Jump to content

We're going to Mejico...

Than_Junior
 Share

Recommended Posts

Si senor! Jade na rajd Meksyku - zrobie fotki i wrzuce na forum...choc jeszcze troche czasu zostalo :wink:

Jakies specjalnie zyczenia? napisac jakiejs latynosce na posladkach "forum.subaru.pl was here"? Przywiezc jakas latynoske? Latynosa? Latynoskie Subaru? Latynoskie Subaru z latynoska? Latynosem? Latynoskiego Lanosa? Krople do nosa?

P.S. pytanie do studentow i post-studentow: jak duze sa szanse, ze dostane od dziekana zwolnienie na tydzien (argumentem za moze byc, zem jest na stosunkach miedzynarodowych i sie trafila okazja, z ktorej czuje sie wrecz zobligowany skorzystac!)?

• Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przywieź Tequile :twisted:

pytanie do studentow i post-studentow: jak duze sa szanse, ze dostane od dziekana zwolnienie na tydzien (argumentem za moze byc, zem jest na stosunkach miedzynarodowych i sie trafila okazja, z ktorej czuje sie wrecz zobligowany skorzystac!)?

Ciężko powiedzieć - dziekan, dziekanowi nie równy. Próbuj, jak nie da to....i tak jedź, w końcu są rzeczy ważne i ważniejsze :wink: . Ja nawet jakbym miał na karku wylotkę ze studiów to bym pojechał, tyle że mi ten kierunek na którym jestem zwisa i powiewa, wiec mi nie zależy.

a tak w ogóle to Ci zazdroszczę :twisted: 8)

a tak w ogóle to Ci zazdroszczę

jak bym powiedzial, ze nie ma czego, to bym klamca zostal okrzykniety :P

Czyli narazie lista zakupow to:

dwa komplety latynosek w latynoskim Subaru na wynos. A co do picia - cola, fanta, sprite? :D

Czyli narazie lista zakupow to:

dwa komplety latynosek w latynoskim Subaru na wynos. A co do picia - cola, fanta, sprite?

Than_Junior, masz na mnie ignora założonego czy co? :roll: Przecie pisałem że chce Tequile :wink: 8)

A ja, że autograf... :wink: No, od biedy może być na piersiach latynoski np. oj, tam to może się zetrze szybko... :mrgreen:

Krople do nosa?
ha ha ha

ja poproszę zestaw standardowy powiekszony, latynoskie subaru z dokładka latynosek i jeszcze na dokładkę latynoski, aha zapomniałem, że jeszcze mają byc latynoski o i wiem które lubią pic tequile, tak to jest to, i jeszcze jeden zestaw dla kumpla, może byc taki sam :mrgreen:

Latynoskie Subaru z Latynosem??

raz na wynos proszę 8)

TJ..zazdraszczam ci jak jasna....straszliwie delikatnie sprawę nazywając...rób zdjęcia..bierz autografy..i kibicuj Lesiowi..bo naszych to chyba mało tam będzie :wink: