Skocz do zawartości

cZY sUBARU IMPREZA MA NAPĘD NA 4 KOŁA??


klaudia_p

Rekomendowane odpowiedzi

Ten właściwy nazywa sie Lancer Evolution .... (kolejne numerki), albo w skrócie Evo. Jedyny problem tego autka, to to, że jest dosyć kosztowen zarówno w zakupie jak i późniejszym utrzymaniu :) No i nie psecjalnie nadaje się na pierwsze auto.

 

Podpuszczaja Cie ... Lancer to straszny szmelc w porownaniu z Impreza :twisted:

 

Chamy jedne... No jak mogą :?: :!:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze, chyba przeceniacie moją kieszeń.. Myśle że zostane jednak przy Imprezie.

 

Ile kosztują tak mniej więcej w używane Imprezy?(moja ma być sprowadzana z Niemczech ale 10tys to chyba mało, bo patrzyłam na ceny w necie i są znacznie wyższe.. :/ )

 

Ps Co do zlotu to sie zastanowie, a chłopaka moge zabrać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba przeceniacie moją kieszeń.. Myśle że zostane jednak przy Imprezie.

 

Ile kosztują tak mniej więcej w używane Imprezy?(moja ma być sprowadzana z Niemczech ale 10tys to chyba mało, bo patrzyłam na ceny w necie i są znacznie wyższe.. :/ )

 

Ps Co do zlotu to sie zastanowie, a chłopaka moge zabrać? ;)

 

Daj 12 tys i sprzedam Ci moja Impreze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

No niby tak, ale jak kupowac Impreze, to tylko z turbo :wink: .

 

Zmieniając lekko wątek - kanap4, Ty masz wurcowe skrzydło w tej swojej imprezce?

 

Takie jak OGS, I presume? 8)

 

Owszem :) .A raczej OGS ma takie skrzydlo jak ja :wink: :D .

 

A wracajac do mojej wypowiedzi na temat Imprezy, to ze Impreza tylko z turbo oczywiscie bylo zartem, nie mam nic do wersji wolnossacej.Oczywiscie taka wersja moze okazac sie dobrym rozwiazaniem, do nauki jazdy, z drugiej strony ja od siebie proponowalbym na poczatek jakies mocne autko z napedem na tyl :wink: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez cudowny watek sie stworzyl nie ma to jak duza dawka humoru na dobranoc

brawo panowie

 

a klaudia nie wierz im za polowe tej ceny kupisz impreze

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81563134

 

co prawda troszke jest pogieta ale zoabacz ze druga polowa jest w calkiem dobry stanie i to tylko polowa twojego budżetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwijmy rzeczy po imieniu i pomozmy dla Klaudii i jej tatusia ;)

Droga kolezanko, za taka sume to kupisz jakis dobity bubel, ktory bedziesz potem tylko wyklinac. Nowe Subaru Impreza kosztuje niecale 200.000zl (patrz auto kolegi Przemqa) wiec sama chyba powinnas zrozumiec, ze majac tak "smieszna" sume to nie masz czego szukac w kategorii Subaru Impreza. Proponuje zorienotwac sie w jakis Golfach, Astrach itp.

Pozdroweczka kolezanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwijmy rzeczy po imieniu i pomozmy dla Klaudii i jej tatusia ;)

Droga kolezanko, za taka sume to kupisz jakis dobity bubel, ktory bedziesz potem tylko wyklinac. Nowe Subaru Impreza kosztuje niecale 200.000zl (patrz auto kolegi Przemqa) wiec sama chyba powinnas zrozumiec, ze majac tak "smieszna" sume to nie masz czego szukac w kategorii Subaru Impreza. Proponuje zorienotwac sie w jakis Golfach, Astrach itp.

Pozdroweczka kolezanko

 

Nie pisz takich głupot nowe subaru impreza pewnie koło 100000zł kosztuje TJ napewno napisze ile dokładnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwijmy rzeczy po imieniu i pomozmy dla Klaudii i jej tatusia ;)

Droga kolezanko, za taka sume to kupisz jakis dobity bubel, ktory bedziesz potem tylko wyklinac. Nowe Subaru Impreza kosztuje niecale 200.000zl (patrz auto kolegi Przemqa) wiec sama chyba powinnas zrozumiec, ze majac tak "smieszna" sume to nie masz czego szukac w kategorii Subaru Impreza. Proponuje zorienotwac sie w jakis Golfach, Astrach itp.

Pozdroweczka kolezanko

 

Nie pisz takich głupot nowe subaru impreza pewnie koło 100000zł kosztuje TJ napewno napisze ile dokładnie.

Pozdrawiam

dokładnie to okolice 90 tysięcy za atmo 2.0, 130- za WRX i 170 za STi (tak pamiętam, może się myle)

 

a za 10 tysiaczków to bym poszperał za jakimś Legacy Kombii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za 10 tysiaczków to bym poszperał za jakimś Legacy Kombii :)

Ja bym kombiaka odradzał na pierwsze auto, szczególnie Legacy, małe to nie jest i ciężko się manewruje na wstecznym jak się nie ma doświadczenia. Impreza mniejsza i poręczniejsza :) A justy tanie i zostanie jeszcze kasa na ewentualne naprawy i paliwo :)

W zasadzie to nam koleżanka Klaudia nie napisała z kąd jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...