Skocz do zawartości

cZY sUBARU IMPREZA MA NAPĘD NA 4 KOŁA??


klaudia_p

Rekomendowane odpowiedzi

kanap4, wolnossąca Impreza jest świetnym autem dla początkującego kierowcy, może nawet najlepszym.

 

 

czy to jest dobry samochód dla dziewczyny..? :/

 

Moja matka nawet ma jedną, szybką ! Nie chce innego auta, niż Subaru Impreza, ba ! Z niektórych aut to się nawet śmieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

noo na śliskim może ładnie postawić bokiem nawet bez turbo - skądś to znam ;).

 

czy dla dziewczyny? ja tam nie widzę przeciwwskazań.

 

kurde, żeby to mi tata sprawił takiego pojazda za zdanie prawka... :roll:

 

wolnossąca Impreza jest świetnym autem dla początkującego kierowcy, może nawet najlepszym.

jasne :). wyjaśnić tylko trzeba początkującemu, że nie za bardzo się pojeździ na ręcznym, nie ruszy się po piskach i (przynajmniej u mnie) trzeba z międzygazem redukować. poza tym też należy ogólnie nie ćwiczyć wariata, bo można coś zepsuć albo się zdziwić :P.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudia_p, czem piszesz, ze brak konkretnych odpowiedzi - jak odemnie byla pierwsza i konkretna :wink:

 

Jezeli jest to Twoj pierwszy samochod to tylko BEZ TURBO... inaczej szybko skasujesz samochod :roll: ... i jest to bardzo dobry samochod ale nie koniecznie dla nowicjusza... chociaz wersja bez turbo - dlaczego nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, nie wierz im w ogóle. Subaru Impreza ma napęd na 3 koła. 2 z przodu i trzecie to te które wjeżdża w zakręt po wewnętrznej. Dla dziewczyny to niedobry samochód ponieważ każdy chłopak będzie chciał się z Tobą umawiać na randki. I to nie zawsze dla twej urody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja Wam mówię, że cały ten wątek to czysta prowokacja :twisted:.
Mimo wszystko jest to doskonałą okazja, żeby sobie podnieść notowania u innych i pokazać jakim to się jest wyrozumiałym, pomocnym, dużo wiedzącym forumowiczem :mrgreen:

 

A tyś tą okazję pięknie zmarnował, dlatego się pieklisz :P Ty prostacki maczo, Ty jeden :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja? Phi.. ;)

 

Myślałam jeszcze o kupnie suzuki vitary, ale trafila sie korzystniejsza oferta subaru więc pojawił sie mały dylemat-na korzyść imprezy oczywiście;) A im dłużej jestem na forum tym bardziej sie do niej przekonuje.

 

OGS-zwracam honor i dziękuje za odpowiedź;)

 

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam jeszcze o kupnie suzuki vitary, ale trafila sie korzystniejsza oferta subaru więc pojawił sie mały dylemat-na korzyść imprezy oczywiście;) A im dłużej jestem na forum tym bardziej sie do niej przekonuje.

A może Forester? To jest w zasadzie impreza w bardziej ternowym opakowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudio, to teraz dobra rada - w czerwcu będzie doroczny zlot posiadaczy Subaru, znajdziesz tu wątek, w którym się już na niego umawiamy. Przyjedź - a sama zobaczysz, jak działa Impreza.

 

Tylko przyjedź bez Taty... 8)

 

A zresztą... jak wolisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten właściwy nazywa sie Lancer Evolution .... (kolejne numerki), albo w skrócie Evo. Jedyny problem tego autka, to to, że jest dosyć kosztowen zarówno w zakupie jak i późniejszym utrzymaniu :) No i nie psecjalnie nadaje się na pierwsze auto.

 

Podpuszczaja Cie ... Lancer to straszny szmelc w porownaniu z Impreza :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...