Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze trzeba rozebrac pol auta! i bylo to ciagle w planie ze wzgledu na uszczelnienie i wlasnie sprawdzenie/zrobienie sprzegla...a teraz doszlo do tego jeszcze owe kolo zebate :???: dzisiaj jak wsiadlem z rana do bolida to pierwszy raz od dawna nie mialem ochoty nim wogole jechac...

najbardziej olej cieknie z okolic rozrzadu. wiec i tak trzeba silnik wyjac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze trzeba rozebrac pol auta! i bylo to ciagle w planie ze wzgledu na uszczelnienie i wlasnie sprawdzenie/zrobienie sprzegla...a teraz doszlo do tego jeszcze owe kolo zebate :???: dzisiaj jak wsiadlem z rana do bolida to pierwszy raz od dawna nie mialem ochoty nim wogole jechac...

najbardziej olej cieknie z okolic rozrzadu. wiec i tak trzeba silnik wyjac...

 

Tylko jak będziesz kupował jakiś silnik to poszuakaj w katalogach, czy koło zamachowe jest takie same itd... Np. silniki z tego samego roku (różnica gaźnik/wtrysk) mają inne sprzęgła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Wątpię żeby to był skład, poprostu facio w sklepie moto jest trochę leciwy i nie chce mu się za bardzo poszukać w katalogach dlatego muszę go w tym wyręczyć .A w następnym tygodniu mam w planie go uruchomić. Takie są uroki małych miasteczek... :evil:

 

Mój mechanik ma szopę zamiast garażu :mrgreen: A wszystko ma w komputerze i nigdy nie było problemu ;) Plus spróbuj adres z mojego pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a ja mam pytanko :mrgreen:

 

planuje sobie na zime pod choinke sprawić prezent w postaci justynki do zabawy :lol:

 

poszukiwania chce zacząć już lada dzień, bo nie chce dac za dużo, ale też duzych wymagań nie mam, bo do bezawaryjnej i codziennej jazdy mam drugie auto. Pytranie podstawowe czego szukać i czego się spodziewać? na co zwracać uwage? czy w silniku 1,0 i 1,2 byly te same napedy? bo i tak pewnie bedzie garana zmaina silnika wiec moge kupic nawet 1,0

 

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje sobie na zime pod choinke sprawić prezent w postaci justynki do zabawy :lol:
Pytranie podstawowe czego szukać i czego się spodziewać? na co zwracać uwage?

 

Wzrost, wiek, waga, wymagania, zainteresowania. :wink:

A tak na serio to jak masz zamiar w nią zainwestować i wymieniać motor to sprawdź czy prosta i nie zardzewiała i już.

Zawias też pewnie chcesz robić? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też szukam ale mam raczej sprecyzowane oczekiwania 1200 z 92-95 5D o kolorze zamilknę ;)

Faktycznie w PL nic rozsądnego nie ma :/

lukiasz, jak do zabawy to jak gdzieś, niedawno widziałem taką 100KM - może warto się nią zainteresować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...