Skocz do zawartości

Zegary EGT BOOST TEMP CIŚNIENIE Forester my07xt


sender3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
u mnie Defi wyglądają tak:

 

[ http://img17.imageshack.us/img17/2559/20111124025.jpg ]

 

 

okropnie to wygląda nie chcesz sprzedać daszka ? :) :) :)

ciężko go dostać.

ciezko to zle powiedziane - dostac go graniczy z cudem, ale mozna, tylko trzeba poczekac 3 miesiace

 

ale warto... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
zly, drogie, ok. 700 zł, w ASO możesz próbować zamówić, ale jeśli wrzucisz numer seryjny w Google, to znajdziesz inny sklep w Polsce... :wink:

 

Ktoś może podać ten numer? Dłuższy czas szukam daszka ale nigdzie nie ma. Na słupku wogóle mi się nie podoba.

 

 

Sent with Tapatalk

 

Znalazłem już :)

Gdyby ktoś szukał to: H0010SA000

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę jednak swoje rozwiązanie, czyli na desce, ew bardzo głęboko schowane w słupek. To jak dla mnie strasznie odstaje.

 

BTW, co do czujnika temp oleju, wyczytałem, że ma być w korku miski olejowej. chyba tak sobie zrobię, z przełącznikiem czyli temp z kanałów i temp z miski.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wciąż nie mam podłączonego czujnika temp oleju i w końcu postanowiłem się za to zabrać :)

Nie znalazłem na forum łopatologicznej porady, jak podłączyć czujnik temp oleju AG do mojego Forka 2,5XT'06.

 

Jako, że nie da się go wkręcić w blok silnika bez odpowiednich przejściówek myślałem o zastosowaniu podstawki pod filtr oleju i tam zamontować czujnik. I tu pytanie, czy gwint do filtra oleju to M20x1,5? Czy nada się np taka podstawka?

 

http://www.aliexpress.com/item/Oil-Filter-Cooler-Sandwich-Plate-Adapter-UNIVERSAL-OIL-GAUGE-TURBO-OIL-BLUE-free-shipping-BLUE-M20/1185948723.html

http://www.aliexpres.../700125141.html

 

Ewentualnie jeżeli lepiej wkręcić AG w blok silnika jaką przejściówkę zastosować. Czy trzeba rzeźbić czy można ją dokupić?

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od jakiegoś czasu dumam, czy chciałbym mieć zegary doładowania, temperatury oleju, egr, nie ma jednak fajnych miejsc w Forku gdzie te zegary umieścić.

Chciałbym zapytać czy może ktoś się spotkał z jakimiś urządzeniami, które łączą radio, stację multimedialna z komputerem pokładowym gdzie wyświetlane mogą być takie dane, widzę, że coraz więcej nowych aut ma takie stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W słupku mi nie odpowiada, w daszku w miejscu schowka też mi się nie podoba, stąd szukam jakiegoś alternatywnego rozwiązania. Dla mnie optymalnie byłoby mieć to w wyświetlaczu 2 dinowym w miejscu radia, ale nie wiem czy w ogóle są takie urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defi ma takie urzadzenie: http://www.defi-shop..._zd/summary_zd/ proszzzz....

 

 

Nie chcę kolegi kolegi krytykować :rolleyes: ale coś marny ten DEFI:

  • Defi-Link ADVANCE Control Unit is necessary to operate ADVANCE ZDs.
  • *Defi-Link Meter ADVANCE ZD is expressed as ADVANCE ZD or ZD.
  • *The value of turbo, boost, and intake-manifold pressure cannot be displayed on ADVANCE ZD.

 

Bardzo przydatne parametry nie mogą być wyświetlone :huh:

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kwestia przyzwyczajenia ale w codziennej jeździe po kilku miesiącach nie przeszkadza ;)

 

Jedyna uwaga to by przy montowaniu 3 wskaźników umiejscowić je na słupku od jak najniższego poziomu (ja mam przyklejony w rogu na desce wyświetlacz od czujników cofania i przez to zegary zaczynają się wyżej). Bo inaczej po otwarciu (opuszczeniu) przesłony słonecznej zasłania/koliduje ona z najwyższym wskaźnikiem ;(

post-8505-0-44646900-1390984612_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...