Skocz do zawartości

Kłopoty z tankowaniem WRX-a


Shrekos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w WrX-e jest jakis zawór odpowietrzający zbiornik paliwa ? Tankowanie tego samochodu to koszmar, pistolet caly czas odbija jakby zbiornik byl pelen mimo ze tak nie jest. Zaznaczam ze auto bylo uderzone ale po stronie przeciwnej niz wlew. Nie wiem co zrobic z tym fantem. Pomocy...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w WrX-e jest jakis zawór odpowietrzający zbiornik paliwa ? Tankowanie tego samochodu to koszmar, pistolet caly czas odbija jakby zbiornik byl pelen mimo ze tak nie jest. Zaznaczam ze auto bylo uderzone ale po stronie przeciwnej niz wlew. Nie wiem co zrobic z tym fantem. Pomocy...????

 

sprobuj z mniej zanurzonym pistoletem :twisted: i tak jak OGS pisze: zobac zna innej stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w rurze wlewowej do baku nie ma jakiegoś elementu ruchomego, który przeciwdziała przepełnieniu zbiornika? Jak miałem podobną sytuację w Oplu, to w serwisie coś pogrzebali w rzeczonej rurze i pouczyli, aby nie przepełniać przy tankowaniu, czyli po odbiciu pistoetu nie dolewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem ustawiac piostolet w kazdym mozliwym polozeniu i ... nic!

Zjezdzilem chyba ze 20 stacji benzynowych mysląc ze to uszkodzone pistolety i ... jak odbijalo tak odbija. A poza tym stojąc przy dystrybutorze ok. 20 minut na 20-to stopniowym mrozie to wątpliwa przyjemnosc..... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem ustawiac piostolet w kazdym mozliwym polozeniu i ... nic!

Zjezdzilem chyba ze 20 stacji benzynowych mysląc ze to uszkodzone pistolety i ... jak odbijalo tak odbija. A poza tym stojąc przy dystrybutorze ok. 20 minut na 20-to stopniowym mrozie to wątpliwa przyjemnosc..... :x

 

20 minut :?: Przemytem się parasz :?:

 

Cos masz sknocone bo ja w WRXsie 2001 nie mam takowego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
U mnie w szuwarku jak pistolet mam normalnie wsadzoenyu rękojeścię prosto to odbija, jak go przekręcę o 90 stoni w lewo (tak jak wskazówki zegara) to leje bez problemów.

 

hehe.. wiem ze stary topic, ale szukalem rozwiazania w archiwum na identyczna dolegliwosc i sie okazalo (po przetestowaniu) ze tez metoda 90 stopni dziala :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...