Skocz do zawartości

Poszukuję kogos dobrego od Gazu we Wrocławiu i okolicach


Rumburak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Brat kupił Forka z Gazem, instalację zakładał JATO. Wiem, że pewnie jest taki wątek, ale może po prostu ktoś poda mi adres. Chodzi oto, że nie wie, gdzie go może serwisować w okolicach Wrocławia, bo jak pojechał to zakładu, to powiedzieli, że w życiu czegoś takiego nie widzieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brat kupił Forka z Gazem, instalację zakładał JATO. Wiem, że pewnie jest taki wątek, ale może po prostu ktoś poda mi adres. Chodzi oto, że nie wie, gdzie go może serwisować w okolicach Wrocławia, bo jak pojechał to zakładu, to powiedzieli, że w życiu czegoś takiego nie widzieli:)

 

Jeżeli to był JAKO to raczej w okolicach Wrocławia nikt Ci nie pomoże tak jak on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tu http://www.sparko.com.pl/kontakt.html

Chyba jedyny słuszny gazownik we Wro jeśli chodzi o Subaru.

Ja u niego zakładałem z polecenia innego subarowicza.

 

 

Tak jak napisane Sparko przy nasypie ... Bardzo ogarniaja LPG tylko ze teraz maja jakies mega terminy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam Sparko. Sam u niego nie robiłem, ale tylko dlatego że słyszałem bardzo dużo złych opinii. Polecam za to Artura, ma warsztat przy fabrycznej, jest nie drogi i zna się bardzo dobrze na robocie, mogę dać numer na PW. Niestety zarówno Sparko jak i Artur robią głównie instalacje BRC, które stroi się jednym kliknięciem myszy i mogę nie ogarniać tego co wyczarował JAKO, jeśli JATO to JAKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce robić Konradowi czarnego PR, pewnie ma na forum parę kumpli :D Ja umiem tylko korzystać z googla i słuchać opinii innych. Pytacie o konkrety, proszę http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?t=68533&start=0. Zaznaczam, że to nie jest moja opinia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam poszukuję kogoś we wro ale do regulacji BRC. w weekend magik który zakładał instalacje u mnie wymienia mi wtryski na gwarancji. Po tej naprawie chciałbym podjechać gdzieś do regulacji bo ten juz 4 raz ustawia a i tak nie jest jak być powinno :| Zaznaczam że nie potrzebny mi nikt kto na czuja to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był tylko przykład, pierwsza odpowiedz google. Poszukaj dalej, znajdziesz więcej. Robiłem dokładny research w tym temacie dwa lata temu, może od tego czasu coś się zmieniło. Ja i tak uważam, że po wszystko ponad wymianę filtrów opłaca się jeździć do JAKO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskos, Jeśli masz jakiś naprawdę ciężki przypadek z BRC to dobrze jechać do Tarnowa. A jeśli robisz w autoryzowanym serwisie BRC to oni mają obowiązek zaprosić speców z Tarnowa jeśli nie są w stanie sobie sami poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może od tego czasu coś się zmieniło.

 

 

w/g chronologi:

 

1. 2007 Moj Forester MY99 BRC SQ24

2. 2008 Kolegi Legacy MY06 BRC SQ24

3. 2009 Moj Forester MY08 BRC P&D

4. 2009 Koleżanki Megan MY06 BRC SQ24

5. 2010 Moj Outback MY05 BRC P&D

6. 2011 Kolegi Accord MY07 BRC P&D

7. 2011 Kolegi Outback MY05 BRC P&D

8. 2011 Kolegi Forester MY99 BRC SQ24

 

opieram sie na faktach a nie na pojedynczych "opowiesciach" z internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja 7 to moje auto. Instalacja robiona jakieś 2 mce wstecz. Wykonanie profeska bo nie ma się do czego czepić. Wygląda jak z fabryki, bez popeliny i kaszany jak się nieraz czyta .

Puki co nie ma się do czego czepić a wybredny jestem. Przejechane jak dotąd 4kkm i zero problemów, spalanie w normie. Podejście do klienta też na dużym poziomie przed i po założeniu instalacji. Smiało mogę ich polecić. Oczywiście czas zweryfikuje czy nic się nie sypnie bo wszystko jest świeże ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumburak,

Też nie miałem problemów ze Sparko, instalacja BRC SQ24 zmontowana i wyregulowana jak należy. Przez 2 lata robili tylko wymiany filtra i sprawdzenie regulacji,

Można dopisać do listy ppmarian, silnik 2.5 wolnossący Legacy MY99.

Z czystym sumieniem mogę polecić.

Aha, wcześniej miałem VW Golfa i instalację założoną w ELPIGAZ na terenie giełdy samochodowej, przed montażem do Legaca pytałem też u nich o doświadczenia z Subarakami i mówili, że kilka już jeździ z ich instalacjami, w tym chyba 2 H6, oprócz tego parę razy widziałem tam dosyć mocne fury, więc może tam spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...