Jump to content

Recommended Posts

30 minut temu, elmo napisał:

Zasadniczo BRZ to straszna padlina, więc będąc dobrym człowiekiem zaofiaruje się i przyjmę takie padło bez dopłaty :)

Ejjjjj, kolejeczka :P

• Upvote 1
  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1.775 m to standard w dzisiejszych czasach. Szerokie to jest np. Q7 O.K. - inne Subaru mają zdecydowanie lepszą. Ale większość współczesnych samochodów ma słabą widoczność do tyłu, a i 3/4 do p

Ale jak to zamknąć? Teraz, gdy miałem poinformować o dopisaniu się do klubu i oczekiwać zachwytów oraz gratulacji?

Teraz już i tak to wszystko nie ma znaczenia ….    Sebastian     + skóra

Posted Images

Dodałbym jeszcze brak możliwości personalizacji wyposażenia. ;)

No i nie wiem jak wygląda sytuacja w kwestii ... szmatki. :huh: Muszę  z ciekawości sprawdzić. ;)

1 godzinę temu, Izotom napisał:

8. Za mało przycisków na kierownicy

fiu, na szczescie te kolosalna wade poprawili z faceliftem phew.gif

ale pozostale elementy wciaz sprawiaja, ze jest to samochod na smietnik, prosze panstwa, na SMIETNIK! :P

29 minut temu, przemekka napisał:

Nic dziwnego. Przecież to toyota. :D

Z leżącym silnikiem...czyli takim, który już się nie podniesie, osiągnął totalne dno i co najwyżej można z niego zrobić doniczkę -_-

Edited by elmo
  • Upvote 1
2 godziny temu, Than_Junior napisał:

No i tym samym juz nic wiecej na temat tego modelu nie mozna powiedziec, koniec kropka, temat trzeba zamknac (TTZ :mrgreen: )

Ale jak to zamknąć? Teraz, gdy miałem poinformować o dopisaniu się do klubu i oczekiwać zachwytów oraz gratulacji?

brz.png

• Upvote 8
2 godziny temu, Fiji napisał:

brz.png

no prosze, nawet juz oswiniaczony! :D Gratulacje! Bedziesz sie strasznie meczyl bez niego, bedzie Ci z nim tak strasznie fajnie, ze az innym bedzie zle na Wasz widok i bedziesz narzekal bez konca za kazdym razem gdy bedziesz zmuszony jezdzic czyms innym :P 

No brawo, bardzo ładny pojazd. Trochę źle się prowadzi, jakoś tak lata na boki, ale nadrabia wyglądem :-)

2 godziny temu, przemekka napisał:

I broń Boże nie wyłączaj  kontroli trakcji. :D;)

W taką pogodę jak dzisiaj, na seryjnych oponach, to jest całkiem dobra rada. :rolleyes:

• Upvote 1
9 godzin temu, Izotom napisał:

Na semislickach też, na miękkich deszczówkach też... Zepsuty jest i tyle:P

Na mokrym się nie da (zapomniałem jeszcze o tym, że z maski woda leci na szybę, i jak się nie włączy wycieraczek to nic nie widać!), po śniegu też niełatwo. Na lato za słaby, bo pierwszy lepszy diesel z chipsem zjada go spod świateł i w ogóle, tylko 200 koni - aż żal człowieka bierze, jak już się naciśnie ten pedał gazu. Z której strony by nie patrzył - udręka. Dopiero teraz zdałem sobie z tego sprawę, dzięki!

PS. Ale takie hamulce z performance pakietu, to bym chętnie przygarnął. :wub:

Dnia 3.05.2017 o 12:36, _adi napisał:

Informacja dla kolegi ze Szczecina.

Mały spot o 18 na Wałach.

A tutaj link do postu:

Ooo dopiero zobaczyłem. Mogę w piątek 18 na Wałach ?