Skocz do zawartości

Bagażnik dachowy - whispbar Legacy kombi 08 diesel


pepsiman

Rekomendowane odpowiedzi

pepsiman, szukałeś na tronie Thule?

Thule to inna firma ale jak nie ma w Polsce Whispbara do Legacy Kombi 08 to możesz śmiało wybrac coś właśnie z Thule. Thule w tym roku też wprowadziło do oferty belki o profilu skrzydła. Trochę brzydsze od Whispbara ale jakość na pewno jak to w Thule wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepsiman, szukałeś na tronie Thule?

Thule to inna firma ale jak nie ma w Polsce Whispbara do Legacy Kombi 08 to możesz śmiało wybrac coś właśnie z Thule. Thule w tym roku też wprowadziło do oferty belki o profilu skrzydła. Trochę brzydsze od Whispbara ale jakość na pewno jak to w Thule wysoka.

 

Albo kupić MontBlanca. Jakość podobna do Thule (też Szwedzi), a na ogół ciut taniej. Chyba, że chcesz drożej, to takiego samego MontBlanca możesz kupić w ASO z napisem Subaru zamiast MontBlanc (tylko tym się różnią, bo to MontBlanc robi dla Subaru). Drożej jest jakieś 30% (przynajmniej było 3 lata temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czy może ktoś z kolegów ma zamontowany na swoim dachu bagażnik Whispbar? Próbuje znaleźć wersje do Legacy 08 Kombi diesel? W Nowej Zelandii jest w Polsce niekoniecznie.

 

http://www.whispbar.pl

 

Ja mam, ale na Forku XT 2014, kupiłem tu: http://www.taurus.info.pl/, ale:

 

bagażnik bazowy oceniam wyżej niż Thule, a mam ich najlepszą wersję (EDGE) na innym aucie, jest jeszcze cichszy i wymaga mniej dodatkowego paliwa, ale sam bagażnik na narty (nie mam boxa, tylko takie uchwyty na same narty) z Thule są lepsze, bo ten z whispbar-a ciężko zapiąć na klucz jak jest w nim kilka par nart i jest to subiektywnie poważny problem, bo jak np. kobieta podjedzie na stok sama z dziećmi, to najprawdopodobniej nie da rady sama tego zapiąć i będzie musiała prosić o pomoc jakiegoś przystojnego Włocha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...