Jump to content

Szalejąca elektryka po swapie (link do filmu)


Wiesiek

Recommended Posts

Szanowni Państwo mam problem z moim wynalazkiem. Z chęcią odpowiem na pojawiające pytania.

 

Silnik po swapie. Auto (anglik) wjechało o własnych siłach do garażu gdzie został wymontowany silnik wraz z całym osprzętem i elektryką. Po zamontowaniu w innym aucie mam takie oto objawy. Silnik kręci rozrusznikiem, iskra jest. Na wtryskach po podłączeniu żarówki nie widziałem żadnych błysków dlatego zakładam że nie ma na nich napięcia. Po przekręceniu kluczyka na pozycję nr 2 podświetlają sie kontrolki co widać na filmie i zaczynają na zmianę "pykać" przekaźniki w skrzynce, przekaźnik od pompy oraz coś co jest przykręcone pod kolektorem dolotowym i zdaje sie dochodzi do niego podciśnienie. Acha dodam też że po wyjęciu kluczyka miga kontrolka od immo a po włożeniu świeci sie na stałe. CO MOŻE BYĆ Przyczyną takiego kociokwiku :) ???

 

poniżej link do filmu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3PEEuN9h--s (szalejąca elektryka)

 

http://www.youtube.com/watch?v=XSj8U-XU-W0 (tajemnicza wtyczka w immo)

 

do tego pojawił sie chyba problem z immo po swapie nie reaguje na to czy zbliżę kluczyk do anteny czy nie. W stanie spoczynku kontrolka na zegarach mryga a po przekręceniu stacyjki świeci na stałe. komp wiązka i immo są od jednego kompletu który wcześniej działał. Zastanawia mnie wtyczka którą widać na filmie wychodzą od niej dwa przewody. zastanawiam się gdzie powinna zostać podłączona. Niestety nie mogę w całej wiązce znaleźć odpowiedniej pary. Więc albo jest wolna albo czegoś tu brakuje. ????

 

-- Pn gru 19, 2011 11:00 pm --

 

Ok więc sam sobie odpowiem :) podczas przekładki elektryki złączyłem kostki do diagnostyki: zielone i czarne. i komp wprowadził się w tryb serwisowy i się czekował.

 

pozdrawiam Tylko teraz kto da mi bonusa heheh ;)

 

A problem z immo nadal nie rozwiązany Zastanawiam się czy kluczyk może się wykodować z immo sam po pewnym czasie. I jeśli tak jaka jaka jest procedura naprawcza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...