mi napsułeś krwi, tym że jechałeś na zimie tak jak ja, a jednak z przodu gratulacje (jednak się potwierdza, że te czerwone wozy są szybsze :mrgreen: )

- Jurek P. jak zwykle pokazał młodzeży

 

Następnym razem trzeba będzie dobrać lepiej ogumienie do warunków bo u mnie też prawie nie istniejąca zimówka słabo kleiła :evil:

 

Imprezka super!!! Gratulacje dla Dawida Sawko i Jerzego Pyzela. Z Panem Jurkiem bardzo fajnie się współzawodniczy :twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dla organizatorów za mega impreze. Super trasa, mocna konkurencja i sprawna organizacja to przepis na udany dzień :twisted:

 

Gratki i dzięki po kolei dla:

- Gratki oczywiscie dla zwycięzców, 4 ekipy były zdecydowanie poza moim zasięgiem. Cichy w N12, gość w białym evo10 (takim raczej szybkim :shock: 8) ), Frodo w evo 9 i Jak zwykle JurekP który chyba nigdy nie zardzewieje :shock: królowali niezagrożeni . JurekP precyzyjny i zarąbiście szybki jak zwykle. Gdyby miał profi gumy wyjąłby generalkę na miękko, stare Toyki może tragedii nie robiły ale w porównaniu do miekkich slików to jednak nie to.

- gratki i dzieki zarazem dla KrzyśkaO za rewelacyjną walkę. Próbowałem wszystkiego ale finalnie poległem o 0,5 sek :shock: :twisted:

- Jędrasss zapewnił jedyny incydent na trasie, czyli przykurzył w mur :lol::twisted: . na szczęście mur nie był pierwszej młodości i ugoscił go bardzo mieciutko, w innym przypadku pogiełoby się mocniej a nie tylko porysowało

- BRYKU, za pilotaz, podpowiedzi i przede wszystkim za ogranięcie super opon na ostatni przejazd

 

 

Jesli chodzi o moje przejazdy to było róznie. Od fatalnego pierwszego przejazdu gdzie napadałem na kazdy zakręt po głupiemu, zamiast iść spokojnie a po trasie bo było slisko, poprzez dobry drugi przejazd który pojechałem wolniej i urwałem 4 sek :shock: , do ostatniego fajnego, dość szybkiego przejazdu (znów kolejne 3 sek urwane) który jechałem na super oponie - jeszcze raz dzięki dla Bryka za porzyczenie gum - które były tak dobre że zdecydowanie ich nie wykorzystałem, bo trzeba było mocno sie przełamać

 

Wniosek jest taki, że żeby powalczyć wyżej trzeba przede wszystkim nauczyć się jeździć i troszkę lepiej przygotować się oponowo. Afrykańskie Regale nie dawały komfortu przyczepności 8)

 

Zdecydowanie jestem na kolejnej imprezie 15.01.2012 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, ze ty na krawędzi tą justyną.

Jak by ci dać coś mocniejszego ...

 

... to być sobie albo komuś krzywdę zrobił :lol:

Jak mawiał mistrz Yoda: Kto grubo idzie, jebnąć musi. :mrgreen:

Miałem STi-aja i dwa razy byłem na Cynie i jakoś żyję, choć faktycznie za drugim razem z 10 minut mnie z zaspy wyjmowali :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 czy 9 jeden czort, nie odróżniam ich :twisted: . ważne jest to że Frodo idzie jak zły :shock: . Na seryjnej gumie trzymał sie tuż za N12 i tą evo10 na sportowym kapciu.

 

to prawda- chlopak jezdzi niesamowicie :!:

 

7 troche sie różni ale 8/9 to tylko dla wyjadaczy 8)

 

z zewnatrz moze i tak mechanicznie jednak jest kilka roznic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kj5d, piękne czasy kręciłeś :shock: , szkoda tym bardziej ze dołożyli ci do 1 OS, czyli mocno po fakcie. Z drugiej strony skoro to zrobili po takim czasie to musieli miec jakąś podstawę, co ci powiedzieli?

 

No właśnie mnie to trochę wpierniczyło, po żeby przewrócić lub przesunąć za obrys dwie opony to trzeba konkretnie najechać.

Na pewno nie widać tego na moim filmie ?????

 

-- 18 gru 2011, o 22:24 --

 

to prawda- chlopak jezdzi niesamowicie :!:

 

Faktycznie jeździ niesamowicie.

Auto zresztą też słabe nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbym z tobą przegrał to i tak impreza byłaby super.

 

Zapomniałem jeszcze o gratulacjach dla czołówki:

 

- Cichy no wóz wiadomo top, opona, zawias też, ale łącznik między kierą i pedałami też daje radę

- Kolega z Evo X też świr

- Frodo trochę mi napsułeś krwi, tym że jechałeś na zimie tak jak ja, a jednak z przodu gratulacje (jednak się potwierdza, że te czerwone wozy są szybsze :mrgreen: )

- Jurek P. jak zwykle pokazał młodzeży

- gratuluję swoim trzem pilotom, ale przejazd z Adamem miałem najszybszy :mrgreen:

- no i Beben też gratulacje, ale śliczne marchewy ten twój pojazd wyrzuca

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

Nastepnym razem pojedziemy razem od poczatku, jak bedziesz sluchal to wygrasz :)

 

no to nast razem tez jedziesz ze mna jak uda się dotrzeć te drobne 300km do stolnicy i jak będzie fajna próba...i będę szybki z Tobą :mrgreen:

?...

Gratuluję Wam wszystkim dobrej jazdy i oczywiście pozdro dla teamu Pyzel&Urban....niezawodni.

...i zobaczymy jak się uda ogarnąć napędy przez pewnego jegomościa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie to trochę wpierniczyło, po żeby przewrócić lub przesunąć za obrys dwie opony to trzeba konkretnie najechać.

Na pewno nie widać tego na moim filmie ?????

 

Kj5d

W 58sek. filmu jest opona na cięciu, którą mogłeś zahaczyć . Z filmiku wynika, że trudno byłoby się z niej wybronić. :evil:

 

-- 18 gru 2011, o 23:33 --

 

beben drugi przejazd pod trybuną ale coś nie mogę obrazu obrócić :evil: :

 

 

Tak z boku patrząc :mrgreen: , to zapierdzielał ten Bęben troszkę ...

bardzo ładnie to wyglądało

 

-- 19 gru 2011, o 00:32 --

 

 

Bęben nawrót w 39sek - pierwsza klasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben nawrót w 39sek - pierwsza klasa

jedna jaskułka wiosny nie czyni :oops: , wyszedł mi ten jeden, pozostałe dwa były skopane, czyli powinienem tak jak Jurek wprowadzic zakaz ręcznego i jechać na okrągło

Tak z boku patrząc , to zapierdzielał ten Bęben troszkę ...

bardzo ładnie to wyglądało

ty bidoku musiałes siedziec u mnie w aucie i obserwować ta moją nierówna walkę z autem :mrgreen: :wink: , współczuję 8) . No nic tam, trzeba zacząć jeździć bo tego mi najbardziej potrzeba, wtedy może zacznę lepiej czuć auto i nie latac po drodze jak Żyd po pustym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben nawrót w 39sek - pierwsza klasa

jedna jaskułka wiosny nie czyni :oops: , wyszedł mi ten jeden, pozostałe dwa były skopane, czyli powinienem tak jak Jurek wprowadzic zakaz ręcznego i jechać na okrągło

Tak z boku patrząc , to zapierdzielał ten Bęben troszkę ...

bardzo ładnie to wyglądało

ty bidoku musiałes siedziec u mnie w aucie i obserwować ta moją nierówna walkę z autem :mrgreen: :wink: , współczuję 8) . No nic tam, trzeba zacząć jeździć bo tego mi najbardziej potrzeba, wtedy może zacznę lepiej czuć auto i nie latac po drodze jak Żyd po pustym sklepie

Co by nie mówić to marchewy z białasa były debeściaki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...