Skocz do zawartości

jeezuuuuu...


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

radix99, może kiedyś pochwalisz się swoim nabytkiem wrocławskim forumowiczom ?

 

serią się chwalić? autem rodzinnym? takim zwykłym, bez bajerów 8) ? no, dobra, na pewno kiedyś się zdarzy :wink: . byle się cieplej nieco zrobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Milek, ale taki dziadziunio W. Chamberlain miał punktów 100 i to chyba jeszcze za czasów jak nie było rzutów za 3 pkt. Gdyby Answer był takim samym egoistą jak Kobe to by rzucił 84 pkt.

 

Wilt rzucil rowno 100 punktow ale byla to zupelnie inna koszykowka. Malo kto wiedzial co to znaczy OBRONA. Chlop byl ogromny i wszystkie pilki byly grane do niego.

Dzisiaj mecze wygrywa sie obrona a nie atakiem stad tym wieksza zasluga "gwalciciela z LA" ;) . Nie jestem fanem Kobego i wiem ze typ jest strasznym sępem ale sam przyznasz, ze w dzisiejszej NBA rzucic tyle punktow to graniczy niemalze z cudem a dodatkowo Bryant gral na wysmienitym procencie z gry. Iverson w zyciu tyle by nie rzucil a jest byc moze jeszcze wieksza indywidualnoscia niz Kobe. Dodatkowo zauwaz sklad Lakersow. Kto ma tam zdobywac punkty? Poza Odomem nie ma nikogo w tym dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

uśmiech nr 78 nie schodzi z mojej twarzy :lol: . wiem juz parę rzeczy:

po pierwsze - tak, jak kiedyś kupiłem pierwsze auto z klimą i od razu wiedziałem, że każde następne musi ją mieć, tak teraz zaczynam się obawiać, że każde następne po imprezie będzie 4x4 8)

po drugie - tak, jak początkowo impreza my06 przypominała mi jakąś kię (od kia :oops: ), tak teraz podoba mi się (i mojej) coraz bardziej 8)

po trzecie - last but not least - silnik. jego osiągi (dwa razy mocniejszy, niż dotychczasowe wozidło) robią niezłe wrażenie. a dźwięk przy nieco wyższych obrotach - czysta poezja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...