Skocz do zawartości

cZY sUBARU IMPREZA MA NAPĘD NA 4 KOŁA??


klaudia_p

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ps Przemq,przykro mi ale nie jestem blondynką.. 8)

 

Jakby to powiedział mój idol z avatara: "Drats, drats, and double drats!" :mrgreen:.

 

A co do Twojego pytania: zdarzyła się kiedyś (w drugiej połowie lat '90) seria imprez napędzanych na jedną oś. Była to wpadka ze strony subaru, która się już więcej nie powtórzyła. Imprezy są AWD i tylko AWD i za to je lubimy 8).

 

No zresztą nie tylko za to 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudia_p, jakiś zakład, przechwałki chłopaka ? Skąd u Ciebie potrzeba na takie informacje ?

 

 

Była to wpadka ze strony subaru, która się już więcej nie powtórzyła. Imprezy są AWD i tylko AWD i za to je lubimy 8).

 

A gdzieś na forum były zdjęcia, chyba egipskich Imprez z 2003-05 z napędem na jedną oś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest dobry samochód dla dziewczyny..?

 

Świeżo po prawku to nawet dla faceta raczej niezbyt trafny wybór, ale można spróbować. No chyba że mówimy o wersji bez turbo, to zmienia postać rzeczy :wink:

 

Ma teź ciaśem duuuzie, niebieskie sksidło i duuuuzie złote koooła.

 

a stchela ogniem z wydehoo ? :mrgreen: LOOOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz nawet czy Impreza ma naped na 4 kola, to chyba nie bedzie to odpowiedni samochod dla Ciebie :wink: .Poza tym skoro dopiero zdalas prawko to nie jest to samochod, ktorym chcesz jezdzic, bo go nie opanujesz i przy najblizszej okazji wylecisz w plener.Na poczatek polecam jakiegos taniego diesel'a, zeby nauczyc sie jezdzic, a pozniej kupowanie coraz to szybszych autek.Pozdrawiam goraco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...