Skocz do zawartości

MISSFIRE? WRX MY03 US Spec


MacKandefer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dręczy mnie ostatnio problem.

 

Pokazała mi się kontrolka C.E.

 

Jako że posiadam ScanGaugeII włączyłem diagnostykę i pokazało mi P0301, P0302, P0304.

 

Po usunięcie błędu kilka dni później pokazało się P0301, 0303, P0304 jeśli dobrze pamiętam.

 

Samochód ostatnio wydaje się stracił trochę mocy. Ale może to subiektywne odczucie.

 

Auto wyposażone jest w CAI oraz lekkie koło zamachowe. Słyszałem że to też czasem może pokazywać błąd jednak raczej nie zapłonu (!)

 

Rozrząd PODOBNO został wymieniony przez dealera w styczniu 2011. Nie wiem jednak czy to prawda ponieważ nie mam do tego żadnego papierka. Auto sprowadzone z Texasu.

 

Bardzo prosze o pomoc. Nie chcę doprowadzić do jakiegoś uszkodzenia.

 

PS: Tryb bezpieczny nie włącza się. Turbo kręci normalnie.

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przebieg to 145kmil. Świece były wymienione przy 138kmil ale nie wiem czy te kmioty z warsztatu na zadupiu Tennessee wogóle wsadziły mi to co trzeba było - nie zauważyłem żeby ustawiali przerwę w świecy.

Tak czy inaczej nie jestem pewien tych "mechaników". Przetoczyli mi na przykład koło zamachowe zamiast wsadzić nowe - a za nowe zapłaciłem. Fuszera pełną gembą. Źle było wyważone, auto trzęsło się jak wóz drabiniasty na szesnastowiecznym bruku. No i sprzęgło poszło do kosza po 3kmil ze względu na nierówne zużycie. Na szczęście nic więcej nie siadło. Musiałem kupić nowe koło i sprzęgło. Zamówiłem więc Zestaw ACT ProLite i pojechałem z tym do P&L Motorsport Chicago i tam w końcu zrobili dobrze. No ale 1200$ do kosza. Ręce opadają.

 

Cewki sprawdzało już ASO - Kelly Subaru Chattanooga. Twierdzili że są OK bo testowali na dużym obciążeniu. Ale też im za bardzo nie ufam. Nawet wcale.

 

Dziękuję za poradę. Umówię się w 4T w Katowicach i zobaczymy co powiedzą.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...