Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna się :biglol:

 

Nom... tylko żeby nie było więcej sprzętu niż talentu  ;)

 

Najpierw trzeba ogarnąć tak RWD jak i okiełznać samego BRZta i wtedy zastanowić się czy czegoś ewentualnie nie brakuje.   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, oslona dyfra na pewno poprawi umiejetnosci :mrgreen:

 

 

Kupujcie, kupujcie, na bank poprawi a sprawdzimy ile daje taki dekiel jak może kiedyś zrobicie BRZtowego spota, może tak na PowerStage Bednary   B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to my zachwyceni!

Polecam najpierw solidną przejażdźkę BRZetem - z wyłączoną trakcją i stabilizacją (jestem w  niebie :yahoo: ), a potem ględzenie o turbo itp.

 

Poza tym dla chcącego nic trudnego: na rynku jest kilkanaście dobrych zestawów - już o tym coś napisano w dziale technicznym - więc można samemu zainwestować w auto. Po co ma to robić fabryka skoro, znając nastawienie klienteli, będzie za mało, za drogo i bez innowacji.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to my zachwyceni!

Polecam najpierw solidną przejażdźkę BRZetem - z wyłączoną trakcją i stabilizacją (jestem w  niebie :yahoo: ), a potem ględzenie o turbo itp.

 

Poza tym dla chcącego nic trudnego: na rynku jest kilkanaście dobrych zestawów - już o tym coś napisano w dziale technicznym - więc można samemu zainwestować w auto. Po co ma to robić fabryka skoro, znając nastawienie klienteli, będzie za mało, za drogo i bez innowacji.

 

60137428.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za to my zachwyceni!

Polecam najpierw solidną przejażdźkę BRZetem - z wyłączoną trakcją i stabilizacją (jestem w  niebie :yahoo: ), a potem ględzenie o turbo itp.

 

Poza tym dla chcącego nic trudnego: na rynku jest kilkanaście dobrych zestawów - już o tym coś napisano w dziale technicznym - więc można samemu zainwestować w auto. Po co ma to robić fabryka skoro, znając nastawienie klienteli, będzie za mało, za drogo i bez innowacji.

 

60137428.jpg

 

Z tego co pamiętam nigdy nie mówiłem innym. Inną kwestią jest to, co chciałeś "usłyszeć" :)

Proszę nie patrzeć na moje wypowiedzi przez pryzmat... :P:biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wątek. Jak i samochód, o którym traktuje. Wsiadasz, jedziesz, i zapominasz o całym świecie. Jesteś tylko ty i on. :)

 

Muszę poważnie przemyśleć przyszłe inwestycje. ;)

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek odebrałem FORESTERa   :D

na wylotówce z Rzeszowa w lusterku pojawił się niebieski BRZ, puściłem przodem Kolegę, żeby móc się jeszcze przyjrzeć się tyłowi BRZta i już wiem, że za rok może dwa będzie dobrym uzupełnieniem mojego wolnossącego garażu  B)

Edytowane przez Michał KR
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, jak ktoś lubi mieć radochę z życia, to BRZ jest idealnym narzędziem do pracy ;-)

 

 

Swoją droga, jakie macie doświadczenia w kwestii zużycia oleju? Moj ma teraz 37.000km i odmostatniej wymiany spalił niewiele pomimo, ze był traktowany dość dynamicznie :) dziś dolałem ociupinkę, żeby z 1/4 od dolnej kreski dojść z powrotem do 1/2 - bardzo w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Swoją droga, jakie macie doświadczenia w kwestii zużycia oleju? Moj ma teraz 37.000km i odmostatniej wymiany spalił niewiele pomimo, ze był traktowany dość dynamicznie :) dziś dolałem ociupinkę, żeby z 1/4 od dolnej kreski dojść z powrotem do 1/2 - bardzo w porządku

 

Zmień wodę na olej będzie wolniej odparowywać :biglol:;)

 

No, no ;)

 

 

 

Muszę poważnie przemyśleć przyszłe inwestycje. ;)

 

Podsumuję od razu dwa posty: no, noo, noOo właśnie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Than_Junior w sprawie oleju to już bym sprawdzał czy panewki jeszcze istnieją  :P  Jak mi się @@Izotom da kopsnąć swoim to może tez pomyśle  ;) W mojej starowince dzisiaj wystrzelił przewód paliwowy i mi 1/3 baku popłynęła na pobocze  :angry: A paliwo takie drogie.....  :huh:

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed-zawał jak zobaczyłem Twoje auto na poboczu w drodze do pracy.  :mellow:

 

Ja tez, jak zobaczyłem opadającą wskazówkę poziomu paliwa ;)  Jak podniosłem maskę to sikało jak roczny synek mojego szwagra :biglol:  Sytuacja ogarnięta, przewody wymienione, auto u lakiernika, w piątek odbiór, w poniedziałek święcimy i już teraz będzie nad nami opatrzność czuwać  ;)

 

Dzięki @@chojny za zainteresowanie i pomoc  :thumbup:

 

 

Edytowane przez gryka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz to ;)

Wczoraj mnie spotkalo "cos": mam standardowa trase, ktora wjezdzam na obwodnice w Monachium. Jest zakaz skretu w lewo, wiec trzeba w prawo i potem nawrotke (o, tutaj https://goo.gl/maps/yB1My ). No i ... wiadomo, VDC "off" ;) Samochody z naprzeciwka jeszcze daleko wiec i tym razem nie moglem sobie odmowic i wpadlem  boczkiem hic hic na te obwodnice. Staje dalej na swiatlach a obok mnie ktos trabi - myslalem, ze jakis zszokowany Niemiec zaraz mi strzeli przemowienie, jaki to ja brzydki i nieodpowiedzialny... skadze! Banan na twarzy u sasiadow i kciuki do gory :D

Jak widac, BRZ przynosi frajde nie tylko kierowcy :mrgreen:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem, że przy VDC off wyjście z zakrętu jest o min. 5 km/h szybsze. Muszę jeszcze potrenować start bo dość często wychodzę na kretyna piszcząc oponami. Co fajne: przy wyłączonej kontroli trakcji, auto ślicznie zacieśnia zakręty. A w STI do tego służy cośtam vectoring torque, czy jakoś tak, gdy w BRZecie tylko pedał gazu :D


Komentarz podsumowujacy ten dzien:

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...