Skocz do zawartości

Justy'97 - Co to za przekaźnik?


fidel25

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi powie co to za przekaźnik?

 

1915163621

 

znalazłem dzisiaj cos takiego z tyłu na dole konsoli środkowej i nie było podłączone. po podpięciu nic się nie zmieniło??

 

no może poza tym że zgasło mi podświetlenie zegarka, ale to chyba nie ma związku. Swoją drogą co może być przyczyną? zegar chodzi ale sie nie podśtwietla. Stąło się to dość nagle.;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no własnie, ale mimo podłączenia tego ustroistwa, po wyjęciu kluczyka i zostawieniu świtałe dalej nie "piszczy" ... przez co standrdowo zostawiam auto na włączonych światłach ;-)

 

co do zegarka to po ciezkich przeprawach wyminiłem żaróweczkę i działa ;-) ... rozebrałem pół konsloi przedniej bo ktoś skleił radio, kieszen zegarka i sam zegarek klejem silikonowym?!?!?!

najwazniejsze ze jakos sie udało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyminiłem żaróweczkę i działa

No to należy mi się pomuk :wink:

 

Z tym buzzerem spróbuj oczyścić styki i wtedy podłączyć, może też coś nie łączyć w czujnikach w drzwiach albo przekaźnik jest zepsuty.

 

-- Cz lis 17, 2011 4:45 pm --

 

PS:

, po wyjęciu kluczyka i zostawieniu świtałe dalej nie "piszczy"

Przy otwartych drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wszystko jasne... padnięte czujniki w drzwiach... po zwarciu na krótko w drzwiach kierowcy buzer piszczy przerywanie kiedy w stacyjce sa kluczyki i dzwiękiem ciągłym kiedy zostaną włączone światła. teraz pytanie czy takie czujki do drzwi są do kupienia? czy po szrotach szukac?

 

nie zapala mi się natomiast lampka w środku. ręcznie się włącza, ale czujniki w drzwiach nawet po zwarciu na krótko jej nie włączają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapala mi się natomiast lampka w środku. ręcznie się włącza, ale czujniki w drzwiach nawet po zwarciu na krótko jej nie włączają.

No to żaróweczkę wykluczamy :) To ten sam czujnik co do przekaźnika? Jak otworzysz drzwi pasażera to też nie świeci? Sprawdź kabelki, jak całe to pewnie lampka do wymiany.

Czujnik kupiłbym w ASO Subaru lub Suzuki, kupowanie takich części na szrocie to loteria(chyba, że miałbyś możliwość sprawdzenia przed wymontowaniem - ale i tak nie wiadomo ile posłużą) a zazwyczaj nie są to jakieś kosmiczne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poskladalem z dwoch czujnikow jeden, po stronie pasazera zaizolowałem od kierowcy podlaczylem i działa. Co prawda czujnik jest praktycznie na wykonczeniu ale przynajmniej wiem że tylko tyle musze wymienić. Jutro może mi się uda zajrzeć do ASO Subaru w Jeleniej Górze to zobaczy co jak i za ile...

 

 

wszystko zrobione. polecam włączniki drzwiowe od swifta...znacznie lepsze niz te co ja miałem oryginalnie. Po wymianie działa i buzzer i oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...