Skocz do zawartości

Wyliczenie! Koszty utrzymania: Subaru Imprezy WRX


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

wrx na codzień jest rewelacyjny, ale Sti sporo lepsze, a grubiej dłubniete wręcz idealne jako dupowóz :twisted:

 

Nie jestem aż tak odważny żeby spisywać koszty utrzymania białasa :shock: :twisted: . Takie matematyczne zabawy sa dla ludzi o stalowych nerwach :lol:

 

 

nareszcie rozsądne podejście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrx na codzień jest rewelacyjny, ale Sti sporo lepsze, a grubiej dłubniete wręcz idealne jako dupowóz :twisted:

 

Nie jestem aż tak odważny żeby spisywać koszty utrzymania białasa :shock: :twisted: . Takie matematyczne zabawy sa dla ludzi o stalowych nerwach :lol:

 

W końcu kiedyś trzeba się przełamać, spojrzeć prawdzie w oczy i w końcu dorosnąć do nowych decyzji :lol: A wszystko po to żeby żyło się lepiej! Tzn jeździło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto kupuje WRXa do codziennej jazdy :!: :?:

ja, kupie (mam nadzieje :P juz niedlugo), sti... :D

 

Ja również kupiłem WRX-a do codziennej jazdy, ale też po to, żeby z tej jazdy mieć więcej frajdy. :D A kosztów wolę nie liczyć - dla świętego spokoju... :wink: Za dwa, trzy lata, jak kasa pozwoli, spróbuję dosiąść STI lanosa sedana. Też do codziennej jazdy! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto kupuje WRXa do codziennej jazdy :!: :?:

ja, kupie (mam nadzieje :P juz niedlugo), sti... :D

 

Ja również kupiłem WRX-a do codziennej jazdy, ale też po to, żeby z tej jazdy mieć więcej frajdy. :D A kosztów wolę nie liczyć - dla świętego spokoju... :wink: Za dwa, trzy lata, jak kasa pozwoli, spróbuję dosiąść STI lanosa sedana. Też do codziennej jazdy! :mrgreen:

 

+1. Lepszego auta na codzień nie miałem. Idealne połączenie dupowozu i sportowego zacięcia z pięknym brzmieniem :mrgreen:

 

PS z tymi kosztami w wrx'ie to bym nie przesadzal. RS4 dużo mocniej biło po kieszeni :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Tak, jeden z moich pierwszych post i mam nadzieję, że nie ostatni dlatego też jeśli nie w temacie to najmocniej przepraszam ale temat znalazłem w FAQ "Orientacyjne koszty utrzymania naszych zabawek"...ale do rzeczy. Jako wielki fan zimowych szaleństw nastawiłem się,na drodze eliminacji, na Imprezę GD kombi (pies zaproponował kombi :D ) z 2.0 125KM. Jednak jako, że paliwo nie tanieje i wiele naczytałem się o tym, że jedynym właściwym autem jest pojazd z grupy Volkswagena to moje pytanie jest następujące. Czy na prawdę wspomniane Subaru jest taaaaaaaaaak drogie w utrzymaniu w porównaniu do...no właśnie nie ma zbytni do czego Passata ? Inna liga. Golf/A3/Octavia - inny układ przeniesienia napędu. Ale czy faktycznie dużo droższe od utrzymania auta z grupy VAG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele naczytałem się o tym, że jedynym właściwym autem jest pojazd z grupy Volkswagena

 

 

Ale chyba nie na tym Forum :shock:

 

Czy na prawdę wspomniane Subaru jest taaaaaaaaaak drogie w utrzymaniu w porównaniu do...no właśnie nie ma zbytni do czego Passata ? Inna liga. Golf/A3/Octavia - inny układ przeniesienia napędu. Ale czy faktycznie dużo droższe od utrzymania auta z grupy VAG ?

 

 

Jak nie zepsujesz to nie :wink: A wolnossące Subaru to prawdziwy czołg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak, jeden z moich pierwszych post i mam nadzieję, że nie ostatni dlatego też jeśli nie w temacie to najmocniej przepraszam ale temat znalazłem w FAQ "Orientacyjne koszty utrzymania naszych zabawek"...ale do rzeczy. Jako wielki fan zimowych szaleństw nastawiłem się,na drodze eliminacji, na Imprezę GD kombi (pies zaproponował kombi :D ) z 2.0 125KM. Jednak jako, że paliwo nie tanieje i wiele naczytałem się o tym, że jedynym właściwym autem jest pojazd z grupy Volkswagena to moje pytanie jest następujące. Czy na prawdę wspomniane Subaru jest taaaaaaaaaak drogie w utrzymaniu w porównaniu do...no właśnie nie ma zbytni do czego Passata ? Inna liga. Golf/A3/Octavia - inny układ przeniesienia napędu. Ale czy faktycznie dużo droższe od utrzymania auta z grupy VAG ?

 

Ujmę to tak: jeśli chcesz starego grata doprowadzić do stanu idealnego to Subaru, jeśli nie było bite, nadaje się do tego idealnie i wtedy to kosztuje ale i tak mniej niż kupno nowego. Jeśli będzie się robiło tylko to co należy, bez jakiś modów i zmian wszystkiego na nowe to, patrząc na porównanie Forek 2.0D i Renault Megane 1.6, Subaru wychodzi o 20% taniej! Ale, znając życie, każdy posiadacz Subaru wcześniej czy później wpada w szpony ... mechanizacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak, jeden z moich pierwszych post i mam nadzieję, że nie ostatni dlatego też jeśli nie w temacie to najmocniej przepraszam ale temat znalazłem w FAQ "Orientacyjne koszty utrzymania naszych zabawek"...ale do rzeczy. Jako wielki fan zimowych szaleństw nastawiłem się,na drodze eliminacji, na Imprezę GD kombi (pies zaproponował kombi :D ) z 2.0 125KM. Jednak jako, że paliwo nie tanieje i wiele naczytałem się o tym, że jedynym właściwym autem jest pojazd z grupy Volkswagena to moje pytanie jest następujące. Czy na prawdę wspomniane Subaru jest taaaaaaaaaak drogie w utrzymaniu w porównaniu do...no właśnie nie ma zbytni do czego Passata ? Inna liga. Golf/A3/Octavia - inny układ przeniesienia napędu. Ale czy faktycznie dużo droższe od utrzymania auta z grupy VAG ?

 

Z jakim motorem chcesz tego VAG-a kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim motorem chcesz tego VAG-a kupić?

Pasowałoby też 2.0 8V 115 KM - Octavię ale Golfy/Bory najczęściej są z 2.8 204 KM a to nieco za dużo jeśli chodzi o ewentualne podatki i ubezpieczenie etc. i ostatecznie naprawy. Audi odpada ze względu na brak odmiany kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim motorem chcesz tego VAG-a kupić?

Pasowałoby też 2.0 8V 115 KM - Octavię ale Golfy/Bory najczęściej są z 2.8 204 KM a to nieco za dużo jeśli chodzi o ewentualne podatki i ubezpieczenie etc. i ostatecznie naprawy. Audi odpada ze względu na brak odmiany kombi.

 

 

:?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...