Skocz do zawartości

przepływomierz GC8 WRX STI ver 3/4


agrupa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Są podejrzenia co do działania mojego przepływomierza :

NR. 22680-AA271

Niestety przepływomierz z GT EU my97/98 nie pasuje i musi być dokładnie jak wyżej.

Rozmawiałem z ASO i nie ASO i szukam jakiejś alternatywy.

W używce dostać ten typ to jak znaleźć tytułowego Św. grala.

 

Znalazłem coś takiego - numery odpowiednie i niby wszystko ok, ale czy ktoś z używał tego typu przepływomierzy (OEM to to nie jest).

Interesuje mnie to czy taki przepływomierz działa czy to jakiś "chińczyk" który tylko imituje przepływomierz.

http://www.ebay.co.uk/itm/SUBARU-IMPREZ ... 3f099bf988

 

Proszę o pomoc, auto dalej stoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po rozmowie z 4t usłyszałem że nowy dokładnie taki jest nie osiągalny :( Mam informacje że w takim przypadku raczej tylko używka - znalazłem jakieś w UK ale cenowo to raczej podobnie co ten nowy no-name :| A pewności że sprawy - żadnej...

 

Dzięki lucza - potrzebuję 3 piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówisz w nissanie są takie same przeplywki czujnik przepustnic, ja kopiłem z nissana do gt 97 czujnik przepustnicy za 50 zl używkę jest idento, czy ma ktos jakis katalog części elektronicznych do nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe pod tym samym numerem sa identyczne przeplywki do Toyoty Yaris 1.5

 

Może warto iść tym tropem. Gdzieś słyszałem o jakiś częściach które są takie same, w Subaru kosztują kosmos a do np. nissana grosze... :wink:

 

Nie warto cwiczylem to z przeplywka do new age , nie działa, to samo z chińskimi z ebay :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu Carfit toś mnie pocieszył :|

Na jednej aukcji z tymi chińskimi przepływomierzami znalazłem info że pasuje do subaru/nissan

Zadzwoniłem do nissana w sprawie przepływomierza o tych numerach. Pan znalazł w cenie 1600zł - ale miałem obawy czy to na pewno będzie działać.

 

Nie mam pomysłu jak to znaleźć, Myślę już nawet o tym by założyć jakieś ECU Apexi i wywalić to ścierwo :( Ale tu się w 2000zł nie zamknę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu Carfit toś mnie pocieszył :|

Na jednej aukcji z tymi chińskimi przepływomierzami znalazłem info że pasuje do subaru/nissan

Zadzwoniłem do nissana w sprawie przepływomierza o tych numerach. Pan znalazł w cenie 1600zł - ale miałem obawy czy to na pewno będzie działać.

 

Nie mam pomysłu jak to znaleźć, Myślę już nawet o tym by założyć jakieś ECU Apexi i wywalić to ścierwo :( Ale tu się w 2000zł nie zamknę...

 

 

nie testowałem tego w GT , ale w new age , nie działa ( ani z Nissana , ani chiński ) ,być może zadziała nissanowski w GT , ale na chiński bym nie liczył, bo w nowszych GT(99-00) -kach Nissanowski działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys kupilem na Ebay i dzialala bez zarzutu - ale tez i byla z pudeleczka z napisem Subaru, oryginalna, nieprzesadnie tania.

 

Ostatnio uzytkownik z Dublina (ma watek o problemach z doladowaniem) kupil taka tansza z ebay, no i bedzie zwrot cos czuje, bo jest wadliwa i auto w ogole na niej nie chce jezdzic, od nowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci :)

Dokładnie jak Szociu pisze, muszę mieć taki z ver 3/4 czyli o tych numerach co podałem, inne mimo że mogą pasować fizycznie ale sygnał nie będzie kompatybilny z resztą tego mojego bałaganu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
W dniu 6.12.2011 o 18:38, namiot napisał:

dobrze mówisz w nissanie są takie same przeplywki czujnik przepustnic, ja kopiłem z nissana do gt 97 czujnik przepustnicy za 50 zl używkę jest idento, czy ma ktos jakis katalog części elektronicznych do nissana

Witam

Wiesz moze jaki ma numer ta przeplywka z nissana? Moze ktos inny wie co dopasowac? Moje subaru to impreza  GT my99. Kostka 4 pin.

Link jakis?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...