Skocz do zawartości

Serwis Warszawa


designer

Rekomendowane odpowiedzi

Jest gdzieś wątek o warsztatach :?: Pewnie tak, ale nie mogę namierzyć...

 

Narazie czysto teoretycznie pytam, choć zbliża się nieuchronnie chwila kiedy dosiądę swoją pierwszą Imprę. Potrzebuję namiar na kogoś w W-wie kto bez druta zamontuje mi BOV'a, wskażniki: olej + boost i ogólnie zadba o auto. Chętnie prawy brzeg wisły, a najchętniej Targówek, Bródno, Białołęka, Marki, Ząbki i te okolice... Kogo polecacie?

 

Jak pomyliłem działy prośba o przeniesienie, bo do tej pory głównie siedziałem w K/S... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić, może nie serwis ale bardzo dobrego mechanika na Bródnie , który ma subaru imprezę w małym palcu, pracował w team-ach rajdowych i współpracował ze znakomitymi rajdowcami a w dodatku przemiły człowiek, jeśli jesteś zainteresowany to daj znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić z czystym sumieniem serwis w Zalesiu Dolnym (trochę nie Twoja lokalizacja co prawda, ale ja jestem zadowolony :D). Jak coś to na PW dam namiary. Dodam tylko, że pracują tam byli pracownicy z ASO i ASO Koper z tego co wiem cały czas podsyła im swoje samochody jak u niego mechanicy nie dają rady :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić z czystym sumieniem serwis w Zalesiu Dolnym (trochę nie Twoja lokalizacja co prawda, ale ja jestem zadowolony :D). Jak coś to na PW dam namiary. Dodam tylko, że pracują tam byli pracownicy z ASO i ASO Koper z tego co wiem cały czas podsyła im swoje samochody jak u niego mechanicy nie dają rady :D.

 

O Zalesiu Dolnym to tutaj nawet specjalny topic jest, ale raczej w kategorii "przestroga"... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Zalesiu Dolnym to tutaj nawet specjalny topic jest, ale raczej w kategorii "przestroga"... :?

No to jeszcze raz, żeby nie było niedomówień: wątek jest o INNYM warsztacie, kolega GRB miał zapewne na myśli ten na 11 listopada - który ja też bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracownicy z ASO i ASO Koper z tego co wiem cały czas podsyła im swoje samochody jak u niego mechanicy nie dają rady :D.

 

dobre... :mrgreen: ...

 

ps. ale jakbym miał wybierać miedzy nie-ASO na Pradze :?: a Adasiem z Zalesia wybrałbym Adasia :idea::mrgreen:

 

Nie no, trochę pół żartem pół serio to napisałem :D. Akurat jak tam byłem to przyjechał od was GT'ek z jakimiś problemami z elektroniką. No ale nie o tym ten wątek :D.

Oczywiście chodzi o warsztat na 11 listopada :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak myślę :wink: osobiście mogę Ci polecić tylko to znowu nie za bardzo w Twoim rejonie :wink: Fantazje Mocy z Ursusa, generalnie nie jakaś rozdmuchana firma ale znają się na rzeczy :)

 

Michał dziękuję, ale po ciągłej jeździe z RS-em do Adama do Piaseczna mam serdecznie dość zostawiania auta na drugim końcu Warszawy i bujania się taxi względnie autobusami i tracenie pół dnia na dojazdy, także zacznę od nie-ASO, jak coś mi nie podpasuje będę szukał dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...