Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

działanie takich rzeczy jak kontrola trakcji czy też stabilizacja toru jazdy - wiem, nie powinienem o tym pisać przy takim aucie ale to kompletnie nie przeszkadza podczas jazdy

Po docieraniu zacznie przeszkadzać  ;)

 

 

 

i troszkę kręcąc się pomiędzy Łebą a Wejherowem

To trzeba było wpaść na mikrospota, dałbym Ci się przejechać BRZ do odcinki ;)

 

 

 

a niestabilny przy malych predkosciach wariat nagle jest przyklejony do asfaltu!

No właśnie też odczuwam tą niestabilność, znaczy się trzeba jeździć 200+ :biglol:

 

 

 

Co prawda w instrukcji nie napisano ile, a dostaję różne informację w tym temacie: 2000, 3000 albo 5000 km. Jak długo mam cierpieć?

Bez przesady, ja bym już po 1000 km odkręcał. Jak silniczek odpowiednio rozgrzany to się przecież nie rozpadnie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

'Izotom' powiedział i troszkę kręcąc się pomiędzy Łebą a Wejherowem To trzeba było wpaść na mikrospota, dałbym Ci się przejechać BRZ do odcinki ;)

 

Cholera, nie zwróciłem uwagi. Z przyjemnością wpadłbym pogadać. A propos: SJS już zaliczony?

 

 

 

'Izotom' powiedział działanie takich rzeczy jak kontrola trakcji czy też stabilizacja toru jazdy - wiem, nie powinienem o tym pisać przy takim aucie ale to kompletnie nie przeszkadza podczas jazdy Po docieraniu zacznie przeszkadzać ;)

 

Nie wątpliwie, już dzisiaj zaczęło przeszkadzać.

 

 

 

'Izotom' powiedział Co prawda w instrukcji nie napisano ile, a dostaję różne informację w tym temacie: 2000, 3000 albo 5000 km. Jak długo mam cierpieć? Bez przesady, ja bym już po 1000 km odkręcał. Jak silniczek odpowiednio rozgrzany to się przecież nie rozpadnie ;)

 

No to zaczynam zabawę...stopniowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A propos: SJS już zaliczony?
Kwietniowy termin mi nie pasował, a na maj jeszcze nie dostałem propozycji. 

 

Mi pasowałby termin w drugiej połowie maja, np. po 20.

 

ja po 1000 zaczalem krecic do max 5000obr, a po 3000km ostro w palnik :)

Tak też uczynię bo jest to w miarę do zaakceptowania dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... jako Polak powinienem napisać że mi się nie podoba ale niestety nie mogę, bo BRZ genialnym autem jest.

 

Komu coś nie pasuje niech nie kupuje, mi pasuje taki jaki jest!

 

Niebieski miodzio :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To pisze....

 

 

 

Wada tylko jedna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie jest mój.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna wada i żaden problem, Panowie. Wystarczy podjąć decyzję, przeżyć focha wybranki, odczekać swoje, opić, pogodzić się z wybranką i ubytkiem jakieś ilości gotówki. Gra warta zachodu :);)


Jeszcze jedna sprawa:

Próbuję skontaktować się z SJS w sprawie szkolenia. Mi pasuje pomiędzy 25 a 29 maja. Czekam na odpowiedź bo mojego VINu nie ma w systemie SJSu więc muszę załatwić najpierw tę sprawę ale jakby ktoś jeszcze chciał to możemy spróbować umówić się większą grupą. Proszę, zastanówcie się, a jak będę miał jakieś info ze strony SJSu, to dam znać w tym wątku.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2011+ 320d lub 318i (5 lub 3 drzwiowe). Raczej o wymiary mi nie chodzi bo to wiadomo ale właściwości jezdne bardziej :) może ktoś ma jakąś swoja opinie to chętnie wysłucham :) I czy mógłby ktoś podać wymiary bagażnika BRZ (długość, szerkość) jak i długość kiedy kanapa jest rozłożona. Jakoś nie mogę takich informacji znaleźć ;/ Bo zastanawiam się nad zmianą i biorę pod uwagę BRZ lub bawarke serii 3, jeszcze były hatchbacki ale to wszystko FWD ;/ 

Dzięki za pomoc :)

Edytowane przez GiffK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2011+ 320d lub 318i (5 lub 3 drzwiowe). Raczej o wymiary mi nie chodzi bo to wiadomo ale właściwości jezdne bardziej :) może ktoś ma jakąś swoja opinie to chętnie wysłucham :) I czy mógłby ktoś podać wymiary bagażnika BRZ (długość, szerkość) jak i długość kiedy kanapa jest rozłożona. Jakoś nie mogę takich informacji znaleźć ;/ Bo zastanawiam się nad zmianą i biorę pod uwagę BRZ lub bawarke serii 3, jeszcze były hatchbacki ale to wszystko FWD ;/ 

Dzięki za pomoc :)

To troszku auta z nieco innej bajki. Ech, jakby to powiedzieć żeby nikogo nie urazić: chyba bym się już na BMW 3 nie zamienił. No chyba, że M3 :D  Spróbuję takie wymiary przestrzeni bagażowej dzisiaj Tobie podać.

 

Przy okazji: próbuję coś załatwić w SJS jeśli chodzi o szkolenie. Czy ktoś reflektowałby 25.05? Tego terminu nie ma ale chce spróbować prośbą i gwałtem coś załatwić :biglol:;) . Na razie wiem, że jest 18.05, który mi nie pasuje bo auto jeszcze nie będzie gotowe. A przed Plejadami muszę to szkolenie zrobić B)

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A porównywał ktoś BRZ do BMW 3?

 

 

2013-subaru-brz-front.jpg

 

2012bmw3series-47.jpg

 

 

 

 

Żeby to na dole jeździło tak jak to na górze, do do ceny tego na górze musisz dorzucic ze 100tys. nie szalejąc z wyposazeniem ale dalej będzie ciężkim wózkiem ;)

 

BRZ to dla mnie takie aktualne BMW M3 e30. Mechanika, tryby, bezpośredni kontakt z maszyną, wszystko to czego mi brakuje w obecnie produkowanych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...