Skocz do zawartości

Impreza GT - jakie kubełki


damianbyczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam orginalne fotele w gc8.Chciałbym założyc kobełkowe najlepiej sparco ale żeby były wygodne do jazdy codziennej i na tor .Jakie polecacie i co sądzicie na temat Bimarco lub Mirco?

 

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimarco i Mirco to fotele tak zwanej 2 ligi cenowej. na ogół bez homologacji (Mirco) Sparco pierwsza liga. cenowo spory rozjazd bo mirco to około 600pln a sparco zaczyna sie od 1500. do jazdy codziennej nie polecam w ogóle kubła bo wysiadanie i wsiadanie do niego jest męką a i pasy pasuja tylko szelkowe bo zwykły pas odpada... rozwiązaniem są fotele Recaro z głębszym siedziskiem i trzymaniami bocznymi ale tu cenowo to od 3000pln w góre.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo! Panowie! Zapominacie, że do fotela trzeba SIĘ PRZYMIERZYĆ bo mają różne rozmiary i wymiary. A każdy z nas jest inny :D .

 

Zdażyło mi się już odsyłać fotele, bo ni cholery nie dało się w nich siedzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jazdy codziennej nie polecam w ogóle kubła bo wysiadanie i wsiadanie do niego jest męką a i pasy pasuja tylko szelkowe bo zwykły pas odpada...

 

 

Eee, wygodnicki jesteś :P

 

Od lat jeżdżę na codzień wyłącznie w kubłach i szelkach (w moim lub małżony aucie :wink: ) i nie miałbym najmniejszej ochoty zamienić tego na jakiekolwiek cywilne kanapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W subaru buggy mam Mirco RC i S2000. Brat w imprezie ma RC. Ja do legasia który się składa teraz już kpiłem RC. Polecam z czystym sumieniem. Dobrze jednak się przymierzyć. Robią tez większe wersje. A cena bardzo przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Lico Start, kubły tańsza wersja Sparco Evo, są konstrukcji rurkowej, więc można je tu i ówdzie podoginać, mają homologację FIA, mają tę zaletę, że bez rzeźby podchodzą pod szyny od seryjnego fotela turbodziada, jeśli ten element konstrukcyjny jest taki jak w imprezie w ten sam sposób wejdą do Imprezy. No i jak ja je kupowałem 3 lata temu kosztowały jakoś lekko ponad 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...