Skocz do zawartości

cZY sUBARU IMPREZA MA NAPĘD NA 4 KOŁA??


klaudia_p

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kropek podal dobre ceny - tak +/-

 

(...)

47.000€ za STI (178.600PLN)

 

Nie podał :twisted:. Milek był dużo bliższy prawdy.

 

€47500 + €360 za lakier = €47860.

 

Przy kursie 3.85 to 183900 PLN.

 

Plus ubezpieczenie (7% pakiet PZU - 12.900 PLN; razem daje to prawwie 197 tysi) i inne drobiazgi (zimówki na przykład, felgi do zimówek, nie mówiąć już o gadżetach) i jesteś lżejszy o ponad dwie stówy, nim się zorientujesz... :roll:

 

no ale ja podałem cenę samochodu bez ubezpieczeń więc Przemeq spokojnie, co nie zmienia faktu, że cena finalna produktu jest o jakieś 20 % większa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus ubezpieczenie (7% pakiet PZU - 12.900 PLN; razem daje to prawwie 197 tysi) i inne drobiazgi (zimówki na przykład, felgi do zimówek, nie mówiąć już o gadżetach) i jesteś lżejszy o ponad dwie stówy, nim się zorientujesz... :roll:

 

To SIP nie daje zimówek do aut kupowanych w zimie :shock: A mówi, że daje...

 

Do STI zbyt dużo gadżetów nie trzeba...

 

Do biłałych Imprez 03-05 napewno nei trzeba było dopłacać za lakier, ale czasy sie zmieniają :wink:

 

EDIT: Literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc Przemeq spokojnie

 

Ależ ja jestem spokojny 8). Tylko że twierdzę, że podawanie ceny samochodu bez ubezpieczenia i dodatków mija się z celem. Szczególnie jeszcze, gdy tę cenę się zaniża :twisted:.

 

ale to jest normalna strategia biorąc pod uwagę psychologię mianowicie: podaje się kwotę niższą i klient się zgadza i daje te 170 tysięcy i już oczkami wyobraźni widzi siebie w tym samochodzie jak tnie po drodze i banana ma na twarzy, więc wiadomo, że łyknłą przynętę i jak się mu oznajmi, że jeszcze będzie go czekać wydatek w postaci 20-30 tysięcy, to w większości przypadków i tak się nie wycofa :twisted: i auto za bramę salonu wyjedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest normalna strategia biorąc pod uwagę psychologię mianowicie: podaje się kwotę niższą i klient się zgadza i daje te 170 tysięcy i już oczkami wyobraźni widzi siebie w tym samochodzie jak tnie po drodze i banana ma na twarzy, więc wiadomo, że łyknłą przynętę i jak się mu oznajmi, że jeszcze będzie go czekać wydatek w postaci 20-30 tysięcy, to w większości przypadków i tak się nie wycofa :twisted:

 

No dobrze, jest to argument. Ustalmy tylko, że nie jest to 170K i będziemy mogli zakończyć dyskusję 8).

 

(STI to cennikowo 47860 EUR, co nawet przy kursie 3.8 daje prawie 182K...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest normalna strategia biorąc pod uwagę psychologię mianowicie: podaje się kwotę niższą i klient się zgadza i daje te 170 tysięcy i już oczkami wyobraźni widzi siebie w tym samochodzie jak tnie po drodze i banana ma na twarzy, więc wiadomo, że łyknłą przynętę i jak się mu oznajmi, że jeszcze będzie go czekać wydatek w postaci 20-30 tysięcy, to w większości przypadków i tak się nie wycofa :twisted:

 

No dobrze, jest to argument. Ustalmy tylko, że nie jest to 170K i będziemy mogli zakończyć dyskusję 8).

 

(STI to cennikowo 47860 EUR, co nawet przy kursie 3.8 daje prawie 182K...)

 

no to ustalone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a policzyłes już utratę wartości ;)

 

Nie. Bo to konsumpcja, a nie inwestycja :twisted:. W przypadku inwestycji określa się wartość i jej ewentualną utratę; w przypadku konsupcji natomiast zdrowym podejściem jest zapomnienie o wartości bieżącej, a nawet rezydualnej... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a policzyłes już utratę wartości ;)

 

Nie. Bo to konsumpcja, a nie inwestycja :twisted:. W przypadku inwestycji określa się wartość i jej ewentualną utratę; w przypadku konsupcji natomiast zdrowym podejściem jest zapomnienie o wartości bieżącej, a nawet rezydualnej... :twisted:

 

i dzięki temu człowiek śpi spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zimówkami to jest tak: dają, ale nie ma na to gwarancji. Działa to w sposób dość ruchomy :twisted:.

 

Moglbys powiedziec cos wiecej na ten temat? Bo tu mnie zaskoczyles :shock:

 

Yyyy... Powiem krótko: mi dali, ale musiałem zmolestować na tę okoliczność Padre :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...