Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

dreszczyk emocji jeszcze nikomu nie zaszkodził

 

czyzby? wystarczy popatrzyc na zimowe statystyki wypadkow...

 

-- Pn gru 12, 2011 3:07 pm --

 

o ile wiecej radochy z jazdy dawaloby to auto gdyby bylo wyposazone w AWD, DCCD i 300KM... pomyslcie...

 

konkurencja bez szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saszynski, ale mijałoby się z celem. Auto ma być LEKKIE, z TYLNYM NAPĘDEM i ma dawać meeega fun z jazdy. Ma być konkurencją dla MX5 i robi to pełną gębą.

Jakby zrobili to co mówisz, to znaleźliby się tacy, że narzekaliby na to, że niepotrzebne te AWD itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos trudno mi sie zgodzic, ze odejscie od AWD i to jeszcze w tego typu aucie jest sprawa drugorzedna... :? przynamniej w opcji moim zdaniem powienien byc dostepny

 

zgadzam sie, powinien byc jako opcja, tak samo jak turbo.

 

toc jest

w cenniku ta opcja nazywa sie subaru impreza wrx sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile wiecej radochy z jazdy dawaloby to auto gdyby bylo wyposazone w AWD, DCCD i 300KM... pomyslcie...

 

Na suchym asfalcie (a z myślą o takich warunkach auto jest zaprojektowane) śmiem wątpić, że dawałoby więcej radochy. Poza tym po co dublować STI?

 

Przy AWD nie byłoby już takiego wyważenia ani tak niskiego środka ciężkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na suchym asfalcie (a z myślą o takich warunkach auto jest zaprojektowane) śmiem wątpić, że dawałoby więcej radochy. Poza tym po co dublować STI?

 

BMW M1 nie dubluje M3-ki... oba maja ponad 300KM i naped na tyl.

BRZ to nie ta klasa co Impreza STI.

 

gdybym mial wybierac miedzy mx5 a brz to wybralbym mx5.. jest ladniejsze i mozesz miec cabrio tam z miekkim jak i twardym dachem.

 

-- Pn gru 12, 2011 4:09 pm --

 

a toyota powinna odswiezyc model Supra a nie ae86... przynajmniej wygladalby ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saszynski, na całe szczęście nikt nie każe Ci tego auta kupować. Skoro potrzebujesz wozu z napędem na 4 koła i turbo, to sobie taki kup (nawet już kupiłeś - i brawo!). Za to wiedz, że są ludzie, którzy nie mają nic przeciwko lekkiemu autu RWD z wolnossącym silnikiem i właśnie dla nich Subaru stworzyło model BRZ. Dla każdego coś dobrego i tyle ;-)

Zgadzam się z Jachem - auto ma być lekkie i zwinne, wsadzanie tam AWD i turbo mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos trudno mi sie zgodzic, ze odejscie od AWD i to jeszcze w tego typu aucie jest sprawa drugorzedna... :? przynamniej w opcji moim zdaniem powienien byc dostepny

 

zgadzam sie, powinien byc jako opcja, tak samo jak turbo.

 

toc jest

w cenniku ta opcja nazywa sie subaru impreza wrx sti

 

taaa tylko, z ktorej strony by nie patrzec to nie wyglada tak atrakcyjnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze 300 PS RWD

I wlasnie w tym momencie bardziej zaczalem interesowac sie tym autkiem,heh :mrgreen: :wink:

Alez to bedzie zamiatac "posladkami" :mrgreen::mrgreen:

Ciekawe ile bedzie wazyc wersja 300-konna i jak szybko bedzie sie odpychac od 0-100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru BRZ z AWD :? :?: :mrgreen: To ma być pojazd FOR FUN i zakładam że będzie się nadawał do codziennej jazdy niczym Mazda RX-8 :twisted: Zwłaszcza zimą :mrgreen:

Jak ktoś chce mieć coś szybkiego ale praktyczniejszego i przeżyć zimę to niech kupi STI ... a może OBK H6 :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na całe szczęście nikt nie każe Ci tego auta kupować.

 

ale jestem "potencjalnym kupcem"... i mimo dobrej ceny nie kupilbym tego auta.

 

Bo to auto stworzone dla innego odbiorcy i tyle. Skody Fabii 1.2 pewnie też byś nie kupił. Tak samo jak Mercedesa Unimoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to auto stworzone dla innego odbiorcy i tyle

czyżby? jestem kawalerem, nie mam dzieci, zarabiam i jezdze Legacy... byłoby mnie stać na kupno tego auta jako drugie...

 

auto dla mnie...

 

do chwili gdy zobaczyłem BRZ myślalem, że to mój Legac jest brzydki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc jest

w cenniku ta opcja nazywa sie subaru impreza wrx sti

Na suchym asfalcie (a z myślą o takich warunkach auto jest zaprojektowane) śmiem wątpić, że dawałoby więcej radochy. Poza tym po co dublować STI?

 

Przy AWD nie byłoby już takiego wyważenia ani tak niskiego środka ciężkości

 

bardzo slusznie prawicie 8)

 

 

madrasie Turbo bedzie ale AWD sie nie da bo silnik za bardzo do tylu przesuniety.

I bardzo dobrze 300 PS RWD

paluszki lizac.

 

http://www.inautonews.com/turbocharged- ... production

 

Obawiam sie, ze to tylko plotki - pod tym artykulem w komentarzach ktos madrze napisal: "dajcie linka do zrodla, bo dopoki nie ma oficjalnej informacji, to to sa tylko plotki"...

 

W artykule MotorTrend dziennikarz pisal, ze w rozmowie z inzynierami dowiedzial sie, ze turbo nie bedzie, za to bedzie ewentualnie przy facelifcie zwiekszenie mocy - ale bez technik sztucznego dotleniania.

 

A skoro w pierwszym poscie napisalem, ze tutaj przedstawione sa fakty, to.... 8)

 

 

A ja na tych zdjęciach co wkleiłes widzę, że jest miejsce.

 

Jestes pewien....? :arrow:

 

lead5-2013-subaru-brz-fd.jpg

 

-- 12 gru 2011, o 21:14 --

 

czyżby? jestem kawalerem, nie mam dzieci, zarabiam i jezdze Legacy... byłoby mnie stać na kupno tego auta jako drugie...

 

auto dla mnie...

 

pozwole sobie sparafrazowac:

 

 

jestem kawalerem, nie mam dzieci, zarabiam i jezdze Legacy... byłoby mnie stać na sprzedaz Legacy i kupno tego...

 

i tak zrobie, bo tego typu fure moge sobie sprawic "teraz albo nigdy" (nigdy oznacza w tym przypadku "w kryzysie wieku sredniego, kiedy juz bede mial rodzine i dzieci i bede musial udowodnic otoczeniu, ze jeszcze nie jestem stary" :mrgreen: ...)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to auto stworzone dla innego odbiorcy i tyle

czyżby? jestem kawalerem, nie mam dzieci, zarabiam i jezdze Legacy... byłoby mnie stać na kupno tego auta jako drugie...

 

auto dla mnie...

 

do chwili gdy zobaczyłem BRZ myślalem, że to mój Legac jest brzydki...

 

Ciesze się, Twoim szczęściem! Serio! Na moje to możesz nie kupować BRZ nawet jako 3563636 auta w domu. Nie podoba Ci się BRZ, spoko. Nie musi Ci się podobać, mamy inne gusta. Ale nie musisz tego tak na każdym kroku przypominać. Zapraszam TU: http://wyzal-sie.pl/. Bo to już zdeka nudne się robi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To bez szaleństwa.

 

Nie wiem, na czym to polega, ale subaru ostatnio przekracza własne, dość wyśrubowane, normy nijakości i brzydoty :roll:.

 

Bardzo liczyłem na BRZ, po cichu myślałem o nim jako o letnim samochodzie-zabawce RWD, ale chyba przestanę :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To bez szaleństwa.

 

Nie wiem, na czym to polega, ale subaru ostatnio przekracza własne, dość wyśrubowane, normy nijakości i brzydoty :roll:.

 

Bardzo liczyłem na BRZ, po cichu myślałem o nim jako o letnim samochodzie-zabawce RWD, ale chyba przestanę :roll:.

 

aha aha coś jak prawi kolega :mrgreen: z pakietem STI to jeszcze jakoś wygląda ale bez to bida panie...zapytowuję autora watku GDZIE NOWE STI takie prawdziwe impreza znaczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To bez szaleństwa.

 

Nie wiem, na czym to polega, ale subaru ostatnio przekracza własne, dość wyśrubowane, normy nijakości i brzydoty :roll:.

 

Bardzo liczyłem na BRZ, po cichu myślałem o nim jako o letnim samochodzie-zabawce RWD, ale chyba przestanę :roll:.

 

A ja myślę, że to może być taki typ samochodu, który na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach. Trzeba obejrzeć i zobaczymy.

 

Zresztą - w ostatnich miesiącach autem, które dostarczyło mi najwięcej pozytywnych emocji była.. Honda CR-Z. Mimo że mocy mało, napęd na przód oraz dość dyskusyjna uroda, to bawiłem się tym autkiem świetnie, dzięki właśnie owej zwinności. Jednak niska masa to jest to.

 

Mam nadzieję, że w przypadku BRZ będzie podobnie - a wtedy spojrzy się na ten samochód zupełnie z innej perspektywy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...