Skocz do zawartości

Płyta po silnik STI MY'06


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

 

Czy ktoś z Was wie, czy płyta pod silnik do MY'05 będzie pasowała do MY'06? Mi się wydaje, że tak, bo niewiele tam się zmieniło, ale wolę się upewnić... :roll:.

 

Mam rzeczoną płytę otrzymać jako zaległy prezent urodzinowy (nota bene od rodziców poznanego przez Was w Kielcach mojego kuzyna, znanego na tym Forum jako Siela) i nie chciałbym, by prezent zamiast wylądować pod silnikiem, wylądował w jakimś garażu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Mimo wszystko wciąż jestem skłonny zaryzykować...

 

A poza tym liczę, jeśli chodzi o odpowiedź, na Forumowiczów zza wielkiej wody - oni tam z MY'06 mają dużo dłużej do czynienia, niż my tu, oraz na gr1zly-ego i team SIPany :twisted: (może mają info z pierwszej ręki)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to nie moja Blue Belle, ale spróbuje się jutro dowiedzieć ;-)

 

Dzięki 8).

 

marcinJ - jaka jest różnica w wadze pomiędzy aluminiową a karbonową?

 

I jak jest z kevlarową?

 

No i jak mi tak dobrze idzie pytanie, to zadam kolejne: jakie macie zdanie na temat osłony dyfra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przejrzałem swoją galerię fot MY'06 i dla odmiany znalazłem takie zdjęcie JDM-a :shock:.

 

2005cata0133nr.jpg

 

Tylko mi nie mówcie, żebym poszedł do garażu i sprawdził, bo mój samochód jest teraz ode mnie o jakieś 1500 km :twisted:.

 

gr1zly - nie sprawdziłbyś, please? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, najlepiej zadzwoń do Dawoja

 

Michała w tym tygodniu nie ma, pojechał nurkować. A że nie znam w DaWoj-u nikogo innego, to zgodnie z pomysłem podsuniętym przez Azraela zmolestuję Dział Techniczny SIP-u. Ich odpowiedź powinna być wiążąca :twisted:.

 

A tak w ogóle, to chyba nie mogłem znaleźć gorszego terminu na takie pytania - wrzuciłem wątek na forum, zamiast najpierw sprawdzić, czy już mam płytę... I jeszcze przez najbliższe 3 dni tego nie będę mógł zrobić. Tak naprawdę, to liczyłem na gr1zlyego, charliego, że mnie wyręczą w odnalezieniu odpowiedzi :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinJ - jaka jest różnica w wadze pomiędzy aluminiową a karbonową?

 

I jak jest z kevlarową?

 

No i jak mi tak dobrze idzie pytanie, to zadam kolejne: jakie macie zdanie na temat osłony dyfra?

Wazne jest by byla to płyta o strukturze plastra miodu, grubość ok 6mm, waga ok. 6kg, co jest znaczaca roznica w stosunku do aluminium/duraluminium. Jest jeszcze jedna kwestia, plyte z kevlaru/karbonu mozna w dowolny sposob ksztaltowac w procesie produkcji przez co bedzie idealnie spasowana do wymogow auta miedzy innumi pozwala to wyelimonowac zjawisko zlego przeplywu powietrza i unoszenia przodu. w przypadku alu takich mozliwosci nie ma niestety bo jest o wiele sztywniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to nie moja Blue Belle, ale spróbuje się jutro dowiedzieć ;-)

 

Dzięki 8).

 

Nie ogarnąłem się, ale moze jutro.

 

marcinJ - jaka jest różnica w wadze pomiędzy aluminiową a karbonową?

 

I jak jest z kevlarową?

 

Ja bym brał z lekkich tworzyw jak włożyłeś w to auto tyle kasy.

 

No i jak mi tak dobrze idzie pytanie, to zadam kolejne: jakie macie zdanie na temat osłony dyfra?

 

IMO przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sti my06 nie ma w serii oslon ?

 

Nie wydaje mie się... :-)

 

Jak mam być szczery, to z góry założyłem, że nie... Poza tym potwierdzałoby to niniejsze zdjęcie MY'06:

 

Oslona jest - plastikowa... a od MY06 rowniez oslona tylnego dyfru z tego co mie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...