Skocz do zawartości

[KRAKOW] - Sport to zdrowie [29.01.05, g. 19 - VIII LO]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

[edit]

 

I-y Sportowy Spot Forum Subaru oddział Kraków (I SSFS o/Krk )

 

Godzina 19.00 w Niedzielę 29.01 parking 8lo (wjazd od grzegorzeckiej, pierwsza w prawo za rondem grzegorzeckim/kotlarskim jadac w strone centrum, do konca uliczki i pierwsza w lewo)....

 

[bylo]

 

Szanowne Forumowiczki i Forumowicze z Krakowa i okolic!

 

Ostatnio wyliczylem, ze spedzam minimum 6 godzin dziennie przed komputerem. :shock: Minimum 1 godzine dziennie w samochodzie 8) i jakies 10 minut na nogach... DRAMAT :shock: :oops: :x

 

Czas cos z tym zrobic...

 

Proponuje forumowe wynajecie sali i zorganizowanie rozgrywek w pilce kopanej tudziez koszykowce... co Wy na to? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio wyliczylem, ze spedzam minimum 6 godzin dziennie przed komputerem. Minimum 1 godzine dziennie w samochodzie i jakies 10 minut na nogach... DRAMAT

 

Zamień godzinę w samochodzie na 2 godziny w autobusie i wychodzi mój opis dnia :wink: :shock:

 

Pomysł fajny, chętnie bym pouczestniczył w czymś takim ale prędzej jako kibic, bo moje umiejętności gry w jedno i drugie są hmm....średnio kiepskie...nie przepadam za grami zespołowymi (uraz po liceum :-/) Ewentualnie moge podawać piłki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ja jestem jak najbardziej za!!! ..... na uczelni w ogóle nie mam WF-u i bardzo źle mi z tym bo uwielbiam sport, wprawdzie teraz sezon narciarski w pełni ale pokopać w nogę też bym chciał ..... to kiedy jakiś meczyk :?: :mrgreen: .... w siatkę i kosza też chętnie pogram.....

 

WRC fan, czemu masz uraz :?: stałeś zawsze na bramce i koledzy krzyczeli jak puściłeś gola :?: :!: :twisted: ....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, czemu masz uraz ? stałeś zawsze na bramce i koledzy krzyczeli jak puściłeś gola?

 

Coś w ten deseń. Od podstawówki miałem takich gości na WFie którzy mieli zawyżoną ambicję i każdy mecz traktowali jak Mistrzostwa Świata. Z resztą WFistę w liceum też miałem poje*a, to przez niego musiałem załatwić sobie zwolnienie z WFu na ostatnie 2 lata liceum...Lubie sobie pograć na luzie, bez presji, a nie zrobię coś źle i zaraz darcie japy. Na szczęście teraz na studiach mam w miarę fajny WF.

 

a na bramce mnie raczej nie stawiali z racji wzrostu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie gdzie mozna wynajac przyzwoita sale w rozsadnych pieniadzach?

Trzeba by się pokręcić od szkoły do szkoły i popytać. Dużo szkół teraz wynajmuje sale np. dla szkół walk tudzież tańca więc napewno trzeba troche pochodzić i popytać. Jest też prawdopodobieństwo trafienia na życzliwego portiera który wynajmie sale "za flaszkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też prawdopodobieństwo trafienia na życzliwego portiera który wynajmie sale "za flaszkę

 

To jest dość ryzykowne...

 

Co do reszty - jak najbardziej ZA! Tylko nie wynajmijcie sali gdzieś w Hucie.. :roll:

 

OGS - ty jesteś dobry w organizowaniu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pogoda ładna na rowerku można pokręcić:wink:

 

Ostatnio chwilkę popedałowałem to myślałem że płuca wypluje masakra.

 

Ja się wyleczyłem z jezdzenia na takim mrozie po tym jak wpadłem kilka lat temu na pomysł że przejazdzka w Wigilię będzie świetnym wywinięciem się ze świątecznych obowiązków sprzątania itp...taki szczegół że było wtedy -20 st C i na drugi dzień miałem już zapalenie oskrzeli i 39 stopni gorączki :wink:

Nie zapomnie jak kiedyś w lutym wybrałem się na przejazdzkę w krótkich spodenkach...fajne miny ludzie mieli jak mnie widzieli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, ze najlepiej by bylo gdzies w Centrum zeby kazdy mial w miare blisko i gdzie mozna by bylo podjechac bez samochodow :twisted: co by pozniej ochlonac przy browarku gdzies :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zimie to jest ciężko bo wszyscy wynajmują sale, popytam brata gdzie on grywa z kumplami

ja niestety z powodów problemów z nogą odpadam, choć wiele dałbym, żeby móc w siatkę grać, heh podstawówka to były czasy siatkarskie... (taką mam nostalgię, taką mam tęsknotę... :mrgreen: )

ja preferuję basenik :twisted: ale na piłeczkę mogę przyjechać... uwiecznić na filmiku albo zdjęciach :lol::lol::lol:

 

błonia? hmmm piłeczka na śniegu jest zajefajna (jako bramkarz mógłbym chwilkę chyba zagrać :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pilki mozemy pograc rozne ... ja np lubie w takiej kolejnosci Kosz -> Kopana -> Siatkowka - ale wiem, ze niektorzy zupelnie na odwrot - jakos pogodzimy... tylko sale trzeba znalesc... niech kazdy popyta znajomych oraz w swojej okolicy to moze cos sie znajdzie wolnego... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Forumowiczki i Forumowicze z Krakowa i okolic!

 

Ostatnio wyliczylem, ze spedzam minimum 6 godzin dziennie przed komputerem. :shock: Minimum 1 godzine dziennie w samochodzie 8) i jakies 10 minut na nogach... DRAMAT :shock: :oops: :x

 

Czas cos z tym zrobic...

 

Proponuje forumowe wynajecie sali i zorganizowanie rozgrywek w pilce kopanej tudziez koszykowce... co Wy na to? :twisted:

 

Jestem za, tylko że za koszykówką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...