Skocz do zawartości

Spotkanie nad Zalewe Wislanym w zimie


SoftCut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcialem zaproponwac spotkanie, na zamarznietym Zalewie Wislanym

http://www.youtube.com/watch?v=bMDXxtQBuu8

Jak co roku w styczniu , lutym cala tafla wodna zamienia sie w gruby lod na ktorym organizujemy kuligi zawody quadowe i innego typu spotkania sportowe. Wiem ze dla ludzi ktorzy nigdy nie byli w tym miejscu zima pomysl moze wydawac sie nieodpowiedzialny albo wrecz glupi. Zapewniam ze jest to w 100% bezpieczne i dajace bardzo sporo wrazen.Warsta lodu jest bardzo guba czesto siegajaca po same dno.Zalew wislany jest to plytkie miejsce od brzegu czesto prawie do polowy akwenu latem woda siega do pasa. W zimie bardzo gruba warstwa lodu to nieograniczone mozliwosci dla tych ktorzy lubia sportowa rywalizacje czy poprostu chca nieco podkrecic obroty w swoich maszynach.Nie jest to pomysl ktory wymyslilem 5 minut temu. Co rok z garstka znajomych scigamy sie i driftujemy po tym akwenie.Jestem w stanie zorganizowac to w pelni odpowiedzialnie mozliwie najlepiej jak tylko jest to do zrobienia. Mam nadzieje prorozmawiac z kilkoma znajomymi ludzmi zeby Suchacz obial patronat nad tym spotkaniem (impreza)

Miejscowosc Suchacz. www.suchacz.eu

Na miejscu jest restauracja http://zapiecek.net/ w ktorej mozemy sie ogrzac zjesc cieply obiadek, posiedziec pogawedzic . Generalnie sa w tym miejscu duze mozliwosci na tego typu spotkania. Nie bede przeciez sie teraz rozpisywal ze bedzie ognisko , kielbaski czy inne atrakcjie bo nie wiem jaki bedzie odzew. Jezeli bedziecie zainteresowani to beda i kielbaski i ognisko, tance i sfawole i co sie tylko da :roll:

 

Czekam na Wasze uwagi, propozycje

 

Termin imprezy to koniec stycznia poczatek lutego ale nie jestem w stanie przewidziec pogody ;) wiec do ustalenia z tygodniowym wyprzedzeniem.

 

...bede tu czasami zagladal jezeli bedzie zainteresowanie to chcetnie dopilnuje wszelkich formalnosci przy organizacji zlotu, ogarne tez miejsce na pogaduchy w wyzej wspomnianej restauracji

 

-- N lis 27, 2011 1:45 pm --

 

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wiadomo jaka bedzie ta zima ale w zeszlym roku jezdzilem ciagnikiem po zalewie, no stress ja wyjade pierwszy na lod jak bedzie trzeba. Pytanie tylko czy beda chetni . Mamy sporo czasu do stycznia a ja bede tu zagladal i odswierzal temat jak sie znajdzie kilku chetnych tych z 3city i mam nadzieje ze z innych miast tez to ogarne dobra impreze. Mam tam warunki. Kawalek wynajetej plazy z namiotem i miejscem na ognicho etc.

 

-- N lis 27, 2011 6:31 pm --

 

up ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...