Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.05.2017 o 22:57, Sebastian32 napisał:

Nie pisał, bo to gt86 i się nie liczy :P

Błądzisz ;)

GT86 to nie Toyota - brak hybrydy

BRZ to nie Subaru - brak AWD

Edytowane przez Jaca68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sebastian32 napisał:

Ciągle odkrywam swojego BRZ'ta.

miesiąc temu trzeci przycisk na pilocie ( ten z logo Subaru) a w tym tygodniu chowany kluczyk także w pilocie choć jeszcze nie wiem do czego jest. Tylko prosze nie podpowiadać .... :D

 

Ja juz sie dowiedzialem do czego - do otworzenia samochodu gdy akumulator sie wyladuje. No i do wlaczenia/wylaczenia poduszki pasazera. A przycisk z logo? Nie wiem...

Edytowane przez Fiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wczoraj długą trasę, Lublin - Bruksela, circa 1470 km za jednym posiedzeniem. Ależ ten wóz się przykleja do drogi... (ach Westfalia)

Dla tych co lubią cyferki: z przerwami, obiadem itp wyszło 15.5 h od drzwi do drzwi, a spalanie komputer pokazał 8.5.

Myślałem że komfortowo będzie gorzej i nastawiłem się na nocleg, ale realia drogowo-pogodowe były korzystne, więc się jechało, zwłaszcza że był zmiennik. Oczywiście jakieś tam wytłumienie drzwi/bagażnika trochę by pomogło i pewnie się na to za jakiś czas zdecyduję, ale w porównaniu do tego typu przejazdów foresterem 2 NA było stanowczo lepiej.

 

Z innej beczki - odebrałem samochód po ceramice, na razie mam się nie dotykać, za jakiś tydzień pierwsze porządne mycie a z biegiem czasu będzie można się przekonać czy było warto. Zaraz po nałożeniu powstało coś takiego:

https://www.facebook.com/autoestetyka.lublin/posts/1156869621091821

 

 

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NikkoMichal napisał:

 

A próbował ktoś wsadził rower do bagażnika (ze zdjętym kołem)? Ja się przymierzam dopiero do BRZ, ale wydaje mi się, że powinien wejść.

oczywiście że tak, wchodzi bez problemu - też bym nie kupił, gdyby rower nie wchodził, widziałem też rozwiązania z customowym bagażnikiem mocowanym w otworach w tylnym zderzaku do holowania (chodzi oczywiście o holowanie peugeotów i citroenów)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...