Skocz do zawartości

POSZUKIWANY PIOTR RYSZARD G.


Krk06

Rekomendowane odpowiedzi

Głupi temat ale ważna sprawa szukam poprzedniego własciciela samochodu ktorym obecnie jezdze. Chciałbym sie dowiedziec kilku spraw o samochodzie. Samochod jezdził w Włocławku na numerach CWL 95PL, wlasciciel Piotr Ryszard G. rocznik 73 8) .

Z Gory dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze trochę offtop, ale.... "Dawna stolica Polaków"???? :shock: o co kaman? To nie można po prostu nazwy wpisać??

A Pana Piotra nie znam niestety :) no chyba, że ten Pan G. jest lekarzem, to wtedy mógłbyś w CBA zapytać, albo bezpośrednio u Ziobry :mrgreen: powinni pamiętać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa trochę...jak gościa nie ma na FB to znaczy, że nie istnieje :idea: temat do zamknięcia :mrgreen:

A ja myślałem, że to NK o tym stanowi. :mrgreen:

A tak na poważnie, Krk06 pytałeś na kresce?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krk06, może zadzwoń do ASO we Włocławku, może coś wiedzą :?:

 

Al. Kazimierza Wielkiego 6B

87-800 Włocławek

54 233 35 59

serwis_wloclawek@subaru.pl

 

Podeślij mi nazwisko na PW + ew. jakieś dane (adres). Podpisywałeś z nim umowę kupna/sprzedaży :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak to mi sie nie pali i nie jest to takie pilne, chciałem sie dowiedziec w jakim stanie był samochod i co przy nim było robione poniewaz bys serwisowany w ASO i tam robiony po stłuczce. A okazało się ze był zrobiony.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem tylko podziekowac serdecznie

nie znam niestety Piotra Ryszarda G. (acz to musi być fajny chłopak, choć z drugiego imienia)

ale dzieki nazwie tego tematu, po wejsciu na forum od razu pojawia sie u mnie zaciesz na ryju

tak wiec: dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość odnalazł się Poszukiwany Piotr naszczescie zywy. Dziekuje za pomoc dla Dark Knight dzieki niemu odnalazłem poprzedniego własciciela :)

 

QbaqBA - alez prosze bardzo, za miesiac bedzie nowy watek " POSZUKIWANY ZYWY LUB MARTWY " 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...