Skocz do zawartości

Usterka WVX 34 - jeśli impreza lub forester z US próchnieje


mstar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Dyrekcja, ma juz może odpowiedź z FHI

Tak Dla wszystkich numerów VIN objętych akcją mamy O.K.

 

Co do numerów nie objętych akcją ze względu na miejsce sprzedaży samochodu ( = podlegające odpowiedniemu zakresowi numerów, wykluczone ze względu na lokalizację dealera ) podjęliśmy decyzję o przejęciu kosztów przez SIP.

 

Pozdrowienia

super posuniecie 8) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel
Czyli jak pojadę ze swoim (objęty akcją w stanach, na stronach subaru USA mam "pisemko" wzywające do wizyty) do ASO w Olsztynie, to będą wiedzieć o co chodzi i nie będą czepiać się, że to nie EU?

Nie sądzę.

Mozna też, na wszelki wypadek, zrobić sreen shot z mojego wpisu :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Dyrekcjo - czy mogę robić sobie nadzieję na zaspokojenie? (ciekawości - p.6 postów wyżej)

Dziękuję za tak lub nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Droga Dyrekcjo - czy mogę robić sobie nadzieję na zaspokojenie? (ciekawości - p.6 postów wyżej)

Dziękuję za tak lub nie

Tak. Temat zauważyłem i przekazałem do DT.

Natomiast ogólnie - lepiej jest w takim przypadku ( inna tematyka !) założyć nowy wątek.

 

Proszę o chwilę cierpliwości i

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - z racji natury oraz zawodu - cierpliwości mi nie brakuje ;)

Czekam & dziękuję !

 

PS: póki co - nowego wątku nie zakładam, jesli coś się wyjaśni to założę dla ewentualnych dalszych zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mstar,

 

Dyrekcja staneła na wysokosci zadania :

 

"...Co do numerów nie objętych akcją ze względu na miejsce sprzedaży samochodu ( = podlegające odpowiedniemu zakresowi numerów, wykluczone ze względu na lokalizację dealera ) podjęliśmy decyzję o przejęciu kosztów przez SIP..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
OK - z racji natury oraz zawodu - cierpliwości mi nie brakuje

Czekam & dziękuję !

 

Mamy odpowiedź z FHI - jest O.K.

Innymi słowy mozna samochód objąć akcją. Ponieważ jednak temat ten dotyczy wyłacznie wersji US brak jest aktualnie tak części, jak i procedur. Innymi słowy - proszę o przesłanie numeru VIN raz Pańskich danych kontaktowych do Działu Technicznego mailem. Na tej podstawie DT zamówi potrzebne części. Po ich otrzymani skontaktuje się z Panem w celu uzgodnienia miejsca wykonania usługi i przekazania tam też części. Natualnie może Pan w mailu zacytować niniejszą wypowiedź :wink:

 

A kwestii Amerykanów nic...?

Nie rozumiem :shock: Temat tytułowej akcji obejmuje także samochody US...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - z racji natury oraz zawodu - cierpliwości mi nie brakuje

Czekam & dziękuję !

 

Mamy odpowiedź z FHI - jest O.K.

Innymi słowy mozna samochód objąć akcją. Ponieważ jednak temat ten dotyczy wyłacznie wersji US brak jest aktualnie tak części, jak i procedur. Innymi słowy - proszę o przesłanie numeru VIN raz Pańskich danych kontaktowych do Działu Technicznego mailem. Na tej podstawie DT zamówi potrzebne części. Po ich otrzymani skontaktuje się z Panem w celu uzgodnienia miejsca wykonania usługi i przekazania tam też części. Natualnie może Pan w mailu zacytować niniejszą wypowiedź :wink:

 

Pozdrowienia

 

Tak zrobię, dziękuję!

 

-- 16 mar 2012, o 11:02 --

 

Czy ktos może podrzucić mi adres emaila do Działu Tech? Bo na profilu jest tylko PW - a wysłane przeze mnie PW jest nieprzeczytane.

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Czy ktos może podrzucić mi adres emaila do Działu Tech?

informację proszę wysłac na adres : centrala@subaru.pl

z dopiskiem " Dział Techniczny".

 

Czy dla wersji US potrzebne jest potwierdzenie od amerykańskiego Dilera, że konkretny VIN podlega akcji naprawczej?

Odpowiedź wyżej w tym samym wątku:

Co do numerów nie objętych akcją ze względu na miejsce sprzedaży samochodu ( = podlegające odpowiedniemu zakresowi numerów, wykluczone ze względu na lokalizację dealera ) podjęliśmy decyzję o przejęciu kosztów przez SIP.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy dla wersji US potrzebne jest potwierdzenie od amerykańskiego Dilera, że konkretny VIN podlega akcji naprawczej?

Odpowiedź wyżej w tym samym wątku:

Co do numerów nie objętych akcją ze względu na miejsce sprzedaży samochodu ( = podlegające odpowiedniemu zakresowi numerów, wykluczone ze względu na lokalizację dealera ) podjęliśmy decyzję o przejęciu kosztów przez SIP.

 

Pozdrowienia

 

Dziękuję.

Pytam, bo ja dzwoniąc do ASO Koper, dostałem właśnie takie info, ze mam dostarczyć potwierdzenie od Dilera US, że mój konkretny VIN podlega akcji naprawczej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dyrekcjo, ponawiam prośbę o dalsze instrukcje w sprawie mojego OBKa (o czym było wyżej).

Wysłałem 2 maile na wskazany adres - reakcji jakiejkolwiek brak.

Spieszę zatem donieść, że albo macie założony na mnie filtr antyspamowy :mrgreen: albo centrala jest tak bezosobowa, że moje maile trafiają w niebyt, albo - czego prawdopodobieństwo rośnie codziennie - zostałem olany...

Czekam cierpliwie na reakcję na akcję, nie zakładam póki co osobnego wątku odnośnie tej akcji serwisowej.

Z pozdrowieniami -

Maciej vel. Fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Być może istotnie filtr troche zakłócił korespondencję.

Odpowiedź została wysłana w dniu 16.04 - de facto potwierdzając w pełni moją opinię :

proszę o udanie się do najbliższego ( najbardziej sympatycznego ? ) serwisu autoryzowanego w celu bezpłatnego sprawdznenia stanu wahaczy.

 

Za opóźnienie ( niezależnie od przyczyn ) - przepraszam .

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może istotnie filtr troche zakłócił korespondencję.

Odpowiedź została wysłana w dniu 16.04 - de facto potwierdzając w pełni moją opinię :

proszę o udanie się do najbliższego ( najbardziej sympatycznego ? ) serwisu autoryzowanego w celu bezpłatnego sprawdznenia stanu wahaczy.

 

Za opóźnienie ( niezależnie od przyczyn ) - przepraszam .

 

Pozdrowienia

 

Szanowna Dyrekcjo :)

Dziękuję za pilny tryb odpowiedzi-o ile jest ona do mnie skierowana.

Nieśmiało chciałem jednak odnieść się do kwestii zasadniczej-otóż w żadnej mierze moje zgłoszenie nie dotyczyło wahaczy (choć darowanemu "koniu" itd.).

Przedmiotem moich zabiegań jest akcja serwisowa, o ktorej w moim pierwszym poście w tym wątku.

Z pozdrowieniami-

Maciej vel Fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Sorry :oops:

 

Jak ktoś kiedyś powiedział - pośpiech jest złym doradcą...

 

Przekazałem mój monit do DT.

 

Pozdrowienia

 

Ponownie zwracam się do Dyrekcji z prośbą o wskazówki - co dalej z moją kwestią (post powyżej z 17 lutego, a chodzi o Recall ID # 82513 - STEERING:COLUMN,

JUN 24, 2010

Model Affected: 2010 Subaru Outback)

 

Nie będę pisał, że nieśmiało, bo to - owszem - niezły bajer i sposób na nawiązanie kontaktu ale ja chciałbym już czegoś konkretnego się dowiedzieć.

"TAK", "NIE", "ZA TRZY MIESIĄCE" wartościowymi odpowiedziami (każda na swoją miarę) ale czekanie na którąkolwiek z nich jest jak niezasłużone lizanie witryny sklepu cukierniczego...

Czekam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponownie zwracam się do Dyrekcji z prośbą o wskazówki - co dalej z moją kwestią (post powyżej z 17 lutego, a chodzi o Recall ID # 82513 - STEERING:COLUMN,

JUN 24, 2010

Model Affected: 2010 Subaru Outback)

 

 

Dzień dobry,

 

Profilaktyczna wymiana „zwijacza” nie może zostać wykonana bezpłatnie przez nasz serwis.

Usługę taką użytkownik samochodu może zlecić Autoryzowanej Stacji Obsługi Subaru, jako naprawę płatną.

 

Jednocześnie właściciel samochodu może zwrócić się z wnioskiem do sprzedawcy, od którego nabył samochód o zwrot poniesionych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zwracam się do Dyrekcji z prośbą o wskazówki - co dalej z moją kwestią (post powyżej z 17 lutego, a chodzi o Recall ID # 82513 - STEERING:COLUMN,

JUN 24, 2010

Model Affected: 2010 Subaru Outback)

 

 

Dzień dobry,

 

Profilaktyczna wymiana „zwijacza” nie może zostać wykonana bezpłatnie przez nasz serwis.

Usługę taką użytkownik samochodu może zlecić Autoryzowanej Stacji Obsługi Subaru, jako naprawę płatną.

 

Jednocześnie właściciel samochodu może zwrócić się z wnioskiem do sprzedawcy, od którego nabył samochód o zwrot poniesionych kosztów.

 

 

...czyli Dyrekcja - co innego, DZIAŁ TECHNICZY - co innego...

Bądź tu mądry...

 

Dr. Jekyll i Mr. Hyde? :lol:

Póki co - wszystko mi działa.

Z serdecznymi pozdrowieniami -

Fala

Od 16 lat fan marki. Poważnie!... :mrgreen:

PS: może oliweczki...? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
...czyli Dyrekcja - co innego, DZIAŁ TECHNICZY - co innego...

Bądź tu mądry...

 

Jak Pan słusznie ( wcześniej) zauważył, moja odpowiedź dotyczyła tematu wątku, nie Pańskiego pytania. Za błąd raz jeszcze przepraszam. Jednocześnie oznacza to jednak, że odpowiedzi na różne pytania jak najbardziej mogą być różne :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Dziękuję za doprecyzowanie i - wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Że tak kotleta odgrzeję......

Czyli jak auto jest w Polsce od 2008 r. (produkcja 2006 r.) a ja drugim właścicielem w naszym kraju.... To się łapię czy nie?

Na bank pierwszy właściciel - ten w Polsce w "akcji" udziału nie brał a do kraju zakupu jechać się z taką pierdołą ni jak się nie opłaca :D

pozdrawiam

Marcin

 

Edyta:

Nie było pytania .......

Jak zwykle w moim przypadku się okazało iż umiejętność czytania ze zrozumieniem ma kolosalną przyszłość :D

Edytowane przez obcy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...