Skocz do zawartości

Wrocławska Liga Time Attack


Loko

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na zawody Wrocławskiej Ligi Time Attack, której najbliższe eliminacje odbędą się 10. grudnia i 28. stycznia na Torze Redeco przy ul. Rakietowej we Wrocławiu.

Co prawda są to ostatnie dwie eliminacje w sezonie 2011 i osoby teraz dołączające nie będą w stanie uzbierać punktów dających podium w klasyfikacji rocznej, ale mogą walczyć o puchary na tych imprezach. Starty teraz dadzą też możliwość zapoznać się z torem, zasadami i organizacją Ligi przed nowym sezonem 2012, kiedy to zaczynając od lutego odbędzie się 12 eliminacji.

 

W małym skrócie:

- ilość startujących to 50 zawodników,

- na zawodach przejeżdża się ok. 2km trasę średnio 10 razy, z czego 6 jest mierzonych,

- formuła zawodów Time Attack, czyli liczy się tylko najlepszy czas okrążenia,

- pomiar czasu komórkami TAG-Heuer,

- na każdych zawodach puchary za miejsca 1-3 w każdej klasie.

- koszt to 90zł.

 

Więcej szczegółów znajdziecie w wątku na forum SRTW, gdzie także znajdują się zapisy na najbliższą eliminację.

Osoby nie posiadające tam konta i nie chcące go zakładać mogą zapisać się poprzez mnie.

Serdecznie polecam i zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wraz z przyjacielem pojawić sie 10.12 na redeco/rakietowej,ale dupa wyszła.Siak czy tak polecam,bo nawet jak ktoś nie startuje (mielismy w planie start GL Sport '96 i turbolodówka,jak by było biało)

Dla startujących rewelka,a dla niestartujących mozliwośc podejrzenia innych i...doznanie zawrotu głowy od subaraków i innych ciekawie jeżdżacych aut :D

Byłem tam przy okazji motoWośp w 2009r i tak to wyglądało: http://www.bolec.info/index.php?op=gall ... &pic=12835 PYTANIA :?: :?: :mrgreen:

 

Hemi oraz Igi meldują się w 2012r jako widzowie/startujący :mrgreen:

 

-- Pt gru 02, 2011 11:05 pm --

 

pomijam to,iż w ramach Drift open tez tam byliśmy i w zeszłym roku i w tym :) tor fajny :D

 

-- Pt gru 02, 2011 11:09 pm --

 

ten człowieczek na czarno z biało-czarno-pomarańczowym plecakiem walczący z zamarzniętymi bateriami eta ja :mrgreen:

 

-- N gru 04, 2011 11:47 pm --

 

ładna lista:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ostatnie parę dni na zapisy i zostało już tylko kilka miejsc.

Na liście mamy aż 5 Lancerów i tylko 2 Imprezy. Co to jest? Mobilizować się koledzy i koleżanki!

Zapraszamy, zapraszamy :)

 

-- 21 sty 2012, o 00:10 --

 

Już za tydzień ostatnia eliminacja sezonu 2011, serdecznie zapraszam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...