Skocz do zawartości

~/ FJS 2011 /-TOR KIELCE-/~


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Będąc realistą chciałem poinformować,że przed świętami trening będzie słaby do zrobienia...brak czasu i terminowo też ciężko....moze jeśli będzie biało,a "kierownictwo"toru będzie przychylne i znajdzie wolny termin ,coś skminimy przed Nowym Rokiem...nic pewnego.

 

Ogólnie nie zapeszając chciałem Was zaprosić i wstępnie zapewnić (nie chcąc obiecywać :mrgreen: ) ,że jeśli zdrowie i przychylnosc Kierownictwa toru się nie zmieni,postaram się organizować Nam spotkania w wiadomym sobie stylu FJSowym w 2012 już od Stycznia.

 

Cieszę się ,że są znaki ,że chcecie akurat na FJSie zasuwać,szlifować rzemiosło za sterami swoich bryczek,spędzać czas pozytywnie i spotykać się ze soba właśnie na FJSach.

 

Korzystając z okazji chcę podziękować za udany,bezpieczny i owocny rok spotkań Wam wszystkim wchodzących na ten i inne Nasze wątki .

 

Więc jezeli te wszystkie elementy wpływające na terminy i zdrowie no i oczywiście na budżety :mrgreen: nasze zagrają to....zasuwamy ostro w 2012 !

 

Podziekowania specjalne dla Pana Pawła ,szefa toru ,za wyrozumiałość i pilnowanie porządku i dyscypliny oraz za wolne terminy.

 

Wszystkim FJSowcom i całej ekipie forum SUBARU I EVO składam życzenia ...SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA !!!!!!

 

.......................z poważaniem Fitnes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,zobacze jak z będę dysponował czasem,a 10-go nie zapominajcie,oes "Superbarbórka"kielecka.....warto się spotkać, pojezdzić, pokonkurować z przymrózeniem oka :wink: :lol:

 

Kondziu,ostatnio miałeś zaproszenie a nie byłeś...Jacek sie rozszalał jak wściekły,jak dostał"demonstracje"możliwości jego STI....nie chciał jechać do domu.. :mrgreen:

 

Chłopaki ,działam w temacie zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondziu,ostatnio miałeś zaproszenie a nie byłeś...

 

Robota dopadła mnie.

 

Jacek sie rozszalał jak wściekły,jak dostał"demonstracje"możliwości jego STI....nie chciał jechać do domu.. :mrgreen:

 

Coś mi tam Jacek opowiadał o twoich popisach.

Też ci się jego zawieszenie podobało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

 

Będąc realistą chciałem poinformować,że przed świętami trening będzie słaby do zrobienia...brak czasu i terminowo też ciężko....moze jeśli będzie biało,a "kierownictwo"toru będzie przychylne i znajdzie wolny termin ,coś skminimy przed Nowym Rokiem...nic pewnego.

 

Ogólnie nie zapeszając chciałem Was zaprosić i wstępnie zapewnić (nie chcąc obiecywać :mrgreen: ) ,że jeśli zdrowie i przychylnosc Kierownictwa toru się nie zmieni,postaram się organizować Nam spotkania w wiadomym sobie stylu FJSowym w 2012 już od Stycznia.

 

Cieszę się ,że są znaki ,że chcecie akurat na FJSie zasuwać,szlifować rzemiosło za sterami swoich bryczek,spędzać czas pozytywnie i spotykać się ze soba właśnie na FJSach.

 

Korzystając z okazji chcę podziękować za udany,bezpieczny i owocny rok spotkań Wam wszystkim wchodzących na ten i inne Nasze wątki .

 

Więc jezeli te wszystkie elementy wpływające na terminy i zdrowie no i oczywiście na budżety :mrgreen: nasze zagrają to....zasuwamy ostro w 2012 !

 

Podziekowania specjalne dla Pana Pawła ,szefa toru ,za wyrozumiałość i pilnowanie porządku i dyscypliny oraz za wolne terminy.

 

Wszystkim FJSowcom i całej ekipie forum EVO i SUBARU składam życzenia ...SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA !!!!!!

 

.......................z poważaniem Fitnes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...