Skocz do zawartości

Gdzie na ferie zimowe w góry... kawiorowo :-)


Bunch

Rekomendowane odpowiedzi

wyjazd rodzinny na 1 tydzien, jakis luksusowy apartament albo dobry hotel (ze SPA np.), fajnie jakby bylo blisko jakiegos wyciagu narciarskiego (i wypozyczalni) dla poczatkujacych, inne atrakcje w poblizu (basen, termy, wyzywienie) mile widziane...

 

ze wzgledu na dojazd samochodem z malym dzieckiem raczej cos w Polsce... moze byc i Zakopane ale nie koniecznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to gdzie :idea: , na sądeczyzne :mrgreen:

 

Krynica , Hotel Dr. Irena Eris , pod Hotelem masz Gondole i kilkanaście tras

Krynica - Hotel Krynica , lub Prezydent , wyciagi Słotwiny, Jaworzyna Krynicka ok 5km

Białka Tatrzańska , raczej kwatery , lub pensjonat Bania , i rewelacyjne thermy " BANIA" chyba jedne z najlepszych w Polsce :idea:

Bukowina Tatrzańska . Hotel Thermabukowina , razem z całym kompleksem

 

No i oczywiście w razie nudów , lub kłótni z żona, jestem w pobliżu ja :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jak chcesz naprawdę fajny hotel polecam Klimka w Muszynie-Złockie z fajnym SPA i małym aquaparkiem (niedaleko stacja Szczawnik-Wierchomla). Do nauki małego dziecka lepsza jest Jaworzyna z "oślą" łączką przy trasie nr 2 i 4 oraz na górze. Przy brzydkiej/wietrznej pogodzie można korzystać z łączki dolnej przy słonecznej z górnej. Jeżeli jednak dziecko nie będzie się szkolić, to dla początkujących Wierchomla i Jaworzyna są porównywalne.

 

Krynica ma swój niepowtarzalny urok zimą, Zakopane się "chowa" ;)

 

Ponadto obowiązkowo przejazd piękną trasą wzdłuż Popradu Muszyna-Piwniczna. Jeżeli jesteś kibicem to można się wybrać na siatkówkę do Muszyny (Muszynianka-Fakro) lub na hokeja w Krynicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jak chcesz naprawdę fajny hotel polecam Klimka w Muszynie-Złockie z fajnym SPA i małym aquaparkiem (niedaleko stacja Szczawnik-Wierchomla). Do nauki małego dziecka lepsza jest Jaworzyna z "oślą" łączką przy trasie nr 2 i 4 oraz na górze. Przy brzydkiej/wietrznej pogodzie można korzystać z łączki dolnej przy słonecznej z górnej. Jeżeli jednak dziecko nie będzie się szkolić, to dla początkujących Wierchomla i Jaworzyna są porównywalne.

 

Krynica ma swój niepowtarzalny urok zimą, Zakopane się "chowa" ;)

 

Ponadto obowiązkowo przejazd piękną trasą wzdłuż Popradu Muszyna-Piwniczna. Jeżeli jesteś kibicem to można się wybrać na siatkówkę do Muszyny (Muszynianka-Fakro) lub na hokeja w Krynicy.

 

 

Tak rzeczywiście KLIMEK jest bardzo ok , bylismy tam z Carlosem na małym rekonesansie :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest juz problem z miejscami... a podobno mamy kryzys :mrgreen:

 

moge wybrac to:

 

http://www.toporow.pl/index.php

 

lub to:

 

http://www.liptakowka.com/index.html

 

zna ktos? co lepsze?

 

ps.

W Bani jestem na liscie rezerwowej :-)

 

 

Moge podjechać w niedziele i oblukać które lepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Gołębiewski w Wiśle jest super

 

 

Ten hotel wymaga już generalnego remontu :roll: , widac już spory znak czasu :roll: , ale baseny rzeczywiscie ok, choć do term "BANIA" sie nie umywa :lol: Te thermy , to naprawdę I liga europejska :idea: , bęben , carlos, alex chyba potwierdzą :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Gołębiewski w Wiśle jest super

 

 

Ten hotel wymaga już generalnego remontu :roll: , widac już spory znak czasu :roll: , ale baseny rzeczywiscie ok, choć do term "BANIA" sie nie umywa :lol: Te thermy , to naprawdę I liga europejska :idea: , bęben , carlos, alex chyba potwierdzą :twisted: :wink:

 

 

 

ja też potwierdzam :wink: Bania jest bomba :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bęben , carlos, alex chyba potwierdzą

Ja potwierdzam, ale Beben chyba NIE :!: :mrgreen:

 

W Białce jest bardzo sympatycznie, tylko ceny sezonowe w pensjonacie mnie przeraziły :shock: W Austrii, Włoszech, czy we Francji jest znacznie taniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłopot taki ze nawet na lodowcach nie ma sniegu ... :roll: :roll: :roll:

 

Co Ty mowisz, u nas na Wsi w Davos jest sniegu od groma. Aktualnie pada nieprzerwanie od 3 dni. A jak nie padalo przez ostatni miesiac to i tak po metrze gdzie trzeba nasypali i jezdzilo sie dobrze juz w listopadzie. Nawet bardzo. Zreszta w sobote bedzie mozna zobaczyc na zywo w tv ile mamy tu sniegu jak bedą dziewczyny i chlopaki biegali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd rodzinny na 1 tydzien, jakis luksusowy apartament albo dobry hotel (ze SPA np.), fajnie jakby bylo blisko jakiegos wyciagu narciarskiego (i wypozyczalni) dla poczatkujacych, inne atrakcje w poblizu (basen, termy, wyzywienie) mile widziane...

 

ze wzgledu na dojazd samochodem z malym dzieckiem raczej cos w Polsce... moze byc i Zakopane ale nie koniecznie :mrgreen:

Bunch Jak nie masz nic przeciwko Zakopcowi to ostatnio byłem w Gand Nosalowy Dwór http://www.nosalowy-dwor.eu/hotel-grand i z czytym sumieniem mogę go polecić, świeżo zbudowany, niezły basen, różne sauny itp i zero tłoku. Raczej kawior i 100 metrów do stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd rodzinny na 1 tydzien, jakis luksusowy apartament albo dobry hotel (ze SPA np.), fajnie jakby bylo blisko jakiegos wyciagu narciarskiego (i wypozyczalni) dla poczatkujacych, inne atrakcje w poblizu (basen, termy, wyzywienie) mile widziane...

 

ze wzgledu na dojazd samochodem z malym dzieckiem raczej cos w Polsce... moze byc i Zakopane ale nie koniecznie :mrgreen:

Bunch Jak nie masz nic przeciwko Zakopcowi to ostatnio byłem w Gand Nosalowy Dwór http://www.nosalowy-dwor.eu/hotel-grand i z czytym sumieniem mogę go polecić, świeżo zbudowany, niezły basen, różne sauny itp i zero tłoku. Raczej kawior i 100 metrów do stoku.

 

 

to prawda, a właściciel kiedyś jeżdził nawet STI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...