Skocz do zawartości

jeezuuuuu...


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na pocztaku też po mince myślałem, ze coś nie tak, ale skoro dalej twierdzi, ze jest super, to chyba jeszcze się nie zepsuło, albo nie zuważył usterek ;) Tak na serio, ciekawe kiedy emocje opadną i zacznie się trzeźwe patrzenie na auto. No i jakie będą wrażenia po kilku dniach jazdy Imprezą jak się do ośki przesiądzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapala, zapala 8)

"Cieszymy się, że zdecydowaliście się Państwo na zakup Subaru. Gratulujemy wyboru nowej Imprezy. Jesteśmy przekonani, że dostarczy ona Państwu wiele radości i przyjemności podczas jazdy. Im lepiej ja Państwo poznacie...". Ponad 150 stron spowoduje przesunięcie terminu realcji z odbioru auta z salonu 8) Do usłyszenia wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapala, zapala 8)

"Cieszymy się, że zdecydowaliście się Państwo na zakup Subaru. Gratulujemy wyboru nowej Imprezy. Jesteśmy przekonani, że dostarczy ona Państwu wiele radości i przyjemności podczas jazdy. Im lepiej ja Państwo poznacie...". Ponad 150 stron spowoduje przesunięcie terminu realcji z odbioru auta z salonu 8) Do usłyszenia wkrótce...

 

taaaaaaaa

pewnie w nim śpi i niema czasu do kompa podejść... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia i wrażenia... co tu mówić, skoro wcześniej jeździłem połową samochodu (i liczba napędzanych kół, i moc silnika :oops: ). na razie bawi mnie każda minuta spędzona w imprezie. i nie sądzę, żeby ten stan szybko się zmienił. daję sobie na razie rok, potem może następny i jeszcze kolejny 8) . a jak się skończy gwarancja, to się zobaczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...