Skocz do zawartości

gulgotanie H&S - pytanie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie bylem dzis w subaru koper.powiedzialem ze kupilem koncowke tlumika co by ladnie bulgotalo a gosc w serwisie powiedzial ze bedzie bulgotalo ale jak kupie jeszcze jedna jakas dluga rure no i zbaranialem.powiedzial ze bez rury nie bedzie bulgotac :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj. Dziś mówiłeś, że kupiłeś tłumik końcowy. Jak rozumiem przejęzyczyłes się pisząc o końcówce tłumika. A w temacie - słyszałem taki tłumik u Piskoora. On chyba nic nie robił z resztą wydechu i grało ładnie. Sam się zastanawiam, tylko czy w wolnym ssaku to sensowne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o środkową część wydechu, tą w której jest kat, ale jak zmienisz tylko tłumik to tak będzie bulgotać głośnie niż w serii. Bulgot bierze się z kształtu kolektora wydechowego i wymieniając częsci układu wydechowego za turbo tylko powodujesz że jest głośniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj. Dziś mówiłeś, że kupiłeś tłumik końcowy. Jak rozumiem przejęzyczyłes się pisząc o końcówce tłumika. A w temacie - słyszałem taki tłumik u Piskoora. On chyba nic nie robił z resztą wydechu i grało ładnie. Sam się zastanawiam, tylko czy w wolnym ssaku to sensowne :roll:

tak tak przejezyczylem sie oczyiscie ze caly tlumik koncowy nie konowke tlumika.

Mati dzieki czyli wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj. Dziś mówiłeś, że kupiłeś tłumik końcowy. Jak rozumiem przejęzyczyłes się pisząc o końcówce tłumika. A w temacie - słyszałem taki tłumik u Piskoora. On chyba nic nie robił z resztą wydechu i grało ładnie. Sam się zastanawiam, tylko czy w wolnym ssaku to sensowne :roll:

tak tak przejezyczylem sie oczyiscie ze caly tlumik koncowy nie konowke tlumika.

Mati dzieki czyli wszystko ok

 

najlepiej jak od turbo do końcowego tłumika nic nie ma :mrgreen: wtedy jest ładny gulgot ...

.

.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki tłumik u Piskoora. On chyba nic nie robił z resztą wydechu i grało ładnie

 

Mam nie sam końcowy tylko końcowy + center pipe

Co poniektóży podobno słyszeli na sławnym już spocie warszawskim jak Przemeq`a z Okęcia odbieraliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poniektóży podobno słyszeli na sławnym już spocie warszawskim jak Przemeq`a z Okęcia odbieraliśmy

 

Słyszeliśmy, słyszeliśmy.

 

A poza tym do dziś się wzruszam na myśl o "akcji Okęcie"... :roll:

 

vert - dziś na własne uszy słyszałem tłumik H&S michalisa. Także akcje, że zdemontował włóż między bajki. Również te, że bez center pipe "nie gra". Oraz te, że gra za głośno / nieprzyjemnie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...