Skocz do zawartości

Szalejąca elektryka po swapie (link do filmu)


Wiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo mam problem z moim wynalazkiem. Z chęcią odpowiem na pojawiające pytania.

 

Silnik po swapie. Auto (anglik) wjechało o własnych siłach do garażu gdzie został wymontowany silnik wraz z całym osprzętem i elektryką. Po zamontowaniu w innym aucie mam takie oto objawy. Silnik kręci rozrusznikiem, iskra jest. Na wtryskach po podłączeniu żarówki nie widziałem żadnych błysków dlatego zakładam że nie ma na nich napięcia. Po przekręceniu kluczyka na pozycję nr 2 podświetlają sie kontrolki co widać na filmie i zaczynają na zmianę "pykać" przekaźniki w skrzynce, przekaźnik od pompy oraz coś co jest przykręcone pod kolektorem dolotowym i zdaje sie dochodzi do niego podciśnienie. Acha dodam też że po wyjęciu kluczyka miga kontrolka od immo a po włożeniu świeci sie na stałe. CO MOŻE BYĆ Przyczyną takiego kociokwiku :) ???

 

poniżej link do filmu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3PEEuN9h--s (szalejąca elektryka)

 

http://www.youtube.com/watch?v=XSj8U-XU-W0 (tajemnicza wtyczka w immo)

 

do tego pojawił sie chyba problem z immo po swapie nie reaguje na to czy zbliżę kluczyk do anteny czy nie. W stanie spoczynku kontrolka na zegarach mryga a po przekręceniu stacyjki świeci na stałe. komp wiązka i immo są od jednego kompletu który wcześniej działał. Zastanawia mnie wtyczka którą widać na filmie wychodzą od niej dwa przewody. zastanawiam się gdzie powinna zostać podłączona. Niestety nie mogę w całej wiązce znaleźć odpowiedniej pary. Więc albo jest wolna albo czegoś tu brakuje. ????

 

-- Pn gru 19, 2011 11:00 pm --

 

Ok więc sam sobie odpowiem :) podczas przekładki elektryki złączyłem kostki do diagnostyki: zielone i czarne. i komp wprowadził się w tryb serwisowy i się czekował.

 

pozdrawiam Tylko teraz kto da mi bonusa heheh ;)

 

A problem z immo nadal nie rozwiązany Zastanawiam się czy kluczyk może się wykodować z immo sam po pewnym czasie. I jeśli tak jaka jaka jest procedura naprawcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...