Skocz do zawartości

cZY sUBARU IMPREZA MA NAPĘD NA 4 KOŁA??


klaudia_p

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie pamiec nie myli to w salonie powiedzieli po przeliczeniu kursu walut, ze nowe STi kosztuje 187tys zdaje sie, wiec zaokraglilem. Doskonale zdaje sobie sprawe ile kosztuja nowe Imprezy ale specjalnie podalem najdrozsza wersje zeby pokazac kolezance, ze dobre Subaru jest sporo wiecej warte niz 10tys. Co wiecej dziwnie czytalo mi sie slowa "tato nie chce dac mi swojej Octavi". Brzmialo to jakby Subaru bylo tym gorszym i dlatego napisalem tak jak napisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ej, no co wy, ludzie! Dajecie się wkręcać i na lewe sanki ładować jak przedszkolacy jacyś... :)

Przecież ta cała Klaudia P. to czysta prowokacja! Lipą na kilometr śmierdzi!

Przyznać się, który z forumowiczów się podszył? :)

 

M.

 

Witek, w Egipcie były Imprezy ośki, bo ichniejsze przepisy są bardzo restrykcyjne odnośnie 4WD/AWD - trzeba mieć specjalny permit (glejt, inaczej) żeby takim samochodem wjechać do Egiptu.

I nieważne czy to Toyota Land Cruiser, stary Legac kombiak czy nawet Panda czterołapna.

 

Dwie nogi dobre, cztery nogi złe. Ot, co.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mozna było napisac tak od razu?8)

 

Dzięki;)

 

I tak czuję się, jak w czeskim filmie... :roll:.

 

:mrgreen:

 

PS. Mamy wątek do powitań dla nowych forumowiczów - zapraszamy tam do napisania paru słów o sobie. Ja poproszę wymiary :mrgreen: :wink: :mrgreen:.

 

Bezpośredni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, w Egipcie były Imprezy ośki, bo ichniejsze przepisy są bardzo restrykcyjne odnośnie 4WD/AWD - trzeba mieć specjalny permit (glejt, inaczej) żeby takim samochodem wjechać do Egiptu.

I nieważne czy to Toyota Land Cruiser, stary Legac kombiak czy nawet Panda czterołapna.

 

Dwie nogi dobre, cztery nogi złe. Ot, co.

 

M.

 

Troche dziwne te przepisy, jakbym mial haldexa to bym sie czul dyskryminowany i sie obrazil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek podal dobre ceny - tak +/-

 

22.000€ za najtansza 2.0 (wg. aktualnego kursu kolo 83600PLN)

34.500€ za WRX sedan (131.000PLN)

47.000€ za STI (178.600PLN)

 

a ja bym tam N/A MY06 nie pogardzil - zobaczycie kiedys: takim wlasnie objade Was w Kielcach kiedys wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To N/A jest uzasadnione... wg mnie mocne TURBO bez elektronicznych wspomagaczy jako pierwszy samochod w rekach kobiety to dzwon murowany... pewniejsze niz jutrzejsza pogoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek podal dobre ceny - tak +/-

 

(...)

47.000€ za STI (178.600PLN)

 

Nie podał :twisted:. Milek był dużo bliższy prawdy.

 

€47500 + €360 za lakier = €47860.

 

Przy kursie 3.85 to 183900 PLN.

 

Plus ubezpieczenie (7% pakiet PZU - 12.900 PLN; razem daje to prawwie 197 tysi) i inne drobiazgi (zimówki na przykład, felgi do zimówek, nie mówiąć już o gadżetach) i jesteś lżejszy o ponad dwie stówy, nim się zorientujesz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To N/A jest uzasadnione... wg mnie mocne TURBO bez elektronicznych wspomagaczy jako pierwszy samochod w rekach kobiety to dzwon murowany... pewniejsze niz jutrzejsza pogoda

 

Ja tam bym nie nie wyrokował. Mocne turbomoże być wystarczająco przerażające by nauczyc sie jeździć, albo ukrócic zapędy. Różnie to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus ubezpieczenie (7% pakiet PZU - 12.900 PLN; razem daje to prawwie 197 tysi) i inne drobiazgi (zimówki na przykład, felgi do zimówek, nie mówiąć już o gadżetach) i jesteś lżejszy o ponad dwie stówy, nim się zorientujesz...

 

no wlasnie o tym mowa. Kazdy kto kupowal kiedys nowe auto wie, ze cena poczatkujaca jest sporo nizsza od rzeczywistej. Nalezy doliczyc jakis lakier metalik, alarm i jakies inne pierdoly i w sumie wychodzi kilka tysiecy wiecej a w niektorych przypadkach kilkanascie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wck, a białe STI?

 

To tak naprawdę nie jest metalik, a perła. Był to skrót myślowy.

 

I nie wiem, czy biały też nie jest perła... :roll:

 

Poza tym przy 180K PLN za sam samochód (+do tego dodatki), te dodatkowe 1.2K oczywiście boli, ale w ostatecznym rozrachunku ginie w zaokrągleniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...