Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja tam nawet nie próbowałem w poślizg, bo nie moje ale wierzę na słowo

 

Ja nawet nie chciałem ale mi kazali... z automatem słabo bardzo a ze skrzynią manualną bajka, cud, miód i orzeszki   :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przepraszam za OT, ale jeden z forumowiczów spytał mnie czy nie dałoby rady zrobić gumowego breloczka do BRZ - badam zainteresowanie i szukam inspiracji. Bylibyście zainteresowani czymś takim (wykonanie podobne jak świnki). Może jakieś pomysły jak byście mogli chcieć to widzieć?

 

Jeśli mój post przeszkadza w wątku, proszę o usunięcie a odpowiedzi poproszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przepraszam za OT, ale jeden z forumowiczów spytał mnie czy nie dałoby rady zrobić gumowego breloczka do BRZ - badam zainteresowanie i szukam inspiracji. Bylibyście zainteresowani czymś takim (wykonanie podobne jak świnki). Może jakieś pomysły jak byście mogli chcieć to widzieć?

 

Jeśli mój post przeszkadza w wątku, proszę o usunięcie a odpowiedzi poproszę na PW.

 

jest kilka fajnych w necie

 

subaru_brz_key_chain-r420519003e324c8ab6

 

IMG_4565.jpg

 

i_love_my_brz_add_your_photo_keychain-r3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z jakiego kraju pochodzi ten model. Końcówki wydechu i radio jak US-spec. Kierunkowskazy boczne białe jak nie US-spec. No i przednie światła p. mgłowe bez dziennych - takiego zestawu w USA chyba nie sprzedawali.

Już się dowiedziałem, że to US i był stuknięty od przodu. Lampy miał wymienione na EU dlatego tak wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jak czytam te opisy, to ...  już Ci zazdroszczę nowej zabawki. :rolleyes:

 

 

Oj tam, jeszcze chwile się tak będzie cieszył a z zawiści bana cwaniak wyłapie i wyrzucę go ze znajomych na telefonie  :evil:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tomek, jak czytam te opisy, to ...  już Ci zazdroszczę nowej zabawki. :rolleyes:

 

 

Oj tam, jeszcze chwile się tak będzie cieszył a z zawiści bana cwaniak wyłapie i wyrzucę go ze znajomych na telefonie  :evil:

 

 

:mrgreen:

 

Nie tylko zabawka ale też kawał solidnej motoryzacji.

Niestety, i na szczęście, długo jeszcze będę zaskakiwany przez to auto. Zanim ogarnę, to zdążycie Panowie już sobie takie coś kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przepraszam za OT, ale jeden z forumowiczów spytał mnie czy nie dałoby rady zrobić gumowego breloczka do BRZ - badam zainteresowanie i szukam inspiracji. Bylibyście zainteresowani czymś takim (wykonanie podobne jak świnki). Może jakieś pomysły jak byście mogli chcieć to widzieć?

 

Jeśli mój post przeszkadza w wątku, proszę o usunięcie a odpowiedzi poproszę na PW.

 

Nie ma za co przepraszac :) Ja mysle, ze najsensowniejszy bylby boczny profil, tak jak mam na moim "BRZ parking only" znaku :mrgreen:

 

 

11168099_490566637757289_526471189311439

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientował się może ktoś czy łatwo jest przerobić tylną kanapę, żeby się rozkładała na dwie części, a nie na jedną ?

 

Jest to srednio celowe bo przy podziale 1/2 na 1/2 - inaczej sie nie da - przestrzen bagazowa niewiele by sie zwiekszyla. Mozna byloby przewozic dlugie ale waskie elementy. Lepiej kupic lub uszyc jakas siatke ala przegroda i zamocowac na siedzeniu.

Widze, ze szykuja sie duze mody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientował się może ktoś czy łatwo jest przerobić tylną kanapę, żeby się rozkładała na dwie części, a nie na jedną ?

Eee... chyba w miarę łatwo  :D 

pila-szablasta-bosch-psa-900-e-480x360.j

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...