Jump to content

brak słów ;)

subar14
 Share

Recommended Posts

Z tej strony Oskar zarejstrowalem sie juz na forum(koszulka zobowiazuje :D )Narazie ucze sie

sie jeszcze pruszania po forum, ale nie to moim tematem;). Chciałem jeszcze raz podziekowac za Impreze:D ktora dla mnie zorganizowaliscie. To było, jest i bedzie niezapomniane, wspaniale wspomnienie. Nie da sie ujac slowami ani nawet gestami mojej radosci z tego co wtedy sie odbylo, po prostu brakuje mi słów;).DZIEKI!!!!!!!!!!! :D [/b]

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj na forum! Też z żalem musiałem zrezygnować ze spotkania, ale tutaj niestety był problem z elektryką auta. No ale jeden stary legac i tak róznicy w takiej zacnej kolumnie by nie zrobił :) Fajnie, że Ci się podobało :)

subar14, no wreeeszcie ;) Witamy i czuj sie jak u siebie :mrgreen:

Nie dlugo pewnie zorganizjemy jakies spotkanie - jak Twoj model wroci od mistrza modelarstwa :twisted:

noooo i tak ma być, witamy witamy, mam nadzieję, że mimo widocznego braku niektórych klepek u większości forumowiczów spodoba Ci się tutaj i będziesz stałym gościem :)

to kiedy ten następny spot :?: :twisted:

Niuniek nie tylko OGSa :mrgreen:

Milek... bez komentarza... :roll: :|

Nie sadzilem, ze "takie cos" - w moim odczuciu bardzo luznego moze wywolac taka reakcje co poniektorych. Zawsze gdy poznawalem jakiegos kumpla z innymi osobami (i na odwrot) to zawsze byl zart, zeby ta druga osoba szybciej weszla w odpowiedni klimat i myslalem ze smiech to zdrowie. Jak widac obracamy sie w zupelnie innych swiatach.....

Koniec nie na temat i serdecznie pozdrawiam Oskara :)