Skocz do zawartości

[KRAKOW] - Sport to zdrowie [29.01.05, g. 19 - VIII LO]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A gdzie tam zaparkować?

 

..... 8-ka ma duży parking, ogrodzony, nawet można się pokręcić troszkę, bo znając woźnego to na pewno jest nie odśnieżany od początku zimy....

 

charlie, a w ile Ty osób chcesz grać w halówkę jak nie 3 na 3 ??? .... w siatke jak się umie grać to nie przeszkadza ten sufit, a w koszykówkę na luzie ..... głównym atutem sali 8ki jest położenie i dojazd, czy to mpk czy autem, a jak chcecie to i na pełnowymiarowym boisku na zewnątrz :twisted: możemy zagrać, bo takie 8ka też posiada :D ..... a wstępnie to kiedy byśmy chcieli się zwalić na ten sportowy spot?? ten weekend, niedziela? czy w tygodniu ??....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet ostatnio żalazną kolej miejską zwaną tramwajem dociągnęli

 

Ostatnio jak ostatnio - ponad 5 lat temu :wink: Nie martw się, Ruczaj będzie następnym ztramwajowanym osiedlem :wink:

 

Nie mart sie, dla mnie kiedyś szokiem było pojechanie na wzgórza krzesławickie - kto by pomyślał, ze to jeszcze Kraków

 

Tam to jest daleko nawet z placu Centralnego :mrgreen: Mam tam dziadków. Jadąc 4-ką spod Biprostalu na Wzgórza mam 27 przystanków w jedną stronę i jeszcze musze iść 10 min na nogach :wink: Pomijam fakt że chodzenie po tym osiedlu tak po zmroku jest mocno średnio bezpieczne...betonowa wiocha...:/

 

Ja ostatnio bywam na Kurdwanowie i naprawde przyjemnie sie tam zrobilo

 

Masz za to plusa :mrgreen: :wink: Ja tam bywam codziennie i też uważam że to baardzo przyjemne osiedle 8)

 

 

a co do sportów - łyżwami też nie pogardzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak ostatnio - ponad 5 lat temu :wink: Nie martw się, Ruczaj będzie następnym ztramwajowanym osiedlem :wink:

Oby, bo ludzi coraz więcej. Jeszcze mają poszerzyć Grota Roweckiego i Bobrzyńskiego, ciekawe czy wyrobią się w tym stuleciu. Na razie zafundowali nam zajebistą sygnalizację, która bod byle pretekstem hamuje ruch na głównej drodze i z jakiejś bocznej ślepej uliczki przepuszcza pojedyncze auta - paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to OGS mówił, że najpierw duża ławka rezerwowych więc ok, ale jak później chciałbyś tam grać np. 5 na 5? wtedy to już masakra i ciasno jak cholera :|

a w siatkę akurat uważam, że grałem w liceum bardzo dobrze (nie tylko ja) i wszystkich nas wkurzał ten sufit, chciałbym zobaczyć jak każesz grać zawodowcom z sufitem na tej wysokości - wyśmialiby Cię :lol:

 

a co do tramwaju to pisząc o mpk już go wliczyłem :P 4 linie dojeżdżają z różnych części mista więc prawie wypas :mrgreen: a do tego jeszcze kilka autobusów (a niektórzy nadal myślą, że to już nie Kraków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziemy gardzic zadna sala... jak bedzie tylko miejsce w ktorys wieczor to mozemy sprobowac w koncu slubu sie z nimi nie bierze i nastepnym razem mozna zmienic jak nam nie bedzie odpowiadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, EOT bo to się źle skończy 8)

 

... co do meritum sprawy, to byłem dziś gdzie miałem być i praktycznie musimy tylko ustalić termin i można zjeżdżać do 8lo. Cena: 100 zł, limit czasowy: aż padniemy :twisted: ...... co na plus trzeba zaliczyć to to, że odnowili salę, linie świeżutko wymalowane więc nic tylko grać... w gre wchodzi do wyboru: przyszły piątek od 19.00 a później cała sobota i niedziela, więc chyba coś wybierzemy :twisted: .... myślę, że z rzutką kasy nie będzie problemu gdyż z minmum 10 osób (czyli po 10 zł) się uzbiera chętnych do gry ...... także bardzo proszę o wpisywanie się, kto jest chętny i jaki termin byłby najbardziej optymalny...... może ten piątek o 19.00 :roll: :?: .......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, ja jestem "ciepłe kluchy" - czyli sauna, ewentualnie basen (im cieplejsza woda tym lepsza :-)

Piękna sprawa ten "kosz" ... ja jechałem na kolacje. I znowu "żarcie" :-) Żarcie - praca - żarcie - picie - żarcie - spanie. [moderator czuwa] that winter!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... hmmmm wszyscy byli tacy chętni a jak trzeba tylko termin ustalić to głucha cisza, narazie mamy 3 osoby chętne, w tym jedna bardziej jako widownia :roll: ...... zgłaszajcie się a ja będę dopisywał do listy albo odrazu powiedzcie, że nie robimy takiego spotu i z głowy problem :roll: .......

 

Lista osób uczestnicząych w I-ym Sportowym Spocie Forum Subaru oddział Kraków (I SSFS o/Krk ) :mrgreen:

 

Chcący pograć:

-Niuniek

-Bart1000 (opcja piątkowa)

-Buffy22

-korton

-owoc666

-WRC fan

-OGS

-matt

 

Chcący pooglądać/ pośmiać się ale po namyśleniu być może również chcący pograć :mrgreen: :

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...