Skocz do zawartości

Immobilizer impreza STI 02-04


Maciek Wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Buduję sobie imprezę GC z wnętrzem i silnikiem od GD, pojawił mi się problem, że nie mam do komputera modułu immo i kluczyka.

 

Czy jest możliwość założenia bypassu żeby go odpalić, czy np. jak dokupię moduł z kluczykiem, pętlą i keyless remotem to będzie ok? Czy muszę kupić cały zestaw z komputerem?

 

Jeszcze jedno pytanie: co blokuje immo w imprezie? wtryski i cewki?

Czytałem na forach australijskich że robili obejście immo przez podpięcie czujników bezpośrednio do przewodów sterujących pompą paliwa, a drugi sposób to wsadzenie jakiegoś alarmu który dezaktywuje seryjne immo.

 

Może ma ktoś w warszawie zestaw do odpalenia 2,o STI żeby sprawdzić czy jest to problem z Immo.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Pewnie zaraz pojawią się komentarze, że jak coś takiego napisałem to chce ukraść samochód, nie mam problem i proszę o rozwiązanie.

 

Można pisać na PRV lub jak ktoś z wawy i niedowiarek zapraszam z rozwiązaniem do warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie zaraz pojawią się komentarze, że jak coś takiego napisałem to chce ukraść samochód, nie mam problem i proszę o rozwiązanie.

 

Można pisać na PRV lub jak ktoś z wawy i niedowiarek zapraszam z rozwiązaniem do warsztatu.

 

zawsze byłem pelen podziwu dla osob , które w jedynie sobie znany sposób, próbuja uzyskac pomoc.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie zaraz pojawią się komentarze, że jak coś takiego napisałem to chce ukraść samochód, nie mam problem i proszę o rozwiązanie.

 

Można pisać na PRV lub jak ktoś z wawy i niedowiarek zapraszam z rozwiązaniem do warsztatu.

 

zawsze byłem pelen podziwu dla osob , które w jedynie sobie znany sposób, próbuja uzyskac pomoc.... :roll:

To znaczy w jaki? Może ja zbyt pozytywnie podchodzę do ludzi i nie widzę drugiego dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo musisz mieć? Bo jak nie to można wyczyścić sterownik raczej się da, czasem tak się robi , jak co to mogę się zorjętować czy ktoś to od nas zrobi i za ile, rożnie się za to bierze zależy od czego sterownik , można też przepisywać, nie wiem jak to jest w subaru bo mało tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ominąć immo w komputerze, który ma fabrycznie immo. Da się natomiast bez problemu dokodować kluczyk do zestawu. Można też zakupić komputer z 01-02 sti jdm - tam nie było immo, ale trzeba będzie przepiąć pare kabelków przy kompie. Rozwiązań jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem temat niedawno :) musisz miec do kompletu komp stacyjke kluczyk i petle od immo jak masz wszystko od jednego auta to nie ma problemu wkladasz i odpalasz jak masz to z roznych samochodow to musisz zgrac kluczyk (immo) z komputerem zajmuje to jakies 15 min jak chcesz namiar na goscia to puszcze na pw mnie skasowal 500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...