Skocz do zawartości

Lampka wewnątrz kabiny Legacy


Stozek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Poszukuję jakiegoś modułu (lub coś w tym stylu) razem ze schematem podłączenia, który mogę wpiąć do lampki wewnątrz samochodu. Chodzi mi o to, by w momencie otwarcia centralnego zamka jednocześnie zapalała się lampka w środku samochodu. Jest szansa znaleźć coś takiego na allegro? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj tutaj http://stig.pl/ i zadzwoń do nich najlepiej. Bardzo rzetelna firma, właściciel sam projektuje wszystkie alarmy,sterowniki itd + po zakupie czegokolwiek dostajesz do niego telefon i do oporu "wisi" z Tobą na słuchawce pomagając ze wszystkim. Na pewno mają taki moduł albo Ci coś wymyślą. Jak będziesz miał ochotę na więcej "bajerów" to też Ci doradzą, a ceny mają ludzkie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Legas pomimo, że młodszy też "nie zaprasza" do środka po odblokowaniu zamków z pilota - dopiero podświetlenie wnętrza zapala się jak się drzwi otworzy. Nie sądzę aby było coś zrypane - pewnie ten typ tak ma ale jest to żenada, że w tej klasie auta zapomniano o takim szczególe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, wczesniej mialem bravo 2001r i mialo ten przydatny "luksus". Tylko moje zapytanie jest takie, czy nie ma na forum elektronika, ktory bylby w stanie zrobic taki modul? Nie musialoby to byc chyba bardzo skomplikowane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...