Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Moja droga do domu - nie do pokonania często (niestety) dla śmieciarki, listonosza, kuriera itd.

 

post-28670-0-15273300-1486319888_thumb.jpg

Jak pieszo dotrą na górę to zdziwienie

"...Jak to coś wjechało... :huh: ?! -pytają -

Bo to ma napęd na wszystkie kółka :D !!!- odpowiadam....

- To małe coś - :huh: ?-dziwią się... -takie....yyyyy.... g....nko :huh: ?

-G....nko to zostało na dole.... :yahoo: !!!!

Edytowane przez Tomforju
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć powoli ucze sie jeździc swoim pierwszym 4ro pędem i nurtuje mnie jedna rzecz, wczesniej przy szybkiej jeździe po zakrętach fwd używałem techniki hamowania lewą nogą która bardzo mi pomagała, teraz chcę to samo wykorzystywać w justym (II gen - napęd wiskotyczny) użyłem tego kilka razy i efekt jest tutaj piorunujący , zastanawia mnie tylko czy stosując tą technikę na dłuższą metę (KJS) nie będę robił znacznej krzywdy napędowi wiskotycznemu ? z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć,

 

robię wiosenne porządki i oddam sporo części za grosze. Najchętniej oddałbym wszystko co mi zostało po Justy, bo lata kiedy jeździłem tym małym, szalonym autkiem już się skończyły i części jedynie mi zalegają.  Wszystko w ogłoszeniu: 

 

https://www.olx.pl/oferta/czesc-subaru-justy-i-CID5-IDutr9D.html

 

Dla forumowiczów oczywiście rabat :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Jeśli ktoś szuka Justy 1 to mam na sprzedaż :) nie mogę odpalić silnika. Prawdopodobnie ten czujnik co jest w kopułce zapłonowej, ale prawdopodobnie. Jak chce to odpala jak nie to nie :) szkoda mi go niesamowicie bo miało zawieszenie robione. Jeśli uda mi się dojść do ładu to napisze co było dokładnie. A moje przypuszczenie bierze się stąd ze w drugie Justy przestało odpalać i przypadkiem odkryłem że to ten czujnik :) Z Justy 2 i 3 generacji jest ten problem ze produkuje je suzuki i nawet w salonach mają problemy :) Wiem bo mam 3 Justy 3 rożnych generacji  :)

Edytowane przez leszekj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czesc

Mam jedna zapasowa karoserie Justy I praktycznie sama buda. Stan nie jest zły. Nie mam zdjec leży zawalona w garazu. Odbiór tylko laweta. Może ktoś byłby zainteresowany. Docelowo trzymałem ją na jakiegoś transformersa z 2jz, ale potrzebuje miejsce i szkoda mi jej na złom wywalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
W dniu 8.06.2019 o 09:15, huzar105 napisał:

Czesc

Mam jedna zapasowa karoserie Justy I praktycznie sama buda. Stan nie jest zły. Nie mam zdjec leży zawalona w garazu. Odbiór tylko laweta. Może ktoś byłby zainteresowany. Docelowo trzymałem ją na jakiegoś transformersa z 2jz, ale potrzebuje miejsce i szkoda mi jej na złom wywalać.

Masz jeszcze tę karoserię? ;) Szukam części blacharskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
9 godzin temu, huzar105 napisał:

Justy wychodziły w automatach, ale wszystko zajechane. Odp na Twoje pytanie to oczywiście, że się da wszystko kwestia pieniędzy. Znam projekty gdzie do Justy I zmieścili bebechy z WRX-a. 

Jeśli myślisz o swapie po "Polsku" to to jest Subaru i nic nie pasuje bez rzeźby. 

g3x w automacie były też? czy tylko te stare-stare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam witam  jestem tu nowy i mam pytanie. 

Posiadam subaru justy ll gx 2000r. 1.3b 68km

Mam mały problem z Justyną więc. Przy przyspieszaniu szarpie do pewnego momentu i przestaję i problem jest też w tym że czasem przy zmianie biegu bojetne na jaki (najczęściej przy redukcji biegów) auto potrafi nie ratować na gaz czyli ja gaz w podłogę auto tak jął by poprostu nie czuło tego gazu i raz zdazy się za nagle złapie i zaczyna się rozpedzac a czasem potrafi zgasnąć... może ktoś miał coś podobnego. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...