Jump to content

cZY sUBARU IMPREZA MA NAPĘD NA 4 KOŁA??

klaudia_p
 Share

Recommended Posts

• Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak mówi sam opis interesuje mnie czy SUBARU IMPREZA ma napęd na 4WD?

W znakomitej większości tak, ale trafiały się też wolnossące modele (bez turbiny) z napędem na sam przód, ale jest to dość egzotyczna odmiana.

Ps Przemq,przykro mi ale nie jestem blondynką.. 8)

Jakby to powiedział mój idol z avatara: "Drats, drats, and double drats!" :mrgreen:.

A co do Twojego pytania: zdarzyła się kiedyś (w drugiej połowie lat '90) seria imprez napędzanych na jedną oś. Była to wpadka ze strony subaru, która się już więcej nie powtórzyła. Imprezy są AWD i tylko AWD i za to je lubimy 8).

No zresztą nie tylko za to 8).

I nie mozna było napisac tak od razu?8)

Dzięki;)

I tak czuję się, jak w czeskim filmie... :roll:.

:mrgreen:

PS. Mamy wątek do powitań dla nowych forumowiczów - zapraszamy tam do napisania paru słów o sobie. Ja poproszę wymiary :mrgreen: :wink: :mrgreen:.

klaudia_p, jakiś zakład, przechwałki chłopaka ? Skąd u Ciebie potrzeba na takie informacje ?

Była to wpadka ze strony subaru, która się już więcej nie powtórzyła. Imprezy są AWD i tylko AWD i za to je lubimy 8).

A gdzieś na forum były zdjęcia, chyba egipskich Imprez z 2003-05 z napędem na jedną oś.

czy to jest dobry samochód dla dziewczyny..?

Świeżo po prawku to nawet dla faceta raczej niezbyt trafny wybór, ale można spróbować. No chyba że mówimy o wersji bez turbo, to zmienia postać rzeczy :wink:

Ma teź ciaśem duuuzie, niebieskie sksidło i duuuuzie złote koooła.

a stchela ogniem z wydehoo ? :mrgreen: LOOOL

czy to jest dobry samochód dla dziewczyny..? :/

Idealny - szczególnie do szlifowania umiejętności kierowania tuż po zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Dla niedoświadczonego kierowcy wręcz marzenie - dużo wybacza.

:mrgreen:

Skoro nie wiesz nawet czy Impreza ma naped na 4 kola, to chyba nie bedzie to odpowiedni samochod dla Ciebie :wink: .Poza tym skoro dopiero zdalas prawko to nie jest to samochod, ktorym chcesz jezdzic, bo go nie opanujesz i przy najblizszej okazji wylecisz w plener.Na poczatek polecam jakiegos taniego diesel'a, zeby nauczyc sie jezdzic, a pozniej kupowanie coraz to szybszych autek.Pozdrawiam goraco.