Jump to content

Kłopoty z tankowaniem WRX-a

Shrekos
 Share

Recommended Posts

Czy w WrX-e jest jakis zawór odpowietrzający zbiornik paliwa ? Tankowanie tego samochodu to koszmar, pistolet caly czas odbija jakby zbiornik byl pelen mimo ze tak nie jest. Zaznaczam ze auto bylo uderzone ale po stronie przeciwnej niz wlew. Nie wiem co zrobic z tym fantem. Pomocy...????

Czy w WrX-e jest jakis zawór odpowietrzający zbiornik paliwa ? Tankowanie tego samochodu to koszmar, pistolet caly czas odbija jakby zbiornik byl pelen mimo ze tak nie jest. Zaznaczam ze auto bylo uderzone ale po stronie przeciwnej niz wlew. Nie wiem co zrobic z tym fantem. Pomocy...????

sprobuj z mniej zanurzonym pistoletem :twisted: i tak jak OGS pisze: zobac zna innej stacji

A czy w rurze wlewowej do baku nie ma jakiegoś elementu ruchomego, który przeciwdziała przepełnieniu zbiornika? Jak miałem podobną sytuację w Oplu, to w serwisie coś pogrzebali w rzeczonej rurze i pouczyli, aby nie przepełniać przy tankowaniu, czyli po odbiciu pistoetu nie dolewać

E... to lipa.... nie ma nic lepszego jak zrobic ksiegowej 199,99 zamiast 200,00 poza tym zarobisz 1 gr na stacji bo zaokraglaja :twisted::twisted::twisted:

p.s. JOKE :wink:

Próbowalem ustawiac piostolet w kazdym mozliwym polozeniu i ... nic!

Zjezdzilem chyba ze 20 stacji benzynowych mysląc ze to uszkodzone pistolety i ... jak odbijalo tak odbija. A poza tym stojąc przy dystrybutorze ok. 20 minut na 20-to stopniowym mrozie to wątpliwa przyjemnosc..... :x

Próbowalem ustawiac piostolet w kazdym mozliwym polozeniu i ... nic!

Zjezdzilem chyba ze 20 stacji benzynowych mysląc ze to uszkodzone pistolety i ... jak odbijalo tak odbija. A poza tym stojąc przy dystrybutorze ok. 20 minut na 20-to stopniowym mrozie to wątpliwa przyjemnosc..... :x

20 minut :?: Przemytem się parasz :?:

Cos masz sknocone bo ja w WRXsie 2001 nie mam takowego problemu.

• 1 month later...
U mnie w szuwarku jak pistolet mam normalnie wsadzoenyu rękojeścię prosto to odbija, jak go przekręcę o 90 stoni w lewo (tak jak wskazówki zegara) to leje bez problemów.

hehe.. wiem ze stary topic, ale szukalem rozwiazania w archiwum na identyczna dolegliwosc i sie okazalo (po przetestowaniu) ze tez metoda 90 stopni dziala :-)

sprawdz odpowietrznik baku. kiedys mialem taki problem co prawda nie w subaru lecz objawy identyczne. Póki nie naprawilem podczas tankowania naciskalem patykiem taka mala klapke przy wlewie paliwa. Moze to jest to, a moze cos zupelnie innego

W moim Forysiu ma dokładnie ten sam problem, ale nauczylem sie tankować nie trzymając pistoletu prosto tylko pod katem tak na oko 4 stopni i wtedy nie odbija, a odbija mi tylko jak juz jest pelny,

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...