Skocz do zawartości

We're going to Mejico...


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Si senor! Jade na rajd Meksyku - zrobie fotki i wrzuce na forum...choc jeszcze troche czasu zostalo :wink:

 

Jakies specjalnie zyczenia? napisac jakiejs latynosce na posladkach "forum.subaru.pl was here"? Przywiezc jakas latynoske? Latynosa? Latynoskie Subaru? Latynoskie Subaru z latynoska? Latynosem? Latynoskiego Lanosa? Krople do nosa?

 

 

 

 

P.S. pytanie do studentow i post-studentow: jak duze sa szanse, ze dostane od dziekana zwolnienie na tydzien (argumentem za moze byc, zem jest na stosunkach miedzynarodowych i sie trafila okazja, z ktorej czuje sie wrecz zobligowany skorzystac!)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przywieź Tequile :twisted:

 

pytanie do studentow i post-studentow: jak duze sa szanse, ze dostane od dziekana zwolnienie na tydzien (argumentem za moze byc, zem jest na stosunkach miedzynarodowych i sie trafila okazja, z ktorej czuje sie wrecz zobligowany skorzystac!)?

 

Ciężko powiedzieć - dziekan, dziekanowi nie równy. Próbuj, jak nie da to....i tak jedź, w końcu są rzeczy ważne i ważniejsze :wink: . Ja nawet jakbym miał na karku wylotkę ze studiów to bym pojechał, tyle że mi ten kierunek na którym jestem zwisa i powiewa, wiec mi nie zależy.

 

 

a tak w ogóle to Ci zazdroszczę :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli narazie lista zakupow to:

 

dwa komplety latynosek w latynoskim Subaru na wynos. A co do picia - cola, fanta, sprite?

 

Than_Junior, masz na mnie ignora założonego czy co? :roll: Przecie pisałem że chce Tequile :wink: 8)

A ja, że autograf... :wink: No, od biedy może być na piersiach latynoski np. oj, tam to może się zetrze szybko... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krople do nosa?
ha ha ha

 

ja poproszę zestaw standardowy powiekszony, latynoskie subaru z dokładka latynosek i jeszcze na dokładkę latynoski, aha zapomniałem, że jeszcze mają byc latynoski o i wiem które lubią pic tequile, tak to jest to, i jeszcze jeden zestaw dla kumpla, może byc taki sam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...