Skocz do zawartości

Wyje podczas przyspieszania od 50 do 80km/h


AdaSch

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

ArturPSX, nie pamiętam ale znośnie zakaładjąc 1 łożysko. JA poszedłem ja zawsze po całości i wymieniłem profilaktycznie wszystkie, Z perspektywy czasu to była bardzo dobra decyzja. Wszystko działa bdb.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już miałbym wyciągać skrzynie to też poszedłbym od razu po całości. Pewnie od razu wymieniłbym sprzęgło, żeby już nie kłaść się pod auto jakiś czas tylko jeździć. Chyba ze wymiana łożyska na walku zdawczym jest możliwa już po wyciągnięciu wału i zdjęciu "zadupka". Mam pytanie do kogoś rozgarniętego np Carfit. Nie jestem mechanikiem ale jestem dość rozgarnięty i wiele rzeczy naprawiłem sam (za gówniarza skrzynie w maluchu sam demontowałem, rozbierałem składałem i wkładałem spokojnie w 1 dzień) ale Subaru to nie maluch i też nie forester :). Czy działając metodycznie jestem w stanie wymienić łożysko na wałku zdawczym sam bez rozdzierania połowy auta czy raczej pozostaje mi warsztat (wtedy to już wymiana wszystkich łożysk w skrzyni dla świętego spokoju). Z manuala wychodzi że jest to możliwe, choć nie chciałbym niczego zepsuć :) Auto do Impreza WRX Type RA rocznik 2000, skrzynia "ty754vb1ba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...