Skocz do zawartości

Subaru 0% defektów!


Umbert

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe...dziadek jest emerytem+inwalida, ledwo chodzi, wiec ma pewnie niezle wymagania co do komfortu w samochodzie. Z tego wniosek ze Subaru jest takze dopasowane do ograniczonych ruchem! Jeszcze jeden plus marki.

 

To wozenie przyczep to taka extra fucha. On pewnie w nich spi, bo dziady w Szwecji sa skape. To taka przyczepa byl bedzie "skiepszczona" a nie nowa...weee...nie kupuje juz przyczepy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sposobie ulozenia nog wydaje mie sie, ze dziadek jest po chorobie "Heinego Medina" - znam takiego faceta, ktory jest wspolwlascicielem myjni samochodowej... Nikt tak dobrze nie przeparkowuje samochodow jak on :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sposobie ulozenia nog wydaje mie sie, ze dziadek jest po chorobie "Heinego Medina" - znam takiego faceta, ktory jest wspolwlascicielem myjni samochodowej... Nikt tak dobrze nie przeparkowuje samochodow jak on :twisted:

 

W Krakowie w KJS'ach Cinquecento Sporting startuje chłopak po Heine-Medina i naprawde daje rade. Z resztą chodziłem z nim do tego samego liceum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre Agassi (dla niedoinformowanych taki tenisista bardzo sławny) miał tą chorobe dzieciństwie....

 

On nie miał Hainego Medina tylko Osgooda-Schlattera..

Jak jeszce byłem stanu wolnego i był czas to w tenisa grywałem intensywnie...5 x w tygodniu. teraz to słabo...

Ale wcześniej Agassi to był mój idol. ( nawet siostrę prosiłem coby mi z USA ubranka Nike przysyłała ) stąd wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie miał Hainego Medina tylko Osgooda-Schlattera..

 

Kurde a przez wszystkie lata przez jakie trenowałem tenis byłem przekonany że Heinego-Medina.... Jesteś pewien na 100%? On bardzo charakterystycznie chodzi.

 

 

Ale wcześniej Agassi to był mój idol.

 

Ciężko nie być jego fanem, chocby za sam styl bycia. Ciekawe co wyrośnie z cdzieciaków z takimi rodzicami;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jego biografię i w kilku miejscach to było napisane. On rzeczywiście chodzi jak kaczuszka.

Nadal bardzo lubię patrzyć jak gra.. Chociaz już w końcu można mówić że to tenisowy dziadek... Pamiętam jego półfinał z Lendlem na Rolland Garros jak miał chyba 17 lat. Grał w dżinsowych gatkach... i mial włosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki wielki plakat w pokoju jak trzyma w lewej ręce pepsi, a w 2 piłeczke z autografem :mrgreen:

"W mym pokoju nad łóżkiem wisi jego fotos

Bo najbardziej lubię jak murzyn bije w kokos"

 

Ech kiedyś to był tenis, gracze z charyzmą i legendą, nie to co teraz. Zreszta to się tyczy nie tylko tenisa. Jakoś tak po ludzku było a teraz to tylko morderczy trening,czysty profesjonalizm i koks. No nuda panie. A gdzie są tacy barwni mistrzowie jak Conors,Agassi ale z innych sportów to Tomba,Nykanen, jeszcze jest Maier ech nawet wymieniać mi sie nie chce.

A dziadek Marusarz co w wieku 50 lat skoczył w GaPa w sylwestra rano ze skoczni w garniturze(na nartach jakby kto nie wiedział). Byli ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Ale serio... kilka ostatnich lat ( tak ze 3 ) nie śledzęjuż tenisa w Tv z takim zapałem jak kiedyś... A jak włączę to w każdym niemal turnieju nazwiska których nie znam. Zmieniają się jak w kalejdoskopie... Ale tym razem za 10 lat niewieu z nich będzie jeszcze wspominanych tak jak wspomna się Borga, McEnroe, Connorsa, Samprasa, Lendla i innych

Serio... ciekawsze sa turnieje weteranów ( hmmm 40 letni weteran )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak ja to powiedział Grzegorz Lato zpytany czy dużo zawdziecza swojemu pierwszemu trenerowi. Współczesny sport jak już buduje legendy to z pewnym niesmakiem i powątpiewaniem - np Armstrong. Mi najbardziej brak takiej soczystej otoczki ktra rodzi legendę- może za duzo w tym wszystim kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety- kasa, komercja,reklama-to wszystko spycha na dalszy plan rzeczy najważniejsze - pasję i klimat :roll:

 

BTW-nie wiem czy widzieliście, ale od jakiegoś czasu na Discovery lecą takie 2 minutowe filmiki o Stirlingu Moss'ie...jak się gościa słucha i widzi obrazki z epoki to aż się ciary na plecach robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki wielki plakat w pokoju jak trzyma w lewej ręce pepsi, a w 2 piłeczke z autografem :mrgreen:

"W mym pokoju nad łóżkiem wisi jego fotos

Bo najbardziej lubię jak murzyn bije w kokos"

 

Ech kiedyś to był tenis, gracze z charyzmą i legendą, nie to co teraz. Zreszta to się tyczy nie tylko tenisa. Jakoś tak po ludzku było a teraz to tylko morderczy trening,czysty profesjonalizm i koks. No nuda panie. A gdzie są tacy barwni mistrzowie jak Conors,Agassi ale z innych sportów to Tomba,Nykanen, jeszcze jest Maier ech nawet wymieniać mi sie nie chce.

A dziadek Marusarz co w wieku 50 lat skoczył w GaPa w sylwestra rano ze skoczni w garniturze(na nartach jakby kto nie wiedział). Byli ludzie

 

Jeszcze dzisiaj się ktoś "szalony" trafi np. Bode Miller.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak to jest z tymi defektami. Wszystkie bez defektów są kierowane np. przez 10 lat do jednego kraju, żeby można było potem nagłaśniać tego typu statystyki. A te z defektami akurat teraz są kierowane do Polski. Bądźmy cierpliwi, i my trafimy na swoje 10 lat ;-)

 

I w ten sposób odkryłem założenia owej tajnej akcji marketingowej subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he w szweji ponoć wszystcy diagności biorą w łape :), Witek wybacz ale uśmiałem się do łez z tego co napisałeś może wynikać że w kraju o jednym z najniższych wskaźnku korupcji, banda posiadaczy subaru na masową skale przekupuje zastrasza i bóg wię co jeszcze robi, aby tylko diagności podbijali dowody w następstwie czego ich marka będzie na samej górze notowań. Co za kraj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he w szweji ponoć wszystcy diagności biorą w łape , Witek wybacz ale uśmiałem się do łez z tego co napisałeś może wynikać że w kraju o jednym z najniższych wskaźnku korupcji, banda posiadaczy subaru na masową skale przekupuje zastrasza i bóg wię co jeszcze robi, aby tylko diagności podbijali dowody w następstwie czego ich marka będzie na samej górze notowań. Co za kraj!

 

A ja myślałem, że tylko w polsce tak robią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze te dane statystyczne sa dla uzytku urzedu konkurencji, zeby sobie zwykli ludzi mogli popatrzec co sie psuje a co nie. To nie zadna tajemnica w koncu. Firmy ubezpieczeniowe tez korzystaja z tych informacji jak ustalaja premie.

 

Co do tych przegladow, w niektorych mistach to zblizamy sie powoli do Albanii. Kolegi fura pozostajac w prywatnym warsztacie bez wydechu na podnosniku, cudownym sposobem przeszla taki wlasnie przeglad za jedyne 300zl nie zjezdzajac z podnosnika a do warsztatu diagnostcznego nie zblizyla sie nawet na 5 km. Jak sie ma kontakty to sie wszystko zalatwi, Szwecja, Albania, USA..whatever...kasa rzadzi niestety. Mowie tu oczywiscie o naszym "Chicago"...tam wyzej jest to raczej niepraktykowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...