Jump to content

Luz na przekładni kierowniczej.


Newbee

Recommended Posts

Witam. Czy możliwe jest skasowanie luzu na przekładni kierowniczej bez jej wyciągania? To okazuje sie jest przyczyna zabkowani opon w moim Legacu. Debilni mechanicy zdiagnozowali końcówkę drazka do wymiany, ale okazuje sie ze jest duży luz na przekładni. Nowe mechaniki mówią ze opuszczając belke są w stanie skasować luz, ale nie wydaje mi sie? Nie trzeba wyciągać całej przekładni, i oddawać do ew regeneracji?

Link to comment
Share on other sites

Auto ma jakieś 225 w tym momencie. Sucha jest, i nie jest to drazek, ani końcówka. Miałem już tak raz w Celice, bez problemu zregenerowali ale cza było wyciągnąć. Tu mówią ze skasuja luz bez wyciagania, opuszczając tylko belke?

Link to comment
Share on other sites

Nie " ogólnych" . Tu na Śląsku to tylko ASO mikolow a po ich diagnozach to, echhh szkoda gadać. To już wole ogólnych. Nic zobaczymy w środę. Podając znów przykład Celicy(bo tylko w niej regenerowalem) wystarczyło podokrecac lozyska. Najwyżej będę pare złotych w plecy. Wklejam z innego Topicu : Po grubym strzale moim zdaniem bardzo rozsądne byłoby sprawdzenie elementów składowych i regulacja samej przekładni - sprawdzenie luzów miedzyzębnych i ustalenia łożysk.

 

-- Cz lis 24, 2011 10:23 pm --

 

Już po kasowaniu luzow, dało sie jednak kręcąc srubka. Zobaczymy ile to wytrzyma..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...