Skocz do zawartości

Subaru XV w internecie


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Pod adresem http://www.subaruxv.pl uruchomiliśmy nowy serwis www dot. Subaru XV. Będę wdzięczny za wszelkie (szczególnie te krytyczne ;) ) uwagi techniczne do niego.

Zapraszam też zainteresowanych tym modelem do zapisania się na mailing... teraz mogę tylko napisać, że na prawdę warto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna :) Obejrzałem sobie z przyjemnością i zapisałem się na (e)mailing (bo chyba drukowanych materiałów nie będziecie wysyłać, right?)

 

Z uwag po szybkim obejrzeniu, nasunęły mi się detale:

1. dosyć mały tekst opisów i do tego jako grafika więc czytelność może niektórym ;) sprawiać kłopot,

2. przydałby się wskaźnik pokazujący w czasie nawigowania po poziomych ekranach, w którym miejscu tego scrolla jesteśmy i ile do końca

3. przy linkach otwierających nowe okno/kartę (YouTube, pliki PDF) przydałaby się informacja (ALT) po najechaniu na button, że otworzy się np. plik PDF w nowej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Wysłałem formularz.

 

Z uwag:

- scroll pionowy byłby fajniejszy tzn. bardziej naturalny (subiektywnie)

- przydała by się zakładka z bardziej technicznymi informacjami tzn. coś o silnikach (szczegóły konstrukcji), S-AWD tzn. jak technicznie est zrealizowany, może coś o CVT itp. takie coś dla bardziej technicznego czytelnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie uwagi. Postaramy się najszybciej jak będzie to możliwe poprawić stronę. 8)

 

Nie mamy niestety środowiska testowego dla iPad'a, więc bardzo proszę o ew. informacje co się źle wyświetla na PW / @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipper, XV się do mgr-a mojego zdąży załapać jeszcze :mrgreen:

a z uwag technicznych to przede wszystkim faktycznie za mała czytelność prospektu(?) ze względu na małe wielkości kartek(?). I w pionie jakby je umieścić to faktycznie bardziej intuicyjnie by było 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Na i padzie funkcjonuje dobrze, lecz jakość zdjęć nie jest zadowalająca. To samo dotyczy czcionki tekstów. Szczególnie przy powiększeniu widać braki.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie to normalnie, po bożemu, a nie jakieś takie udziwianie, poziomy i inne wynalazki. Nijak nie idzie tego przeczytać, pod Operą ucina dół strony (przy mojej rozdzielczości), znalezienie jakiejś informacji to makabra, telefonem nawet nie ma co probować.

 

No właśnie-nie można tego zrobić normalnie?

Nie upieram się przy statycznym html, ale niech to będzie normalne strona a nie taka... przewijająca się kaskada zdjąć.

Wiem, nie ten bajer itp, ale funkcjonalność o niebo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, ze to wszystko jest przymglone i swieci sie dopiero po najechaniu. Pierwszy obrazek powinien sie od razu podswietlac, a pozostale najwyzej wymieniac po najechaniu myszka. ale foty b dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Nowy serwis internetowy Subaru XV

W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem Subaru XV, został przygotowany nowy serwis internetowy, poświęcony crossoverowi japońskiej marki. Jest on utrzymany w charakterystycznej, pomarańczowej kolorystyce, a poza najnowszymi informacjami i multimediami, użytkownicy znajdą w nim między innymi moduł monitorowania statusu zamówienia. W późniejszym terminie pojawi się również konfigurator, dzięki któremu będzie można dobrać szczegóły nowego Subaru XV.

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, dostępnego pod adresem www.subaruxv.pl!

 

Macie literówkę FOLOZOFIA SUBARU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...